Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 "Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі № С-19-3 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 мамырда № 1-13-90 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 ақпандағы № с-24-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010.02.04 № с-24-5 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне № 1-13-82 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарда № 3 «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған, Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тізілімінде № 1-13-88 тіркелген, 2009 жылдың 24 сәуірде № 17 «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1)1 - тармақта:
1 - тармақшада:
«1670125» сандары «1786055» сандарына ауыстырылсын;
«1441241» сандары «1557171» сандарына ауыстырылсын.
2 - тармақшада:
«11655564,7» сандары «1779681,7» сандарына ауыстырылсын;
5 - тармақшада:
«-5739,7» сандары «-13926,7» сандарына ауыстырылсын;
6 - тармақшада:
«5739,7» сандары «13926,7» сандарына ауыстырылсын;
2)3-тармақта:
«504553» сандары «620483» сандарына ауыстырылсын;
3)5 - тармақта:
«7052» сандары «7092» сандарына ауыстырылсын;
«2800» сандары «2825» сандарына ауыстырылсын;
«777» сандары «792» сандарына ауыстырылсын.
6 – тармақта:
«293608» сандары «218608» сандарына ауыстырылсын;
5) Келесі мазмұндағы 8.1. тармағымен толықтырылсын:
«2008 жылға арналған аудандық бюджетте 8.1. тармағына сәйкес, жұмыспен қамту және кадрларды қайта дайындау аумақтық стратегиясын іске асыруға қаражаттар қарастырылған.
Республикалық бюджеттен 20890 мың тенге сомасында оның ішінде: әлеуметтік жұмыс орындарын ұлғайтуға және жастар тәжірибесі бағдарламасына-10890 мың тенге;
аудан аумағындағы автокөлік жолдарын ұстау және жөндеуге-10000 мың тенге;
облыстық бюджеттен 170000 мың тенге сомасында оның ішінде:
білім беру нысаналарының күрделі жөндеуіне-170000 мың тенге.

О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 "О бюджете Жаксынского района на 2009 год"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 23 апреля 2009 года № С-19-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 8 мая 2009 года № 1-13-90. Утратило силу - решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2010 года № с-24-5
Сноска. Утратило силу - решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2010 № с-24-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаксынский районной  маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 «О бюджете Жаксынского района на 2009 год» зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 06 января 2009 года № 1-13-82, опубликованного в районной газете «Жаксынский вестник» от 16 января 2009 года № 3, с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Жаксынского районного маслихата от 7 апреля 2009 года № ВС-18-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 «О бюджете Жаксынского района на 2009 год», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2009 года № 1-13-88, опубликованное в районной газете «Жаксынский вестник» от 24 апреля 2009 года № 17, следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункта 1:
цифры «1670125» заменить на цифры «1786055»;
цифры «1441241» заменить на цифры «1557171».
в подпункте 2:
цифры «1655564,7» заменить на цифры «1779681,7»;
в подпункте 5:
цифры «-5739,7» заменить на цифры «-13926,7»;
в подпункте 6:
цифры «5739,7» заменить на цифры «13926,7»;
2) в пункте 3:
цифры «504553» заменить на цифры «620483»;
3)в пункте 5:
цифры «7052» заменить на цифры «7092»;
цифры «2800» заменить на цифры «2825»;
цифры «777» заменить на цифры «792».
4)в пункте 6:
цифры «293608» заменить на цифры «218608»;
5) дополнить пунктом  8.1 со  словами следующего содержания:
«Учесть, что в бюджете района на 2009 год предусмотрены средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров из республиканского бюджета в сумме 20890 тыс.тенге, в том числе: 10890 тыс.тенге на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
10000 тыс.тенге на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения;
из областного бюджета в сумме 170000 тыс.тенге, в том числе:
170000 тыс.тенге на капитальный ремонт объектов образования.

6) 9 тармақ шығарылсын.
7)9.1. – тармақта
«5739,7» сандары «13926,7» сандарына ауыстырылсын.
8) Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы», Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен кейін күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті он тоғызыншы
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы                                    Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН:
Жақсы аудан
әкімі                                      И.Кабдығалиев
«Жақсы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау»
ММ бөлімінің бастығы                       К.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының

6) пункт 9 исключить.
7) в пункте 9.1:
цифры «5739,7» заменить на цифры «13926,7».
8) Приложения 1,2 к решению районного маслихата № С-15-5 от 24 декабря 2008 года «О бюджете Жаксынского района на 2009 год», с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Жаксынского районного маслихата от 7 апреля 2009 года № ВС-18-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 «О бюджете Жаксынского района на 2009 год», изложить в новой редакции согласно приложений 1,2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель очередной,
девятнадцатой сессии,
секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Жаксынского
района                                     И.Кабдугалиев
Начальник ГУ «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жаксынского района»                        К.Дузелбаев
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата