Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 "Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 17 шілдедегі № С-20-3 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 шілдеде № 1-13-94 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 ақпандағы № с-24-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010.02.04 № с-24-5 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттіккодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (№ 1-13-82 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 16 қантарда № 3 «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған), «Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 7 сәуірдегі № ВС-18-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тізілімінде № 1-13-88 тіркелген, 2009 жылдың 24 сәуірде № 17 «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған), «Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 23 сәуірдегі № С-19-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тізілімінде 1-13-90 тіркелген, 2009 жылдың 22 мамырда № 22 «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 - тармақта:
1-тармақшада:
«1786055» сандары «1795734,3» сандарына ауыстырылсын;
«212877» сандары «228145» сандарына ауыстырылсын;
«6177» сандары «5967» сандарына ауыстырылсын;
«9830» сандары «9772» сандарына ауыстырылсын;
«1557171» сандары «1551850,3» сандарына ауыстырылсын.
2-тармақшада:
«1779681,7» сандары «1787511» сандарына ауыстырылсын;
4-тармақшада:
«20300» сандары «22150» сандарына ауыстырылсын;
1 азат жолында:
«20300» сандары «22150» сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 "О бюджете Жаксынского района на 2009 год"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июля 2009 года № С-20-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 28 июля 2009 года № 1-13-94. Утратило силу - решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2010 года № с-24-5
Сноска. Утратило силу - решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2010 № с-24-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаксынский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № С-15-5 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 января 2009 года № 1-13-82, опубликованного в районной газете «Жаксынский вестник» от 16 января 2009 года № 3), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Жаксынского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 «О бюджете Жаксынского района на 2009 год» от 7 апреля 2009 года № ВС-18-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 апреля 2009 года № 1-13-88, опубликованное в районной газете «Жаксынский вестник» от 24 апреля 2009 года № 17), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Жаксынского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 «О бюджете Жаксынского района на 2009 год» от 23 апреля 2009 года № С-19-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 08 мая 2009 года № 1-13-90, опубликованное в районной газете «Жаксынский вестник» от 22 мая 2009 года № 22), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1786055» заменить на цифры «1795734,3»;
цифры «212877» заменить на цифры «228145»;
цифры «6177» заменить на цифры «5967»;
цифры «9830» заменить на цифры «9772»;
цифры «1557171» заменить на цифры «1551850,3»;
в подпункте 2:
цифры «1779681,7» заменить на цифры «1787511»;
в подпункте 4:
цифры «20300» заменить на цифры «22150»;
в абзаце 1:
цифры «20300» заменить на цифры «22150»;

2) 3-тармақта:
«620483» сандары «615162,3» сандарына ауыстырылсын;
3) 7-тармақта:
«119853» сандары «116335» сандарына ауыстырылсын;
«61263» сандары «60659» сандарына ауыстырылсын;
«58590» сандары «55676» сандарына ауыстырылсын.
4) 8–тармақта:
«68047» сандары «66690,2» сандарына ауыстырылсын;
8 тармақтың 1 тармақшасында:
«47747» сандары «46424,2» сандарына ауыстырылсын;
«28576» сандары «27796,2» сандарына ауыстырылсын;
«18674» сандары «18131» сандарына ауыстырылсын;
«497» сандары «463» сандарына ауыстырылсын.
5) 8.1. тармақта:
«170000» сандары «169554,1» сандарына ауыстырылсын;
6) Жақсы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 «Жақсы ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» (Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылдың 6 қаңтарында № 1-13-82 тіркелген) шешімінің 1,4 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен кейін күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М.Мейрамов
Жақсы аудандық
мәслихат хатшысы                           Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН:
Жақсы аудан әкімі                          И.Қабдуғалиев
«Жақсы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау»
ММ бөлімінің бастығы                       Қ.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының

2) в пункте 3:
цифры «620483» заменить на цифры «615162,3»;
3) в пункте 7:
цифры «119853» заменить на цифры «116335»;
цифры «61263» заменить на цифры «60659»;
цифры «58590» заменить на цифры «55676».
4) в пункте 8:
цифры «68047» заменить на цифры «66690,2»;
в пункте 8, подпункте 1:
цифры «47747» заменить на цифры «46424,2»;
цифры «28576» заменить на цифры «27796,2»;
цифры «18674» заменить на цифры «18131»;
цифры «497» заменить на цифры «463».
5) в пункте 8.1.
цифры «170000» заменить на цифры «169554,1»;
6) Приложения 1,4 к решению районного маслихата № С-15-5 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Управлении юстиции Жаксынского района № 1-13-82 от 6 января 2009 года) изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата                                  М.Мейрамов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Начальник ГУ «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жаксынского района»                        К.Дузелбаев
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата