Жақсы аудандық мәслихатының "2009 жылға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № ВС-22-2 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 желтоқсанда № 1-13-100 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 ақпандағы № с-24-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010.02.04 № с-24-5 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-13-82 тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарда аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«1792984,9» сандары «1793048,1» сандарына ауыстырылсын;
«1543100,9» сандары «1543164,1» сандарына ауыстырылсын.
2 тармақшада:
«1784761,6» сандары «1784824,8» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақта:
«606412,9» сандары «606476,1» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«7092» сандары «7155,2» сандарына ауыстырылсын;
«3475» сандары «3538,2» сандарына ауыстырылсын
2. Жақсы аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № С-15-5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 1-13-82 тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарда «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М.Мейрамов
Жақсы аудандық мәслихат
хатшысы                                    Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН:
Жақсы ауданның әкімі                       И.Қабдуғалиев
«Жақсы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының
2009 жылғы 7 желтоқсандағы № ВС-22-2
шешіміне 1 қосымша
Санаттар
Бекітілген
бюджет
Сыныптар
Сыныпша
АТАУЛАРЫ
1.КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-15-5 "О бюджете Жаксынского района на 2009 год"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 7 декабря 2009 года № ВС-22-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 11 декабря 2009 года № 1-13-100. Утратило силу - решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2010 года № с-24-5
Сноска. Утратило силу - решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2010 № с-24-5
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № С-15-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-82, опубликовано 16 января 2009 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1792984,9» заменить на цифры «1793048,1»;
цифры «1543100,9» заменить на цифры «1543164,1»;
в подпункте 2:
цифры «1784761,6» заменить на цифры «1784824,8»;
в пункте 3:
цифры «606412,9» заменить на цифры «606476,1»;
в пункте 5:
цифры «7092» заменить на цифры «7155,2»;
цифры «3475» заменить на цифры «3538,2».
2. Приложение 1 к решению районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № С-15-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-82 опубликовано от 16 января 2009 года в районной газете «Жаксынский вестник»), изложить в новой редакции, согласно приложения 1 к настоящему решению.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата                                  М.Мейрамов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Начальник государственного
учреждения «Отдела экономики
и бюджетного планирования
Жаксынского района»                        К.Дузелбаев
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 7 декабря 2009 года
Категория
Утвержденный
бюджет
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1.ДОХОДЫ