Тайпақ ауылындағы көшеге атау беру туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жаңа-қима ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 19 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қыркүйекте № 1-13-98 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан  Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Занының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Тайпақ ауылы тұрғындарының пікірін есепке ала отырып, Жанақима ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Тайпақ ауылындағы көшеге атау берілсін:
№ 1 көшеге – Тайпақ атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақима ауылдық
округінің әкімі                            Р.Өмірзақова
КЕЛІСІЛДІ:
«Жақсы ауданының
мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекеменің
бастығы                                    З.С.Ташмұхамбетова
«Жақсы ауданының
сәулет және
қалақұрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Д.Ю.Васильев

О присвоении наименования улице в селе Тайпак
Решение акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области от 24 августа 2009 года № 19. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 28 сентября 2009 года № 1-13-98
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения села Тайпак, аким Жанакийминского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улице в селе Тайпак:
улице № 1 наименование - Тайпак.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня офицального опубликования.
Аким Жанакийминского
сельского округа                           Р.Омурзакова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры
и развития языков
Жаксынского района»                        З.С.Ташмухамбетова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства
Жаксынского района»                        Д.Ю.Васильев