Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 "Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 қазандағы № 20-135 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қарашада № 1-14-123 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 27-173 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының  2010.04.09 № 27-173 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3331 тіркелген Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 4С-17-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне және аудан әкімінің 2009 жылғы 19 қазандағы № 1182 ұсынысына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-14-89 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 9 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған), (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-14-95 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 17 сәуірде «Зеренді» газетінде № 28 (32) жарияланған, Зеренді аудандық мәслихатының «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 31 наурыздағы № 16-96 шешімімен, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-14-96 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 15 мамырда «Зеренді» газетінде № 35 жарияланған, Зеренді аудандық мәслихатының «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 18-111 шешімімен, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-14-99 тіркеліп, 2009 жылғы 7 тамызда «Зеренді» газетінде № 59 жарияланған, Зеренді аудандық мәслихатының «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы 2009 жылғы 24 шілдедегі № 19-117 шешімімен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен бірге) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 "О бюджете Зерендинского района на 2009 год"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 20 октября 2009 года № 20-135. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 5 ноября 2009 года № 1-14-123. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 27-173
Сноска. Утратило силу - решением  Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 27-173
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 4С-17-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3331 и согласно представления акима района от 19 октября 2009 года № 1182, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» от 18 декабря 2008 года № 14-85 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-89, опубликовано от 9 января 2009 года в газете «Зеренді», с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» от 31 марта 2009 года № 16-96, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-95, опубликовано от 17 апреля 2009 года в газете «Зеренді» № 28(32)), решение Зерендинского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» от 27 апреля 2009 года № 18-111, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-96, опубликовано от 15 мая 2009 года в газете «Зеренді» № 35), решение Зерендинского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» от 24 июля 2009 года № 19-117, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-99, опубликовано от 7 августа 2009 года в газете «Зеренді» № 59), следующие изменения и дополнения:

1) 1 тармақтың 1 тармақшасындағы:
«2 194 321,6» саны «2 197 407,3» санымен ауыстырылсын;
«717 092» саны «713 842» санымен ауыстырылсын;
«13 596» саны «13 846» санымен ауыстырылсын;
«60 372» саны «63 372» санымен ауыстырылсын;
«1 403 261,6» саны «1 406 347,3» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы:
«2 137 027,3» саны «2 166 113» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 4 тармақшасында:
«28 600» саны «2 600» санымен ауыстырылсын;
«3 000» саны «29 000» санымен ауыстырылсын;
2) 4 тармақта:
«163 391» саны «167 810,7» санымен ауыстырылсын;
4 тармақтың 1 тармақшасында:
«33 324» саны «32 743,7» санымен ауыстырылсын;
«8 194» саны «7 946,1» санымен ауыстырылсын;
«11 082» саны «10 749,6» санымен ауыстырылсын;
4 тармақтың 2 тармақшасында:
«130 067» саны «135 067» санымен ауыстырылсын;
«130 067 мың теңге – Зеренді селосында тарату су құбыры желілерін қайта жаңартуға және құруға» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«5 000 мың теңге республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайғастыруға»;
3) 5 тармақта:
«106 903,2» саны «107 539,2» санымен ауыстырылсын;
1 тармақшада:
«28 795,8» саны «29 431,8» санымен ауыстырылсын;
«5 043,8 мың теңге – Жол картасы шараларын іске асыру аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге облыстық бюджеттен бөлінген қаражат» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«662 мың теңге оқуға төлем етуге аз қамтылған отбасыларынан студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттер»;
4) 5-1 тармақта:
«83 011,2» саны «81 041,2» санымен ауыстырылсын;
«77 967,4» саны «75 997,4» санымен ауыстырылсын;
«19 980» саны «18 010» санымен ауыстырылсын;
5) 6 тармақта:
«9 400» саны «14 400» санымен ауыстырылсын;
3. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-14-89 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 9 қаңтарда «Зеренді» газетінде № 02 (06) жарияланған, Зеренді аудандық мәслихатының «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 шешімінің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            П.Ольферт
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    К.Хасенов
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының
әкімі                                      Е.Сағдиев
Зеренді ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі бастығының
міндетін атқарушы                          Д.Ашамаева
2009 жылғы 20.10
№ 20-135 шешіміне
1 қосымша
Зеренді
аудандық мәслихаттың

1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры «2 194 321,6» заменить на цифры «2 197 407,3»;
цифры «717 092» заменить на цифры «713 842»;
цифры «13 596» заменить на цифры «13 846»;
цифры «60 372» заменить на цифры «63 372»;
цифры «1 403 261,6» заменить на цифры «1 406 347,3»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «2 137 027,3» заменить на цифры «2 166 113»;
в подпункте 4 пункта 1:
цифры «28 600» заменить на цифры «2 600»;
цифры «3 000» заменить на цифры «29 000»;
2) в пункте 4:
цифры «163 391» заменить на цифры «167 810,7»;
в подпункте 1 пункта 4:
цифры «33 324» заменить на цифры «32 743,7»;
цифры «8 194» заменить на цифры «7 946,1»;
цифры «11 082» заменить на цифры «10 749,6»;
в подпункте 2 пункта 4:
цифры «130 067» заменить на цифры «135 067»;
после строки «130 067 тысяч тенге - на реконструкцию и строительство разводящих сетей водопровода в селе Зеренда» дополнить строками следующего содержания:
«5 000 тысяч тенге целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
3) в пункте 5:
цифры «106 903,2» заменить на цифры «107 539,2»;
в подпункте 1:
цифры «28 795,8» заменить на цифры «29 431,8»;
после строки «5 043,8 тысяч тенге – средства из областного бюджета, выделенные в рамках реализации мероприятий Дорожной карты, на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры» дополнить строками следующего содержания:
«662 тысячи тенге целевые текущие трансферты из областного бюджета на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу»;
4) в пункте 5-1:
цифры «83 011,2» заменить на цифры «81 041,2»;
цифры «77 967,4» заменить на цифры «75 997,4»;
цифры «19 980» заменить на цифры «18 010»;
5) в пункте 6:
цифры «9 400» заменить на цифры «14 400»;
2. Приложения 1, 2, 4 к решению Зерендинского районного Маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» от 18 декабря 2008 года № 14-85, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-89, опубликовано от 9 января 2009 года в газете «Зеренді» № 02 (06) изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        П.Ольферт
Секретарь
районного маслихата                        К.Хасенов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Зерендинского района                       Е.Сагдиев
Исполняющяя обязанности
начальника отдела экономики
и бюджетного планирования
Зерендинского района                       Д.Ашамаева
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата от
20.10.2009г. № 20-135
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата от

2848
20
Жергілікті маңызы бар және
елді мекендердегі жалпы
пайдаланудағы автомобиль
жолдарының бөлу жолағында
сыртқы (көрнекі) жарнамаларды
орналастырғаны үшін алынатын
төлем
620
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді
жасағаны және (немесе)
құжаттар бергені үшін оған
уәкілеттігі бар мемлекеттік
органдар немесе лауазымды
адамдар алатын міндетті
төлемдер
3858
1
Мемлекеттік баж
3858
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа
берілетін талап арыздарынан
алынатын мемлекеттік бажды
қоспағанда, мемлекеттік баж
сотқа берілетін талап
арыздардан, ерекше талап ету
істері арыздарынан, ерекше
жүргізілетін істер бойынша
арыздардан (шағымдардан), сот
бұйрығын шығару туралы
өтіріштерден, атқару парағының
дубликатын беру туралы
шағымдардан, аралық (төрелік)
соттардың және шетелдік
соттардың шешімдерін мәжбүрлеп
орындауға атқару парағын беру
туралы шағымдардың, сот
актілерінің атқару парағының
және өзге де құжаттардың
көшірмелерін қайта беру туралы
шағымдардан алынады
2308
04
Азаматтық хал актiлерiн
тiркегенi үшiн, сондай-ақ
азаматтарға азаматтық хал
актiлерiн тiркеу туралы
куәлiктердi және азаматтық хал
актiлерi жазбаларын өзгертуге,
толықтыруға және қалпына
келтiруге байланысты
уәлiктердi қайтадан бергенi
үшiн мемлекеттік баж
1000
05
Шетелге баруға және Қазақстан
Республикасына басқа
мемлекеттерден адамдарды
шақыруға құқық беретiн
құжаттарды ресiмдегенi үшiн,
сондай-ақ осы құжаттарға
өзгерiстер енгiзгенi үшiн
мемлекеттік баж
150
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi
үшiн мемлекеттік баж
300
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны
жыл сайын тіркегені үшiн
мемлекеттік баж
25
10
Жеке және заңды тұлғалардың
азаматтық, қызметтік қаруының
(аңшылық суық қаруды, белгі
беретін қаруды, ұңғысыз атыс
қаруын, механикалық
шашыратқыштарды, көзден  жас
ағызатын немесе
тітіркендіретін заттар
толтырылған аэрозольді және
басқа құрылғыларды, үрлемелі

2848
20
Плата за размещение наружной
(визуальной) рекламы в полосе
отвода автомобильных дорог общего
пользования местного значения и в
населенных пунктах
620
08
Обязательные платежи, взимаемые
за совершение юридически значимых
действий и (или) выдачу
документов уполномоченными на то
государственными органами или
должностными лицами
3858
1
Государственная пошлина
3858
02
Государственная пошлина,
взимаемая с подаваемых в суд
исковых заявлений, заявлений
особого искового производства,
заявлений (жалоб) по делам
особого производства, заявлений о
вынесении судебного приказа,
заявлений о выдаче дубликата
исполнительного листа, заявлений
о выдаче исполнительных листов на
принудительное исполнение решений
третейских (арбитражных) судов и
иностранных судов,  заявлений о
повторной выдаче копий судебных
актов, исполнительных листов и
иных документов, за исключением
государственной пошлины с
подаваемых в суд исковых
заявлений к государственным
учреждениям
2308
04
Государственная пошлина,
взимаемая за регистрацию актов
гражданского состояния, а также
за выдачу гражданам справок и
повторных свидетельств о
регистрации актов гражданского
состояния и свидетельств в связи
с изменением, дополнением и
восстановлением записей актов
гражданского состояния
1000
05
Государственная пошлина,
взимаемая за оформление
документов на право выезда за
границу на постоянное место
жительства и приглашение в
Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за
внесение изменений в эти
документы
150
08
Государственная пошлина взимаемая
за регистрацию места жительства
300
09
Государственная пошлина взимаемая
за выдачу удостоверения охотника
и его ежегодную регистрацию
25
10
Государственная пошлина взимаемая
за регистрацию и перерегистрацию
каждой единицы гражданского,
служебного оружия физических и
юридических лиц (за исключением
холодного охотничьего,
сигнального, огнестрельного
бесствольного, механических
распылителей, аэрозольных и
других устройств,снаряженных
слезоточивыми или раздражающими
веществами,пневматического оружия