Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 "Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 21-143 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 желтоқсанда № 1-14-124 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 27-173 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының  2010.04.09 № 27-173 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-89 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасындағы:
«2 197 407,3» саны «2 186 634,8» санымен ауыстырылсын;
«713 842» саны «704 542» санымен ауыстырылсын;
«13 846» саны «15 646» санымен ауыстырылсын;
«1 406 347,3» саны «1 403 074,8» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы:
«2 166 113» саны «2 155 340,5» санымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«167 810,7» саны «164 538,2» санымен ауыстырылсын;
4 тармақтың 1 тармақшасында:
«32 743,7» саны «29 471,2» санымен ауыстырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылдың 18 желтоқсанындағы № 14-85 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-89 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешімнің 1,2,4 қосымшасы осы шешімнің 1,2,3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М.Дүйсенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    К.Хасенов
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Сағдиев
Зеренді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі бастығының
міндетін атқарушы                          Д.Ашамаева
Зеренді аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 "О бюджете Зерендинского района на 2009 год"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 3 декабря 2009 года № 21-143. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 8 декабря 2009 года № 1-14-124. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 27-173
Сноска. Утратило силу - решением  Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 27-173
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106  Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» от 18 декабря 2008 года № 14-85 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-89, опубликовано от 9 января 2009 года в газете  «Зеренді») следующие изменения:
в подпункте 1 пункта 1:
цифры «2 197 407,3» заменить на цифры «2 186 634,8»;
цифры «713 842» заменить на цифры «704 542»;
цифры «13 846» заменить на цифры «15 646»;
цифры «1 406 347,3» заменить на цифры «1 403 074,8»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «2 166 113» заменить на цифры «2 155 340,5»;
в пункте 4:
цифры «167 810,7» заменить на цифры «164 538,2»;
в подпункте 1 пункта 4:
цифры «32 743,7» заменить на цифры «29 471,2».
2. Приложения 1, 2 ,4 к решению Зерендинского районного Маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» от 18 декабря 2008 года № 14-85 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-89, опубликовано от 9 января 2009 года в газете «Зеренді») изложить в новой редакции согласно приложению 1,2,3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        М.Дюсенов
Секретарь районного
маслихата                                  К.Хасенов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Зерендинского района                  Е.Сагдиев
Исполняющяя обязанности
начальника отдела экономики
и бюджетного планирования
Зерендинского района                       Д.Ашамаева
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

2848
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
620
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
3858
1
Мемлекеттік баж
3858
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтіріштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2308
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
150
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
300
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
25
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
25
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
2
Салықтық емес түсiмдер
15646
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
1819
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1819
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1819
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
13797
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
13797
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар
13797
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
30
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

2848
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
620
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
3858
1
Государственная пошлина
3858
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2308
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу  на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
150
08
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию места жительства
300
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
25
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств,снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами,пневматического оружия с дульной энергией не боле 7,5 ДЖ и калибра до 4,5 мм включительно)
25
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
50
2
Не налоговые поступления
15646
01
Доходы от государственной собственности
1819
5
Доходы от аренды  имущества, находящегося в государственной собственности
1819
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1819
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
13797
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан,за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
13797
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
13797
06
Прочие не налоговые поступления
30
1
Прочие не налоговые поступления
30
09
Другие не налоговые поступления в местный бюджет
30
3
Поступления от продажи основного капитала