Трофимовка станциясының көшесіне атау беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Ортақ селолық округі әкімінің 2009 жылғы 16 қарашадағы № 3 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда № 1-14-125 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына, Трофимовка станциясының халқының пікірін ескере отырып, Ортақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Трофимовка станциясының № 1 көшесіне «Теміржолшылар» атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Зеренді аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Ж.Абдикапаров
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының
«Сәулет және қала құрылысы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        В.М.Петрова
Зеренді ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ә.М.Райымбекова

О присвоении наименования улице станции Трофимовка
Решение акима Ортакского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 16 ноября 2009 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 20 декабря 2009 года № 1-14-125
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения станция Трофимовка, аким Ортакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улице № 1 станции Трофимовка наименование «Темиржолшылар».
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким                                       Ж.Абдикапаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства»
Зерендинского района                       Петрова В.М.
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков»
Зерендинского района                       Райымбекова А.М.