Сейфуллин ауылының, Қараөзек ауылының, Жаңатілек ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы С.Сейфуллин атындағы селолық округі әкімінің 2009 жылғы 7 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қыркүйекте № 1-14-104 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбында "селосының" сөзі "ауылының" сөзіне және бүкіл мәтін бойынша "селосы", "селолық", "селосының" деген сөздері "ауылы", "ауылдық", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округі әкімінің 27.03.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Сейфуллин ауылы, Қараөзек ауылы және Жаңатілек ауылы халқының пікірін ескере отырып, Сәкен Сейфуллин атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сейфуллин ауылы, Қараөзек ауылы және Жаңатілек ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
1) Сейфуллин ауылы:
№ 1 көшеге – Бейбітшілік атауы;
№ 2 көшеге - Бірлік атауы;
№ 3 көшеге – Наурыз атауы;
№ 4 көшеге – Орталық атауы;
№ 5 көшеге - Достық атауы;
№ 6 көшеге - Мамыр атауы;
№ 7 көшеге - Ардагер атауы;
№ 8 көшеге – Жаңа атауы;
№ 9 көшеге – Жайлау атауы;
2) Қараөзек ауылы:
№ 1 көшеге – Орталық атауы;
№ 2 көшеге – Достық атауы;
№ 3 көшеге – Тәуелсіздік атауы;
3) Жаңатілек ауылы:
№ 1 көшеге - Орталық атауы;
№ 2 көшеге – Бірлік атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н.Уәлиев
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының "Сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
В.М.Петрова
Зеренді ауданының "Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Ә.М.Райымбекова

О присвоении наименований улицам села Сейфуллино, села Караузек, села Жанатлек
Решение акима сельского округа им. С.Сейфуллина Зерендинского района Акмолинской области от 7 августа 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 15 сентября 2009 года № 1-14-104.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется решением акима сельского округа имени С.Сейфуллина Зерендинского района Акмолинской области от 27.03.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Сейфуллино, села Караузек и села Жанатлек, аким сельского округа имени Сакена Сейфуллина РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Сейфуллино, села Караузек и села Жанатлек:
1) село Сейфуллино:
Улице № 1 - наименование Бейбитшилик;
Улице № 2 - наименование Бирлик;
Улице № 3 - наименование Наурыз;
Улице № 4 - наименование Орталык;
Улице № 5 – наименование Достык;
Улице № 6 – наименование Мамыр;
Улице № 7 - наименование Ардагер;
Улице № 8 - наименование Жана;
Улице № 9 - наименование Жайлау;
2) село Караузек:
Улице № 1 – наименование Орталык;
Улице № 2 – наименование Достык;
Улице № 3 – наименование Тауелсиздик;
3) село Жанатлек:
Улице № 1 - наименование Орталык;
Улице № 2 - наименование Бирлик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Н.Уалиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел архитектуры
и градостроительства"
Зерендинского района
В.М.Петрова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел культуры и развития языков"
Зерендинского района
А.М.Райымбекова