Сандықтау ауданында 2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 ақпандағы № А-1/38 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 наурыздағы № 1-16-89 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы № А-1/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2010.01.14 № А-1/6 қаулысымен
Тұрақты жұмыс орнын іздестіруде қиыншылық көрген жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсаттарында, оларды уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген, 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру және ұйымдастыру ережелерін» басшылыққа алып, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданында 2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын.
2. Мекемелердің, қоғамдық жұмыстардың түрлерінің, көлемі мен нақты шарттарының, қатысушылардың еңбек төлемдерінің мөлшерлерінің, оларды қаржыландыру көздерінің қоса тіркелген тізбесі бекітілсін.
3. «Сандықтау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібінде жұмыссыздарды олардың келісімімен ақы төленетін қоғамдық жұмыстарға жіберуді іске асырсын.
4. «Сандықтау ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі 2009 жылға арналған аудан бюджетінде қарастырылған қаражаттың шегінде қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды іске асырсын.
5. Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/5 «Сандықтау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-16-69 нөмірімен тіркелген, «Сандыктауские вести» газетінде 2008 жылдың 13 ақпанында № 12(7678) жарияланған) қаулысының және Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі № А-4/63 «Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/5 «Сандықтау ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-16-74 нөмірімен тіркелген, «Сандыктауские вести» газетінде 2008 жылдың 26 мамырында № 41(7707) жарияланған) қаулысының күштері жойылған деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары В.Г.Горохводацкийға жүктелсін.
7. Осы қаулы Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 5 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынасқа таралады.

Об организации общественных работ в Сандыктауском районе на 2009 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 20 февраля 2009 года № А-1/38. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 3 марта 2009 года № 1-16-89. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 14 января 2010 года № А-1/6
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 14.01.2010 № А-1/6
В целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поисках постоянного места работы, для обеспечения их временной занятости, руководствуясь статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Сандыктауском районе на 2009 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень учреждений, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда участников, источники их финансирования.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района» осуществлять направление безработных с их согласия на оплачиваемые общественные работы в порядке очередности согласно даты регистрации.
4. Государственному учреждению «Отдел финансов Сандыктауского района» осуществлять финансирование общественных работ в пределах средств предусмотренных в бюджете района на 2009 год.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Сандыктауского района от 18 января 2008 года № А-1/5 «Об организации общественных работ в Сандыктауском районе» (зарегистрированное в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-69, опубликованное в газете «Сандыктауские вести» № 12 (7678) от 13 февраля 2008 года) и постановление акимата Сандыктауского района от 8 апреля 2008 года № А-4/63 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Сандыктауского района от 18 января 2008 года № А-1/5 «Об организации общественных работ в Сандыктауском районе» (зарегистрированное в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-74, опубликованное в газете «Сандыктауские вести» № 41(7707) от 26 мая 2008 года).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Горохводацкого В.Г.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и распространяется на правоотношения возникшие с 5 января 2009 года.

8. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі
Сандықтау ауданының әкімі                  Т.Қасенов
КЕЛІСІЛДІ
«Сандықтау ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мурашиди
«Сандықтау ауданының қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д.Нұрмақова
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 20.02 № А-1/38 қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
Мекемелердің, қоғамдық жұмыстардың түрлерінің, көлемі мен нақты шарттарының, қатысушылардың еңбек төлемдерінің мөлшерлерінің, оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі
Мекемелер атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыс көлемі және нақты шарттары
1
2
3
4
1
«Сандықтау ауданының
Балқашын селолық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Аумақты жинау
Әр қайсысына 500 шаршы метр
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
2
Сандықтау ауданының
«Барақпай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
3
Сандықтау ауданының
«Белгород селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
4
Сандықтау ауданының
«Бірлік селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
5
Сандықтау ауданының
«Васильев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
6
«Сандықтау ауданының
Веселов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
7
«Сандықтау ауданының
Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
8
Сандықтау ауданының
«Каменск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
Қарттарды күту бойынша көмек көрсету
Әр қайсысына 4 адам
9
Сандықтау ауданының
«Лесной селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
10
Сандықтау ауданының
«Максимов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
11
Сандықтау ауданының
«Новоникольск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
Қарттарды күту бойынша көмек көрсету
Әр қайсысына 4 адам
12
Сандықтау ауданының
«Сандықтау селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
Қарттарды күту бойынша көмек көрсету
Әр қайсысына 4 адам
13
Сандықтау ауданының
«Хлебный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
Қарттарды күту бойынша көмек көрсету
Әр қайсысына 4 адам
14
Сандықтау ауданының
«Широков селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
15
Сандықтау ауданының
«Мәдениет ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әр қайсысына 550 шаршы метр
16
«Сандықтау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қарттарды күту бойынша көмек көрсету
Әр қайсысына 4 адам
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
Әр қайсысына 50 құжат
17
«Сандықтау ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
Әр қайсысына 50 құжат
кестенің жалғасы
Нақты шарттар
Еңбек ақыны төлеу мөлшері
Қаржыландыру көзі
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті

8. Постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 Т. Касенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Сандыктауского района»                     Н. Мурашиди
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
Сандыктауского района»                     Д. Нурмакова
УТВЕРЖДЕН постановлением
акимата Сандыктауского района
от 20.02.2009 года № А-1/38
ПЕРЕЧЕНЬ
учреждений, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размер оплаты труда
участников, источники их финансирования.
Наименование учреждений
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
1
2
3
4
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Балкашинского сельского округа Сандыктауского района»
Уборка территории.
500 квадратных метров на каждого.
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Баракпайского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Белгородского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Берликского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Васильевского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Веселовского сельского округа Сандыктауского района»
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа Сандыктауского района»
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
Оказание помощи престарелым.
4 человека на каждого.
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Лесного сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоникольского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
Оказание помощи престарелым.
4 человека на каждого.
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Сандыктауского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
Оказание помощи престарелым.
4 человека на каждого.
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Хлебного
сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
Оказание помощи престарелым.
4 человека на каждого.
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Широковского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
15
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Мадениет» Сандыктауского района
Благоустройство села.
550 квадратных метров на каждого.
16
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района»
Оказание помощи престарелым.
4 человека на каждого.
Оказание помощи в обработке документов.
50 документов на каждого.
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Сандыктауского района»
Оказание помощи в обработке документов.
50 документов на каждого.
продолжение таблицы
Конкретные условия
Размер оплаты труда
Источник финансирования
5
6
7
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.
По договору.
Не менее минимальной заработной платы.
Бюджет района.