Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 10/2 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 сәуірде № 1-16-93 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 ақпандағы № 17/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010.02.22 № 17/7 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан  Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік  басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес және  аудан әкімдігінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № 04-17/536 қаулысына  байланысты Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған
аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2   (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде  1-16-86 тіркелген, 2009 жылдың 5 қаңтарында «Сандыктауские вести»  газетінде 1 (7771) нөмірімен жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
2 тармақшадағы:
"960393" цифры «976632,9» деген цифрмен ауыстырылсын;
5 тармақшадағы:
"0” цифры «-16239,9» деген цифрмен ауыстырылсын;
6 тармақшадағы:
"0” цифры «16239,9» деген цифрмен ауыстырылсын;
«бюджеттік қаражаттың пайдаланылған қалдығын» деген қатардағы «0» цифры «16239,9» деген цифрмен ауыстырылсын;
2) 4 тармақтағы:
2 тармақшадағы:
«80263» цифры «84651,5 деген цифрмен ауыстырылсын
«13000 мың теңге – Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй
құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына
сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй
құрылысына» деген қатардағы «13000» цифры «14530,9» деген цифрмен ауыстырылсын;
«10000 мың теңге - Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй
құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына
сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және
жайғастыруға» деген қатардағы «10000» цифры «12857,4» деген цифрмен ауыстырылсын;
3) келесі мазмұнды 6-1 тармағымен толықтырсын:
«6-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте 2009 жылдың 1
қаңтарына пайда болған 16239,9 мың теңге сомасында бос бюджет қалдығы белгіленген заң тәртібінде пайдаланылды, оның ішінде:
3041,2 мың теңге – пайдаланылмаған мақсатты трансферттер, оның ішінде: республикалық бюджетке 1716,6 мың теңге және облыстық  бюджетке 1324,6 мың теңге қайтарылды;

О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 8/2 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 8 апреля 2009 года № 10/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 17 апреля 2009 года № 1-16-93. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2010 года № 17/7
Сноска. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 22.02.2010 № 17/7
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики  Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в  Республике Казахстан», от 23 января 2001 года и согласно постановления акимата района № 04-17/536 от 2 апреля 2009 года, Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджете района на 2009 год" от 19 декабря 2008 года № 8/2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-86, опубликовано 5 января 2009 года в газете «Сандыктауские вести» № 1 (7771), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 2:
цифры «960393» заменить на цифры «976632,9»;
в подпункте 5:
цифру «0» заменить на цифры «-16239,9»;
в подпункте 6:
цифру «0» заменить на цифры «16239,9»;
в строке «используемые остатки бюджетных средств цифру «0» заменить на цифры «16239,9».
2) в пункте 4:
в подпункте 2:
цифры «80263» заменить на цифры «84651,5»;
в строке «13000 тысяч тенге – на строительство жилья  государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы» цифры «13000» заменить на цифры «14530,9»;
в строке 10000 тысяч тенге – на развитие и обустройство  инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы» цифры «10000» заменить на цифры «12857,4».
3) дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. учесть, что в бюджете района на 2009 год в установленном законодательством порядке использованы свободные бюджетные остатки,  образовавшиеся на 1 января 2009 года в сумме 16239,9 тысяч тенге, в  том числе:
3041,2 тысяч тенге - возврат неиспользованных целевых трансфертов, из них: в республиканский бюджет 1716,6 тысяч тенге и в областной бюджет 1324,6 тысяч тенге;

4388,3 мың теңге – 2009 жылы пайдалануға рұқсат етілгені, 2008 жыл ішінде пайдаланылмаған мақсатты трансферттер сомасы республикалық бюджеттен».
4) Жоғарыда аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Сандықтау ауданының Әділет
басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы            Ш.С.Сабержанов
Аудан мәслихатының
хатшысы                         Ш.С.Сабержанов
КЕЛІСІЛДІ
Сандықтау ауданының әкімінің
міндетін атқарушы             В.Г.Горохводацкий
Сандықтау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің
бастығы                            Н.А.Мурашиди
Сандықтау
аудандық мәслихатының

4388,3 тысяч тенге - разрешенные к использованию в 2009 году, неиспользованные в течение 2008 года суммы целевых трансфертов из республиканского бюджета».
4) Приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2  к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                Ш.С.Сабержанов
Секретарь районного
маслихата                          Ш.С.Сабержанов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима
Сандыктауского района           В.Г.Горохводацкий
Начальник
отдела экономики
и бюджетного планирования
Сандыктауского района               Н.А.Мурашиди
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата