Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 қазандағы № 14/1 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 қазанда № 1-16-99 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 ақпандағы № 17/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010.02.22 № 17/7 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2), 4) тармақшаларына және 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және Ақмола облысы мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 4С-17-2 шешіміне сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-85 тіркелген, 2009 жылғы 5 қаңтардағы № 1 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне, Сандықтау аудандық мәслихатының «Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 10/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-93 тіркелген, 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 33 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен, Сандықтау аудандық мәслихатының «Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 11/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-94 тіркелген, 2009 жылғы 20 мамырдағы № 40 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен, Сандықтау аудандық мәслихатының «Сандықтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 шілдедегі № 13/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-97 тіркелген, 2009 жылғы 5 тамыздағы № 62 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 8/2 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 22 октября 2009 года № 14/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 29 октября 2009 года № 1-16-99. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2010 года № 17/7
Сноска. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 22.02.2010 № 17/7
В соответствии с подпунктами 2), 4) пункта 2 статьи 106 и  пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решения Акмолинского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 4С-17-2, Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 8/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-85, опубликованное 5 января 2009 года в газете «Сандыктауские вести» № 1), решением Сандыктауского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 8/2 «О бюджете района на 2009 год» от 8 апреля 2009 года № 10/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-93, опубликованное 27 апреля 2009 года в газете «Сандыктауские вести» № 33), решением Сандыктауского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 8/2 «О бюджете района на 2009 год» от 29 апреля 2009 года № 11/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-94, опубликованное 20 мая 2009 года в газете «Сандыктауские вести» № 40), решением Сандыктауского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 8/2 «О бюджете района на 2009 год» от 22 июля 2009 года № 13/2(зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-97, опубликованное 5 августа 2009 года в газете «Сандыктауские вести» № 62), следующие изменения и дополнение:

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
«1085507,7» цифры «1134716,9» деген цифрмен ауыстырылсын;
«179031» цифры «204479» деген цифрмен ауыстырылсын;
«9807» цифры «10060» деген цифрмен ауыстырылсын;
«1162» цифры «461» деген цифрмен ауыстырылсын;
«895507,7» цифры «919716,9» деген цифрмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
«1085447,6» цифры «1134656,8» деген цифрмен ауыстырылсын;
2) 4 тармақтағы:
«180418» цифры «204627,2» деген цифрмен ауыстырылсын;
1) тармақшадағы:
«19238» цифры «126870,9» деген цифрмен ауыстырылсын;
«9638» цифры «9347,9» деген цифрмен ауыстырылсын;
«4097» цифры «3973,1» деген цифрмен ауыстырылсын;
«5541» цифры «5374,8» деген цифрмен ауыстырылсын;
«1153» цифры «1140» деген цифрмен ауыстырылсын;
«26975 мың теңге - Мәдениет ауылының орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізуге» деген қатардағы «26975» цифры «25626,3» деген цифрмен ауыстырылсын;
келесі қатар мазмұнмен толықтырылсын:
«59 мың теңге - аз қамтамасыз етілген отбасыларының студенттеріне оқуға төлеуге әлеуметтік көмек көрсетуге»;
2) тармақшадағы:
«84651,5» цифры «106065» деген цифрмен ауыстырылсын;
«14530,9 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға» деген қатардағы «14530,9» цифры «38111,9» деген цифрмен ауыстырылсын;
«12857,4 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайғастыруға және (немесе) сатып алуға» деген қатардағы «12857,4» цифры «15078,4» деген цифрмен ауыстырылсын;
3) 5 тармақта:
«1732» цифры «155,2» деген цифрмен ауыстырылсын;
4) Жоғарыда аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.В.Лотц
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.С.Сабержанов
КЕЛІСІЛДІ:
Сандықтау ауданының
әкімі                                      Қ.О.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Н.А.Мурашиди
Сандықтау
аудандық мәслихатының
22.10.2009 жылғы
№ 14/1 шешіміне
1 қосымша
Сандықтау
аудандық мәслихатының
19.12.2008 жылғы
№ 8/2 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
Айырықшалық
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1085507,7» заменить на цифры «1134716,9»;
цифры «179031» заменить на цифры «204479»;
цифры «9807» заменить на цифры «10060»;
цифры «1162» заменить на цифры «461»;
цифры «895507,7» заменить на цифры «919716,9»;
в подпункте 2):
цифры «1085447,6» заменить на цифры «1134656,8»;
2) в пункте 4:
цифры «180418» заменить на цифры «204627,2»;
в подпункте 1):
цифры «19238» заменить на цифры «126870,9»;
цифры «9638» заменить на цифры «9347,9»;
цифры «4097» заменить на цифры «3973,1»;
цифры «5541» заменить на цифры «5374,8»;
цифры «1153» заменить на цифры «1140»;
в строке «26975 тысяч тенге - на капитальный ремонт средней школы аула Мадениет» цифры «26975» заменить на цифры «25626,3»;
дополнить строкой следующего содержания:
«59 тысяч тенге – на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу»;
в подпункте 2):
цифры «84651,5» заменить на цифры «106065»;
в строке «14530,9 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда» цифры «14530,9» заменить на цифры «38111,9»;
в строке «12857,4 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры» цифры «12857,4» заменить на цифры «15078,4»;
3) в пункте 5:
цифры «1732» заменить на цифры «155,2»;
4) Приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г.В.Лотц
Секретарь
районного маслихата                        Ш.С.Сабержанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Сандыктауского района                      К.О.Суюндиков
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики
и бюджетного планирования
Сандыктауского района»                     Н.А.Мурашиди
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 22.10.2009 г. № 14/1
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 19.12.2008 г. № 8/2
Бюджет района на 2009 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
5
6
I. Доходы