Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 "2009 жылғы аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 ақпандағы № 99/17-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград аудынының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 наурызда № 1-17-83 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 185/27-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -  Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010.04.09 № 185/27-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңның 6 бабының 1 тармағындағы 1 тармақшасына және 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет
кодексінің 109 бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы  № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде № 1-17-79 тіркелген, аудандық «Призыв»-«Ұран» газетінің 2009 жылғы 16 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасында:
«5165575» сандарын «5165985» сандарына ауыстырылсын;
«4235794» сандарын «4236 204» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«5208575» сандарын «5208985» сандарына ауыстырылсын;
4 тармағының:
келесі сөйлемдер: «инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және орналастыруға 28840 мың теңге мөлшерінде» «28840» сандарын «29250» сандарына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2009 года № 99/17-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 10 марта 2009 года № 1-17-83. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 185/27-4
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 185/27-4
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года,
статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-5 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-79, опубликовано в районной газете «Призыв»-«Уран» от 16 января 2008 года) следующие изменения:
в подпункте 1 пункта 1:
цифры «5165575» заменить на цифры «5165985»;
цифры «4235794» заменить на «4236 204»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «5208575» заменить на цифры «5208985»;
в пункте 4:
в предложении «на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 28840 тысяч тенге» цифры «28840» заменить на цифры «29250».

2. Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы  № 99/17-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде №1-17-79 тіркелген, аудандық «Призыв»-«Ұран» газетінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Целиноград ауданы әділет басқармасында мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы қаңтардың 1-нен әрекетіне енеді.
Целиноград аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы                  Д.Өміржанов
Целиноград аудандық
мәслихаттың хатшысы                          Б.Мәжіренов
КЕЛІСІЛДІ
Целиноград аудан әкімі                   М.Мыңжанов
Бекітілді
1-ші Қосымша
Целиноград ауданының маслихаттың 2009 жылғы
25 ақпандаға №99/17-4 шешіміне
2009 жылға арналған аудандык бюджет
Кт
Кл
Кл
Пк
Атауы
Сома
1
2
2
3
4
6
1. Түсімдер

2. Приложения 1 к решению Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-79, опубликовано в районной газете «Призыв»-«Уран» от 16 января 2009 года) изложить в следующей редакции  согласно приложению 1 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                            Д.Умержанов
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                            Б.Мажренов
СОГЛАСОВАНО
Аким
Целиноградского района                         М.Мынжанов
Утверждено
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 25 февраля 2009 года № 99/17-4
Районный бюджет на 2009 год
Кт
Кл
Кл
Пк
Наименование
сумма
1
2
2
3
5
6
I.Доходы