Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 "2009 жылғы аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 қазандағы № 148/23-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қарашада № 1-17-124 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 185/27-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -  Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010.04.09 № 185/27-4 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, Целиноград ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қазандағы № 237 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» аудандық мәслихат шешімінің жобасын Целиноград аудандық мәслихатына қарастыру үшін енгізу туралы» қаулысына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-79 тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне, Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 ақпандағы № 99/17-4 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-83 тіркелген, 2009 жылғы 13 наурызда аудандық «Призыв» № 12-13, «Ұран» № 10 газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 105/18-4 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-86 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірде аудандық «Призыв» № 21-22, «Ұран» № 17 газетінде жарияланған), 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 116/19-4 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-87 тіркелген, 2009 жылғы 22 мамырда аудандық «Призыв» № 27, «Ұран» № 21 газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 22 шілдедегі № 135/21-4 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-90 тіркелген, 2009 жылғы 7 тамызда аудандық «Призыв» № 43-44, «Ұран» № 32-33 газеттерінде жарияланған), 2009 жылғы 1 қазандағы № 144/22-4 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-119 тіркелген, 2009 жылғы 16 қазанда аудандық «Призыв» № 58-59, «Ұран» № 43 газеттерінде жарияланған) шешімдерімен келтірілген жоғарыдағы өзгерістер мен толықтырулармен келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 28 октября 2009 года № 148/23-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 5 ноября 2009 года № 1-17-124. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 185/27-4
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 185/27-4
В соответствии с пунктами 1, 4 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001  года, согласно постановлению акимата Целиноградского района от 23 октября 2009 года № 237 «О внесении на рассмотрение Целиноградского районного маслихата проекта решения районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-79, опубликовано от 16 января 2009 года в районных газетах «Призыв», «Уран»), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Целиноградского районного маслихата от 25 февраля 2009 года № 99/17-4 «О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-83, опубликовано от 13 марта 2009 года в районных газетах «Призыв» № 12-13, «Уран» № 10), от 8 апреля 2009 года № 105/18-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-86, опубликовано от 24 апреля 2009 года в районных газетах «Призыв» № 21-22, «Уран» № 17), от 29 апреля 2009 года № 116/19-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-87, опубликовано от 22 мая 2009 года в районных газетах «Призыв» № 27, «Уран» № 21), от 22 июля 2009 года № 135/21-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-90, опубликовано от 7 августа 2009 года в районных газетах «Призыв» № 43-44, «Уран» № 32-33), от 1 октября 2009 года № 144/22-4 «О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-119, опубликовано от 16 октября 2009 года в районных газетах «Призыв» № 58-59, «Уран» № 43) следующие изменения и дополнение:

1 тармақтың 1 тармақшасында:
«4 922 803,9» сандарын «4 925 904,7» сандарына ауыстырылсын;
«432 934» сандарын «375 934» сандарына ауыстырылсын;
«583 000» сандарын «479 762» сандарына ауыстырылсын;
«3 893 022,9» сандарын «4 056 361,7» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«4 963 617,8» сандарын «4 966 718,6» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақта:
келесі сөйлем жолында «бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен қамтамасыз ету үшін 8194 мың теңге мөлшерінде» «8 194» сандары «7 946,1» сандарына ауыстырылсын;
келесі сөйлем жолында «бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құру үшін 11 082 мың теңге мөлшерінде» «11 082» сандары «10 749,6» сандарына ауыстырылсын;
келесі сөйлем жолында «өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерді күрделі, ағымды жөндеуге 40 490 мың теңге көлемінде» «40 490» сандары «39 106» сандарына ауыстырылсын;
«өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейтуге 37 485,2 мың теңге көлемінде» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұнды сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
«аз қамтылған отбасылардан шыққан студенттерге оқуларына төлеу үшін әлеуметтік көмек көрсетуге 69 мың теңге»;
4 тармақта:
келесі сөйлем жолында «Сумен қамтамасыз ету және селолық аумақтардын канализациясы» салалық жобаны іске асыру мақсатында жобалық, сметалық, іздестіру жұмыстарына және құрылысты қадағалау үшін Өтаутүскен ауылына 242,9 мың тенге мөлшерінде» «242,9» сандары «239» сандарына ауыстырылсын.
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-79 тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаттың сессия
төрағасы                                   М.Тұнғышбаев
Целиноград аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б.Мәжіренов
КЕЛІСІЛДІ:
Целиноград ауданының
әкімі                                      М.Мыңжанов
«Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрлігі
Салық Комитетінің
Ақмола облысы бойынша
Салық Департаментінің
Целиноград ауданы бойынша
Салық Басқармасы»
Мемлекеттік мекеменің
бастығы                                    А.Мелдебеков
Бекітілді
1 қосымша
Целиноград ауданының мәслихатының
2009 жылғы 28 қазандағы
№ 148/23-4 шешіміне
2009 жылға арналған аудандық бюджет
Кт
Кл
Кл
Пк
Атауы
Сома
1
2
2
3
4
5
1. Түсімдер

в подпункте 1 пункта 1:
цифры «4 922 803,9» заменить на «4 925 904,7»;
цифры «432 934» заменить на «375 934»;
цифры «583 000» заменить на «479 762»;
цифры «3 893 022,9» заменить на «4 056 361,7»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «4 963 617,8» заменить на «4 966 718,6»;
в пункте 3:
в строке «на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 194 тысяч тенге» цифры «8 194» заменить на цифры «7 946,1»;
в строке «на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 11 082 тысяч тенге» цифры «11 082» заменить на цифры «10 749,6»;
в строке «на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 40 490 тысяч тенге» цифры «40 490» заменить на «39 106»;
после строки «на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 37 485,2 тысяч тенге» дополнить строкой следующего содержания:
«на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу в сумме 69 тысяч тенге»;
в пункте 4:
в строке «на выполнение проектных, сметных, изыскательных работ и надзора за строительством, в целях реализации отраслевого проекта «Водоснабжение и канализация сельских территорий» в селе Отаутускен в сумме 242,9 тысяч тенге» цифры «242,9» заменить на цифры «239».
2. Приложение 1 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-79, опубликовано от 16 января 2009 года в районных газетах «Призыв», «Уран») изложить в следующей редакции согласно приложению 1 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
сессии Целиноградского
районного маслихата                        М.Тунгушбаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Б.Мажренов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Целиноградского района                     М.Мынжанов
Начальник
Государственного учреждения
«Налоговое Управление
по Целиноградскому району
Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      А.Мелдебеков
Утверждено
Приложения 1
к решению Целиноградского
районного маслихата от 28
октября 2009 года № 148/23-4
Районный бюджет на 2009 год
Кт
Кл
Кл
Пк
Наименование
Сумма
1
2
2
3
4
5
I.Доходы