Целиноград ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 164/25-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 қаңтарда № 1-17-129 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 297/46-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011.12.13 № 297/46-4 шешімімен
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасы Кодексінің 2008 жылғы 10 желтоқсандағы 422 бабының 2 тармағына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген ставкасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім Целиноград ауданы әділет Басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы               Т.Қуандықов
Целиноград аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б.Мәжіренов
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігінің
Ақмола облысы бойынша
Салық Комитетінің
Целиноград ауданы бойынша
Салық Департаментінің
Салық Басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                   А.Мелдебеков
Целиноград аудандық
мәслихатының
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 164/25-4 шешіміне қосымша
Целиноград ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары
(айына салық салудың бір бірлігіне)
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың
бірыңғай ставкалары
(айлық есептік көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
3
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
3
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
3
4
Карт
3
5
Бильярд үстелі
3

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Целиноградского района
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2009 года № 164/25-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 27 января 2010 года № 1-17-129. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2011 года № 297/46-4
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 13.12.2011 № 297/46-4
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)» от 10 декабря 2008 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Целиноградского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        Т.Куандыков
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Б.Мажренов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Налоговое Управление
по Целиноградскому району
Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      А.Мелдебеков
Приложение
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 22 декабря 2009 года № 164/25-4
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Целиноградского района
(на единицу налогообложения в месяц)
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
3
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
3
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
3
4
Карт
3
5
Бильярдный стол
3