Қаражар ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қараөткел селолық округі әкімінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 694/2 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қазанда № 1-17-114 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, Қаражар ауылы тұрғындары жиналысының 2009 жылдың 24 шілдесіндегі № 2 хаттамасын есепке ала отырып, Қараөткел селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қаражар ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге - Желтоқсан атауы;
№ 2 көшеге - Қасым Қайсенов атауы;
№ 3 көшеге - Асан қайғы атауы;
№ 4 көшеге - Жәнібек хан атауы;
№ 5 көшеге - Исатай Тайманов атауы;
№ 6 көшеге - Әлкей Марғұлан атауы;
№ 7 көшеге - Жаяу Мұса атауы;
№ 8 көшеге - Біржан сал атауы;
№ 9 көшеге - Ғарифолла Құрманғалиев атауы;
№ 10 көшеге - Керей хан атауы;
№ 11 көшеге - Кенен Әзірбаев атауы;
№ 12 көшеге - Тоныкөк атауы;
№ 13 көшеге - Күлтегін атауы;
№ 14 көшеге - Ықылас Дүкенұлы атауы;
№ 15 көшеге - Иманжүсіп Күтпанұлы атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының Әділет бақсармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қараөткел селолық
округі әкімінің
міндетін атқарушы                          Е.Керкеев
КЕЛІСІЛДІ:
"Целиноград ауданы
Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Өтегенова
"Целиноград ауданының
Сәулет және қала
құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Сағынбаев

О присвоении наименований улицам аула Каражар
Решение акима Караоткельского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 24 августа 2009 года № 694/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 5 октября 2009 года № 1-17-114
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан oi 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола № 2, схода жителей аула Каражар от 24 июля 2009 года, аким Караоткельского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам в ауле Каражар:
улице № 1 - наименование Желтоксан;
улице № 2 - наименование Касым Кайсенов;
улице № 3 - наименование Асан-Кайгы;
улице № 4 - наименование Жанибек хан;
улице № 5 - наименование Исатай Тайманов;
улице № 6 - наименование Алкей Маргулан;
улице № 7 - наименование Жаяу Муса;
улице № 8 - наименование Биржан сал;
улице № 9 - наименование Гарифулла Курмангалиев;
улице № 10 - наименование Керей хан;
улице № 11 - наименование Кенен Азирбаев;
улице № 12 - наименование Тоныкок;
улице № 13 - наименование Култегин;
улице № 14 - наименование Ыкылас Дукенулы;
улице № 15 - наименование Иманжусуп Кутпанулы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Караоткельского
сельского округа                           Е.Керкеев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел культуры и
развития языков
Целиноградского района"                    Ш.Отегенова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел архитектуры
и градостроительства
Целиноградского района"                    А.Сагымбаев