Жаңа Жол ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қараөткел селолық округі әкімінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 694/3 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қазанда № 1-17-115 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, Жаңа Жол ауылы тұрғындар жиналысының 2009 жылдың 24 шілдесіндегі № 3 хаттамасын есепке ала отырып, Қараөткел селолық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Жаңа Жол ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – Наймантайұлы Байғозы атауы;
№ 2 көшеге – Абай Құнанбаев атауы;
№ 3 көшеге – Рақымжан Қошқарбаев атауы;
№ 4 көшеге – Қосқопа атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қараөткел селолық
округі әкімінің
міндетін атқарушы                          Е.Керкеев
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданының
Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Өтегенова
«Целиноград ауданының
Сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Сағымбаев

О присвоении наименований улицам аула Жана Жол
Решение акима Караоткельского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 24 августа 2009 года № 694/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 5 октября 2009 года № 1-17-115
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола № 3, схода жителей аула Жана Жол от 24 июля 2009 года аким Караоткельского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам в ауле Жана Жол:
улице № 1 – наименование Наймантайулы Байгозы;
улице № 2 – наименование Абай Кунанбаев;
улице № 3 – наименование Рахимжан Кошкарбаев;
улице № 4 – наименование Коскопа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Караоткельского
сельского округа                           Е.Керкеев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков»
Целиноградского района»                    Ш.Утегенова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Целиноградского района»                    А.Сагымбаев