Миновка ауылының көшесіне атау беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Софиевка ауылдық аумағы әкімінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 қыркүйекте № 1-17-106 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23  қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Миновка ауылының тұрғындар жиналыстарының 2009 жылдың 30 шілдесіндегі № 1 хаттамасын есепке ала отырып, Софиевка ауыл аймағының әкімі ШЕШТІ:
1. Миновка ауылының көшесіне атау берілсін:
№ 1 көшеге - Ковалев Виталий атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Софиевка ауыл
аймағының әкімі                            В.Горбуля
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданы
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Өтегенова
«Целиноград ауданы
сәулет және
қалақұрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Сағымбаев

О присвоении наименования улице села Миновка
Решение акима Софиевского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 24 августа 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 22 сентября 2009 года № 1-17-106
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей села Миновка от 30 июля 2009 года № 1, Аким Софиевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улице в селе Миновка:
улице № 1 – наименование Ковалева Виталия.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Софиевского
сельского округа                           В.Горбуля
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры
и развития языков
Целиноградского района»                    Ш.Утегенова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства
Целиноградского района»                    А.Сагымбаев