Қызылсуат ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер селолық округі әкімінің 2009 жылғы 27 тамыздағы № 05 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 қазанда № 1-17-118 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, Қызылсуат ауылының тұрғындар жиналыстарының 2009 жылдың 31 шілдесіндегі № 15 хаттамасын есепке ала отырып, Талапкер селолық округ әкімі ШЕШТІ:
1. Қызылсуат ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – Новая атауы;
№ 2 көшеге – Школьная атауы;
№ 3 көшеге – Мира атауы;
№ 4 көшеге – Степная атауы;
№ 5 көшеге – Дина Нұрпейсова атауы;
№ 6 көшеге – Майбалық атауы;
№ 7 көшеге – Әуежай атауы;
№ 8 көшеге – Талғат Бигелдинов атауы;
№ 9 көшеге – Армандастар атауы;
№ 10 көшеге – Біржан сал атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талапкер селолық
округінің әкімі                            Ә.Исабекова
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданының
мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Өтегенова
«Целиноград ауданының
сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Сағымбаев

О присвоении наименований улицам в селе Кызылсуат
Решение акима Талапкерского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 27 августа 2009 года № 05. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 6 октября 2009 года № 1-17-118
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола № 15 схода жителей села Кызылсуат от 31 июля 2009 года аким Талапкерского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Кызылсуат следующие наименования:
улице № 1 – наименование Новая;
улице № 2 – наименование Школьная;
улице № 3 – наименование Мира;
улице № 4 – наименование Степная;
улице № 5 – наименование Дины Нурпейсовой;
улице № 6 – наименование Майбалык;
улице № 7 - наименование Ауежай;
улице № 8 – наименование Талгата Бигельдинова;
улице № 9 – наименование Армандастар;
улице № 10 - наименование Биржан сал.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Талапкерского
сельского округа                           А.Исабекова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдела культуры и
развития языков»
Целиноградского района»                    Ш.Утегенова
Начальник
государственного учреждения
«Отдела архитектуры
и градостроительства»
Целиноградского района»                    А.Сагымбаев