2009 жылы Шортанды ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 5 ақпандағы № А-1/20 қаулысы. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 наурызда № 1-18-65 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № А-1/34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2010.02.23 № А-1/34 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7, 20 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің» 7, 8 тармақтарына сәйкес, жұмыс табуда
қиындық көріп жүрген жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамту үшін Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданында 2009 жылға қоғамдық жұмыстар
ұйымдастырылсын.
2. Шортанды ауданы ұйымдарының қосымша берілген тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және нақты жағдайлары,
қатысушылардың еңбектеріне төлеу мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Шортанды ауданының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (әрі қарай – ММ)
жұмыссыздарды ақылы қоғамдық жұмыстарға олардың келісімі бойынша кезек тәртібімен тіркеу датасына сәйкес жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс анықталсын;
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 121 адам;
жұмыс орындарына бекітілген қажеттілігінің санында – 90 адам.
5. Шортанды ауданының «Қаржы бөлімі» ММ қоғамдық жұмыстардың
қаржыландыруын аудан бюджетінде 2009 жылға көзделген қаражат есебінен қамтамасыз етсін.
6. Шортанды ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 09 сәуірдегі «2008 жылы Шортанды ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» № А-1/66 қаулысы (2008 жылғы 21 сәуірде № 1-18-52 болып нормативтік -құқықтық мемлекеттік тіркеудің аумақтық Тізілімінде тіркелген, 2008 жылғы 03 мамырда № 18 «Өрлеу» және 2008 жылғы 03 мамырда № 18 «Вести» аудандық газеттерінде жарияланған) күшін жойған деп танылсын.
7. Осы қаулының күші 2009 жылғы 1 қаңтардан туындаған құқық
қатынастарға таралады.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің орынбасары В.П.Игнатовқа жүктелсін.

Об организации общественных работ в Шортандинском районе в 2009 году
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 05 февраля 2009 года № А-1/20. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 13 марта 2009 года № 1-18-65. Утратило силу - постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23 февраля 2010 года № А-1/34
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23.02.2010 № А-1/34
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования  общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, в целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их временной занятости, акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Шортандинском районе на 2009 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций Шортандинского района, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
3. Государственному учреждению (далее – ГУ) «Отдел занятости и социальных программ» Шортандинского района осуществлять направление безработных с их согласия на оплачиваемые общественные работы в порядке очередности согласно дате регистрации.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 121 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 90 человек.
5. ГУ «Отдел финансов» Шортандинского района обеспечить финансирование общественных работ в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на 2009 год.
6. Постановление акимата Шортандинского района от 09 апреля 2008 года № А-1/66 «Об организации общественных работ в Шортандинском районе в 2008 году» (зарегистрированное в региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 апреля 2008 года за № 1-18-52, опубликованное в районных газетах «Вести» № 18 от 03 мая 2008 года и «Өрлеу» № 18 от 03 мая 2008 года) признать утратившим силу.
7. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
8. Контроль за исполнением данного постановления возложить на  заместителя акима района Игнатова В.П.

9. Осы қаулы Шортанды ауданының Әділет басқармасында  тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған
күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының
әкімі                                        С.Қамзебаев
КЕЛІСІЛДІ:
Дамса селолық округінің әкімі              Ж.Абдрахманов
Раевка селолық округінің әкімі               М.Алтайбаев
Шортанды ауданының
«Қорғаныс істері
жөніндегі бөлім»
ММ бастығы                                  Е.Асылбеков
Қазақстан Республикасы
Әділет министерлігі
Тіркеу қызметі және құқықтық
көмек көрсету комитетінің
Ақмола облысының бойынша
Жылжымайтын мүлік жөніндегі
орталығы» Республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының
Шортанды филиалының басқарушысы            Е.Байсеркеев
Ақмола жерге орналастыру
мемлекеттік институты
«МемҒӨОжер» Республикалық
мемлекеттік кәсіпорын
Еншілес Мемлекеттік кәсіпорнының
Шортанды аудандық
жер-кадастрлық филиалының директоры        Ғ.Жақыпов
Шортанды ауданының
«Қаржы бөлімі» ММ бастығы                  Л.Жевлакова
Ақмола облысының Ішкі істер
департаментінің «Шортанды
ауданының Ішкі істер
бөлімі» ММ бастығы                         Е.Жүсіпов
Новоселовка селолық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 С.Идрисов
Научный кентінің әкімі                     Р.Көселбаева
Бозайғыр ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 Т.Мұқышев
Шортанды ауданының «Жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
ММ бастығы                                 Ж.Мунтаева
Шортанды ауданының
«Жер қатынастары бөлімі»
ММ бастығы                                 Е.Оразов
Шортанды кентінің әкімі                    С.Саханов
Новокубанка селолық
округінің әкімі                            И.Смаилов
Жолымбет кентінің әкімі                    Д.Сыздықов
Бектау ауылдық округінің әкімі             А.Темірғалиев
Петровка селолық округі әкімінің
міндетін атқарушы                          Л.Тиссен
Андреевка селолық округінің әкімі          В.Шимков
Шортанды ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 5 ақпан № А-1/20
қаулысымен
Бекітілді
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2009.08.03 № А-4/165а Қаулысымен
Шортанды ауданы ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемдері және нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбектеріне төлеу мөлшерлері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстар көлемі
Қатысушы-
лардың еңбектеріне төлеу мөлшері (айына бірадамға,теңге)
Қаржылан-
дыру көздері
Шортанды ауданының «Раевка селолық округі
әкімінің аппараты» ММ
Көшелерді тазалау Ағаштарды ақтау, ағаштарды кесу Құжаттарды өңдеуде көмек Халық санағына көмек
2037 шаршы метр (әрі
қарай - ш.м.)
60 дана 1000 іс
442 аула
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджет қаражатынан
Шортанды ауданының «Шортанды кенті
әкімінің аппараты» ММ
Көшелерді тазалау,
қоқысты
шығару
Ағаштарды
ақтау,
ағаштарды кесу, ағаш отырғызу
Құжаттарды
өңдеуде
көмек
Халық
санағына
көмек
3617 ш.м.
200 дана
2500 іс
1911 аула
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджет қаражатынан
Шортанды ауданының «Новокубанка селолық округі әкімінің аппараты» ММ
Село аумағын жинау,
қоқысты
шығару
Құжаттарды өңдеуде
көмек
Халық
санағына
көмек
1827 ш.м.
1500 іс
616 аула
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджет қаражатынан
Шортанды ауданының «Дамса селолық округі әкімінің аппараты» ММ
Ағаш
отырғызу,
ағаштарды
ақтау
Село аумағын жинау
Іс жүргізуде көмек
көрсету
Халық
санағына
көмек
60 дана
1168 ш.м.
1000 іс
1167 аула
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджет қаражатынан
Шортанды ауданының «Научный кенті әкімінің аппараты» ММ
Кент аумағын тазарту және абаттандыру
2000 ш.м.
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджетқаражатынан
Шортанды ауданының «Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ауыл аумағын тазарту және абаттандыру
2932 ш.м.
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджетқаражатынан
Шортанды ауданының «Андреевка селолық округі әкімінің аппараты» ММ
Село аумағын тазарту және абаттандыру Ағаш отырғызу, ағаштардыақтау
2000 ш.м.
80 дана
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджетқаражатынан
Шортанды ауданының «Бектау ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ
Ағаш отырғызу, ағаштарды ақтау Ауыл аумағын  тазарту және  абаттандыру
80 дана
2358 ш.м.
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджетқаражатынан
Шортанды ауданының «Жолымбет кентінің әкімінің аппараты» ММ
Кент аумағын тазарту және абаттандыру
5000 ш.м.
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджетқаражатынан
Шортанды ауданының «Петровка селолық округі әкімінің аппараты» ММ
Халық санағына көмек
546 аула
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджетқаражатынан
Шортанды ауданының «Новоселовка селолық округі әкімінің аппараты» ММ
Село аумағын тазарту және абаттандыру
1300 ш.м.
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджетқаражатынан
«Шортанды ауданының жер қатынас-
тары бөлімі» ММ
Іс жүргізуде көмек көрсету
2500 іс
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджетқаражатынан
«Шортанды ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлім» ММ (келісім бойынша)
Шақыру және тіркеу мерзімінде көмек көрсету
3000 іс
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджетқаражатынан
Жер ресурс-
тарының мемлекеттік ғылыми-
өндірістік орталықтың РМК ЕМК Шортанды филиалы
Іс жүргізуде көмек
көрсету
3000 іс
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджетқаражатынан
ҚР ӘМ ТҚ ж/е ҚКК «Ақмола облысы бойынша Жылжымай-
тын мүлік жөніндегі орталығы» РМҚК Шортанды филиалы
Құжаттарды өңдеуде көмек көрсету
2500 дана
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджетқаражатынан
«Шортанды ауданы Пригородный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көшелерді тазалау
3876 шаршы метр
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджет
қаражатынан
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары:
Жұмыс аптаның ұзақтығы бес күн  екі күн демалыспен – сенбі, жексенбі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі демалыс - бір сағат. Еңбек төлемі  жұмыс уақытын есепке алу табелінде  белгіленген нақты жұмыс істеген уақытқа жұмыссыздардың есеп шоттарына аудару арқылы
жүргізіледі.
Еңбек қорғау және техника қауіпсіздігі, саймандар мен жабдықтар жөніндегі нұсқау.
Уақытша жұмысқа жарамсыз бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу,   зақыммен  және денсаулықтың басқа зиянмен келтірілген залалын өтеу, зейнеткерлік және әлеуметтік аударулар Қазақстан Республикасының
заңнамаларына сәйкес жүргізіледі.

9. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Шортандинского района                      С.Камзебаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким Дамсинского
сельского округа                           Ж.Абдрахманов
Аким Раевского
сельского округа                           М.Алтайбаев
Начальник ГУ «Отдел
по делам обороны»                          Е.Асылбеков
Шортандинского района
Управляющий Шортандинского
Филиала Республиканского
государственного казенного
предприятия «Центр по
недвижимости Акмолинской
области» Комитета регистрационной
службы и оказания правовой
помощи Министерства юстиции
Республики казахстан                       Е.Байсеркеев
Государственное Казенное
предприятие
Директор Шортандинского филиала
Дочернее Государственное
предприятие                                Г.Жакупов
Республиканское Государственное
предприятие Государственного
научно-производственного
центра земельных ресурсов
Начальник ГУ
«Отдел финансов»
Шортандинского района                      Л.Жевлакова
Начальник ГУ «Отдел внутренних
дел» Шортандинского района                 Е.Жусупов
Исполняющий обязанности акима
Новоселовского сельского округа            С.Идрисов
Аким поселка Научный                       Р.Кусельбаева
Исполняющий обязанности акима
аульного округа Бозайгыр                   Т.Мукушев
Начальник ГУ
«Отдел занятости и социальных
программ» Шортандинского района            Ж.Мунтаева
Аким поселка Шортанды                      С.Саханов
Аким Новокубанского
сельского округа                           И.Смаилов
Аким  поселка Жолымбет                     Д.Сыздыков
Аким аульного
округа Бектау                              А.Темиргалиев
Исполняющая обязанности
акима Петровского
сельского округа                           Л.Тиссен
Начальник ГУ «Отдел
земельных отношений»
Шортандинского района                      Е.Уразов
Аким Андреевского
сельского округа                           В.Шимков
Утверждено
постановлением акимата
Шортандинского района
от «5»февраля 2009г
№ А-1/20
Ссылка. В приложение внесены изменения постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 03.08.2009. № А-4/165а
Перечень
организаций Шортандинского района, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организации
Виды оплачиваемых общественных работ
Объем общественных работ
Размер оплаты труда участников (одного человека в месяц, тенге)
Источник финанси-
рования
ГУ «Аппарат акима Раевского сельского округа Шортандин-
ского района»
Уборка улиц Побелка деревьев,  обрезка деревьев. Помощь в обработке документов. Помощь в переписи населения
2037 квадратных метров (далее кв.м) 60 штук. 1000 дел 442  двора
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного  бюджета
ГУ «Аппарат акима поселка Шортанды Шортандин-
ского района»
Уборка улиц, вывоз мусора Побелка деревьев, обрезка деревьев, посадка деревьев. Помощь в обработке доку-
ментов. Помощь в переписи населения
3617 кв.м 200 штук 2500 дел 1911 дворов
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
ГУ «Аппарат акима Новокубан-
ского сельского округа Шортандин-
ского района»
Уборка территории села, вывоз мусора. Помощь в обработке документов. Помощь в переписи  населения
1827 кв.м 1500 дел 616  дворов
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
ГУ «Аппарат акима Дамсинского сельского округа Шортандин-
ского района»
Посадка деревьев,  побелка деревьев уборка территории села. Помощь в  делопроизводстве и переписи населения
60 штук 1168  кв.м 1000 штук 1167 дворов
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
ГУ «Аппарат акима поселка Научный Шортандин-
ского района»
Уборка и благоустройство территории поселка
2000 кв.м
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного  бюджета
ГУ «Аппарат акима аульного округа Бозайгыр Шортандин-
ского района»
Уборка и благоустройство территории аула
2932 кв.м
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
ГУ «Аппарат акима Андреевского сельского округа Шортандин-
ского района»
Уборка и благоустройство территории села  посадка деревьев, побелка деревьев
2000 кв.м 80  штук
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
ГУ «Аппарат акима аульного округа Бектау Шортандин-
ского района»
Посадка деревьев,  побелка деревьев  уборка и  благоустройство территории аула
80 штук 2358 кв.м
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
ГУ «Аппарат акима поселка Жолымбет Шортандин-
ского района»
Уборка и благоустройство территории поселка
5000 кв.м
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного  бюджета
ГУ «Аппарат акима Петровского сельского округа  Шортандин-
ского района»
Помощь в переписи  населения
546 дворов
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
ГУ «Аппарат акима Новоселов-
ского сельского округа Шортандин-
ского района»
Уборка и благоустройство территории села
1300 кв.м
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
ГУ «Отдел земельных отношений» Шортандин-
ского района
Оказание помощи в дело-
производстве
2500 дел
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного  бюджета
ГУ «Отдел по делам обороны Шортандин-
ского района»
Оказание помощи в  делопроизводстве в период призывной и приписной комиссии
3000 дел
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
ГУ «Отдел внутренних дел» Шортандин-
ского района
Оказание помощи в дело-
производстве
2500 дел
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
Шортандин-
ский филиал ДГП РГП Государственного научно- производственного центра земельных ресурсов
Оказание помощи в дело-
производстве
3000 дел
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
Шортандин-
ский филиал Республи-
канского государ-
ственного казенного предприятия «Центр по недвижимости по Акмолин-
ской области» КРС и ОПП МЮ РК
Помощь в обработке документов
2500 штук
не менее минималь-
ного размера заработной платы
из средств районного бюджета
ГУ «Аппарат акима Пригородного  сельского округа Шортандин-
ского района»
Уборка улиц
3876 квадратных метров
Не менее минималь-
ного размера заработной платы
Из средств районного бюджета
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели - пять дней с двумя выходными - суббота, воскресенье, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв - один час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления  на лицевые счета безработных.
Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение инструментом и оборудованием.
Выплата социального пособия по временной не трудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан