Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 шілдедегі № С-17/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 15 шілдеде № 1-18-77 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 1 ақпандағы № С-23/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010.02.01 № С-23/4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсанындағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес және Шортанды ауданы әкімдігінің ұсынысымен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы  № С-11/3«2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-62 тіркелген, 2009 жылдың 24 қаңтарында аудандық «Вести» және 2009 жылдың 24 қаңтарында «Өрлеу» газеттерінде жарияланған), Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 18 ақпанындағы № С-13/2 «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-64 тіркелген, 2009 жылдың 21 наурызында № 11 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 21 наурызында № 11 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешімімен, Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 8 сәуіріндегі № С-14/2 «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-69 тіркелген, 2009 жылдың 9 мамырында № 18 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 9 мамырында № 18 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешімімен, Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 29 сәуіріндегі № С-15/2 «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-70 тіркелген, 2009 жылдың 23 мамырында № 20 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 23 мамырында № 20 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 8 июля 2009 года № C-17/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 15 июля 2009 года № 1-18-77. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 1 февраля 2010 года № С-23/4
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.02.2010 № С-23/4
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и предложения акимата Шортандинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № С-11/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-62, опубликованное 24 января 2009 года в районной газете «Вести» и «Өрлеу» 24 января 2009 года), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата от 18 февраля 2009 года № С-13/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-64, опубликованное 21 марта 2009 года в районной газете «Вести» № 11 и «Өрлеу» 21 марта 2009 года № 11),решением Шортандинского районного маслихата от 8 апреля 2009 года № С-14/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-69, опубликованное 9 мая 2009 года в районной газете «Вести» № 18 и «Өрлеу» 9 мая 2009 года № 18), решением Шортандинского районного маслихата от 29 апреля 2009 года № С-15/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-70, опубликованное 23 мая 2009 года в районной газете «Вести» № 20 и «Өрлеу» 23 мая 2009 года № 20) следующие изменения и дополнения:

Ескерту. 1-тармаққа өзгертулер енгізілді Шортанды аудандық мәслихатының 2009.10.29 № С-20/6 шешімімен.
1) 1 тармақтың 1 тармақшасындағы «2 233 358,1» цифрлары «2 259 523,1» цифрларына ауыстырылсын, «365 120» цифрлары «391 285» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы «2 289 021,8» цифрлары «2 315 186,8» цифрларына ауыстырылсын.
2) 13-2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«13-2. 2009 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер есепке алынсын:
1) аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде Новоселовка селосының орта мектебінің күрделі жөндеуіне 3 500 мың теңге сомасында;
2) аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде Қара-Адыр селосының су құбырлары  желілерін күрделі жөндеуге 78 026 мың теңге сомасында.
3) 13-3 тармақтың 1, 2 тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде жастар практикасын кеңейту бағдарламасына 5 310 мың теңге сомасында және әлеуметтік жұмыс орындарын құруға 9 810 мың теңге сомасында;
2) аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде Новокубанка селосының орта мектебінің күрделі жөндеуіне 15 753 мың теңге сомасында».
2. Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3  2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешімінің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа кіреді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Я.Бельц
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                                 С.Қамзебаев
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің
Шортанды ауданы бойынша
Салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Молдахметова
Шортаны ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    О.Мут
Шортаны ауданының «Қаржы
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Л.Жевлакова
Аудандық мәслихаттың
2009 жылдың 8 шілдедегі
№ С-17/2 "Аудандық
мәслихаттың 2008 жылдың
24 желтоқсанындағы № С-11/3
"2009 жылға арналған аудан
бюджеті туралы" шешіміне
өзгертулер мен толықтырулар
енгізу туралы" шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер

Сноска. В пункт 1 внесены изменения решением Шортандинского районного маслихата от 29.10.2009 № С-20/6
1) в подпункте 1 пункта 1 цифры «2 233 358,1» заменить на цифры  2 259 523,1», цифры «365 120» заменить на цифры «391 285»;
в подпункте 2 пункта 1 цифры «2 289 021,8» заменить на цифры «2 315 186,8».
2) пункт 13-2 изложить в новой редакции:
«13-2. Учесть в бюджете района на 2009 год целевые текущие трансферты из областного бюджета:
1) на капитальный ремонт средней школы села Новоселовка в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 3 500 тысяч тенге;
2) на капитальный ремонт водопроводных сетей села Кара-Адыр в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 78 026 тысяч тенге».
3) подпункты 1, 2 пункта 13-3 изложить в новой редакции:
«1) на расширение программ молодежной практики в сумме 5 310 тысяч тенге и на создание социальных рабочих мест в сумме 9 810 тысяч тенге в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров;
2) на капитальный ремонт средней школы села Новокубанка в сумме 15 753 тысяч тенге в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров».
2. Приложения 1, 4 к решению районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год» изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Я.Бельц
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                С.Камзебаев
Начальник
государственного учреждения
«Налоговое управление по
Шортандинскому району
Налогового департамента
по Акмолинской области»
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Б.Молдахметова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования»
Шортандинского района                      О.Мут
Начальник
государственного учреждения
«Отдел финансов»
Шортандинского района                      Л.Жевлакова
Приложение 1
к решению сессии районного
маслихата № с-17/2
от 8 июля 2009 года "О внесении
изменений и дополнений в решение
районного маслихата № С – 11/3
от 24 декабря 2008 года
«О бюджете района на 2009 год»
Бюджет района на 2009 год
Функциональная группа
Сумма
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы