Шортанды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 5 ақпандағы № А-1/20 "2009 жылы Шортанды ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 3 тамыздағы № А-4/165а қаулысы. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 қыркүйекте № 1-18-90 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № А-1/34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2010.02.23 № А-1/34 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 сәуірдегі «Қазақстан Республикасының «2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» Заңының негізінде, Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 5 ақпандағы № А-1/20 «2009 жылы Шортанды ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-65 тіркелген, аудандық «Өрлеу» газетінде 2009 жылы 21 наурызда, аудандық «Вести» газетінде 2009 жылы 28 наурызда жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының қосымшасындағы, «Қатысушылардың еңбектеріне төлеу мөлшері ақыларының өлшемдері (айына бір адамға, теңге)» бағандағы «13470» цифрлары сөзбен «жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес» ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулының қосымшасы келесі жолмен толықтырылсын:
«Шортанды ауданы Пригородный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көшелерді тазалау
3876 шаршы метр
Жалақының ең төменгі мөлшерінен кем емес
Аудандық бюджеттің қаражаттарынан
2. Осы қаулының 1 тармағы 1) тармақшасының іс-әрекеті 2009 жылғы 1 шілдеде туындаған құқықтық қатынасқа таратылады.
3. Осы қаулының 1 тармағы 2) тармақшасының іс-әрекеті 2009 жылғы 6 маусымда туындаған құқықтық қатынасқа таратылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің орынбасары В.П.Игнатовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының
әкімі                                      С.Қамзебаев
КЕЛІСІЛДІ:
Научный кенті
әкімінің
міндетін атқарушысы                        Г.Абдрахманова
Дамса селолық
округінің әкімі                            Ж.Абдрахманов
Раевка селолық
округінің әкімі                            М.Алтайбаев
Шортанды ауданының
«Қорғаныс істері
жөніндегі бөлім»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Е.Асылбеков
Пригородное селолық
округінің әкімі                            А.Ермолов
Шортанды ауданы
«Қаржы бөлімі» ММ
бастығы                                    Л.Жевлакова
Ақмола облысының
Ішкі істер департаменті
«Шортанды ауданының
Ішкі істер бөлімі» ММ
бастығы                                    Е.Жүсіпов
Новоселовка селолық
округі әкімінің
міндетін атқарушы                          С.Идрисов
«Ақмола мемлекеттік
жерге орналастыру
жөніндегі институты»
Жер ресурстары және
жерге орналастыру
мемлекеттік ғалыми-өндірістік
орталығы Республикалық
мемлекеттік кәсіпорын
еншілес Мемлекеттік кәсіпорынының
Шортанды аудандық
жер-кадастрлық филиалы
директорының міндетін атқарушы             С.Ильясов
Қазақстан Республикасы
Әділет министерлігі
Тіркеу қызметі және
құқықтық көмек көрсету
комитетінінің «Ақмола облысының
Жылжымайтын мүлік
жөніндегі орталығы»
Республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорны
Шортанды филиалы басқарушысының
міндетін атқарушы                          А.Касенова
Бектау ауылдық
округінің әкімінің
міндетін атқарушы                          С.Маменов
Бозайғыр ауылдық
округі әкімінің
міндетін атқарушы                          Т.Мұқышев
Шортанды ауданының
«Жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» ММ
бастығы                                    Ж.Мунтаева
Шортанды кентінің
әкімі                                      С.Саханов
Новокубанка селолық
округінің әкімі                            И.Смаилов
Жолымбет кентінің
әкімі                                      Д.Сыздықов
Шортанды ауданының
«Жер қатынастары
бөлімі» ММ
бастығы                                    Е.Уразов
Андреевка селолық
округі әкімінің
міндетін атқарушы                          А.Шевченко
Петровка селолық
округінің әкімі                            В.Шимков

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Шортандинского района от 5 февраля 2009 года № А-1/20 "Об организации общественных работ в Шортандинском районе в 2009 году"
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 3 августа 2009 года № А-4/165а. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 8 сентября 2009 года № 1-18-90. Утратило силу - постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23 февраля 2010 года № А-1/34
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23.02.2010 № А-1/34
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», на основании Закона Республики Казахстан от 9 апреля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы» акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шортандинского района от 5 февраля 2009 года № А-1/20 «Об организации общественных работ в Шортандинском районе в 2009 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-65, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 21 марта 2009 года, районной газете «Вести» 28 марта 2009 года) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении к указанному постановлению, в графе «Размер оплаты труда участников (одного человека в месяц, тенге)» цифры «13470» заменить словами «не менее минимального размера заработной платы»;
2) приложение к указанному постановлению дополнить строкой следующего содержания:
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Шортандинского района»
Уборка улиц
3876 квадратных метров
Не менее минимального размера заработной платы
Из средств районного бюджета
2. Действие подпункта 1) пункта 1 настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июля 2009 года.
3. Действие подпункта 2) пункта 1 настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 16 июня 2009 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Шортандинского района Игнатова В.П.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Шортандинского района                      С.Камзебаев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности
акима поселка Научный                      Г.Абдрахманова
Аким Дамсинского
сельского округа                           Ж.Абдрахманов
Аким Раевского
сельского округа                           М.Алтайбаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Шортандинского района»
Акмолинской области                        Е.Асылбеков
Аким Пригородного
сельского округа                           А.Ермолов
Начальник
ГУ «Отдел финансов»
Шортандинского района                      Л.Жевлакова
Начальник
ГУ «Отдел внутренних дел
Шортандинского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области»                       Е.Жусупов
Исполняющий обязанности
акима Новоселовского
сельского округа                           С.Идрисов
Исполняющий обязанности
директора Шортандинского
районного земельно-
кадастрового филиала
Дочернего государственного
предприятия Республиканское
Государственное предприятие
Государственного научно-
производственного центра
земельных ресурсов
и землеустройству
«Акмолинской государственный
институт по землеустройству»               С.Ильясов
Исполняющая обязанности
управляющего Шортандинского
филиала Республиканского
государственного казенного
предприятия «Центр по
недвижимости Акмолинской
области» Комитета
регистрационной службы
и оказание правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан                       А.Касенова
Исполняющий обязанности
акима аульного
округа Бектау                              С.Маменов
Исполняющий обязанности
акима аульного
округа Бозайгыр                            Т.Мукушев
Начальник
ГУ «Отдел занятости
и социальных программ»
Шортандинского района                      Ж.Мунтаева
Аким
поселка Шортанды                           С.Саханов
Аким Новокубанского
сельского округа                           И.Смаилов
Аким
поселка Жолымбет                           Д.Сыздыков
Начальник
ГУ «Отдел
земельных отношений»
Шортандинского района                      Е.Уразов
Исполняющий обязанности
акима Андреевского
сельского округа                           А.Шевченко
Аким Петровского
сельского округа                           В.Шимков