Шортанды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № А-3/98 "2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 1 қазандағы № А-5/216 қаулысы. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қазанда № 1-18-92 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № А-1/34а қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2010.02.23 № А-1/34а қаулысымен
Қазакстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28 бабына сәйкес Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № А-3/98 «2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-71 тіркелген, аудандық «Өрлеу» газетінде 2009 жылғы 27 маусымда № 25, аудандық «Вести» газетінде 2009 жылғы 27 маусымда № 25 жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
1) Шортанды ауданы әкімдігінің жоғарыда көрсетілген қаулысының 1 қосымшасындағы аудандық шақыру комиссиясының құрамына енгізілсін:
Оралова Сәуле Теңізбайқызы        Ақмола облысы Денсаулық
сақтау басқармасының
жанындағы «Шортанды аудандық
емханасы» мемлекеттік
коммуналдық қазынашылық
кәсіпорынының (әрі қарай -
МКҚК) ультра-дыбысты зерттеу
кабинетінің медициналық
бикесі, аудандық шақыру
комиссиясының хатшысы.;
2) Аудандық шақыру комиссиясының құрамынан шығарылсын:
Каракина Людмила Равхатовна       Ақмола облысы Денсаулық
сақтау басқармасының
жанындағы «Шортанды аудандық
емханасы» МКҚК медициналық
тіркеушісі, аудандық шақыру
комиссиясының хатшысы.
2. Осы қаулы 2009 жылдың 1 қазанынан туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің оранбасары В.П.Игнатовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Шортанды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының
әкімі                                      С.Қамзебаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысы
Шортанды ауданы «Қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Е.Асылбеков
Шортанды ауданы
«Қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Л.Жевлакова
«Ақмола облысы
«Ішкі істер департаментінің
Шортанды аудандық
ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Е.Жүсіпов
Акмола облысы
Денсаулық сақтау басқармасының
жанындағы «Шортанды
аудандық емханасы» МКҚК
бас дәрігері                               Д.Шақанов

О внесении изменений в постановление акимата Шортандинского района от 8 мая 2009 года № А-3/98 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года"
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 1 октября 2009 года № А-5/216. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 16 октября 2009 года № 1-18-92. Утратило силу - постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23 февраля 2010 года № А-1/34а
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 23.02.2010 № А-1/34а
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шортандинского района от 8 мая 2009 года № А-3/98 «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-71, опубликованное в районной газете «Өрлеу» 27 июня 2009 года № 25, районной газете «Вести» 27 июня 2009 года № 25) следующие изменения:
1) в приложение 1 к вышеуказанному постановлению акимата Шортандинского района в состав районной призывной комиссии ввести:
Оралову Сауле Тенизбаевну        медицинскую сестру кабинета
ультра–звукового исследования
государственного коммунального
казенного предприятия
(далее - ГККП) «Шортандинская
районная поликлиника» при
управлении здравоохранения
Акмолинской области,
секретарем призывной комиссии;
2) вывести из состава районной призывной комиссии:
Каракину Людмилу Равхатовну      медицинского регистратора ГККП
«Шортандинская районная
поликлиника» при управлении
здравоохранения Акмолинской
области, секретаря призывной
комиссии.
2. Настоящее постановление распространяется на правоотношения возникшие с 1 октября 2009 года.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Шортандинского района Игнатова В.П.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Шортандинского района                      С.Камзебаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Шортандинского района»
Акмолинской области                        Е.Асылбеков
Начальник
государственного учреждения
«Отдел финансов»
Шортандинского района                      Л.Жевлакова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Шортандинского района
Департамента внутренних
дел Акмолинской области»                   Е.Жусупов
Главный врач
ГККП «Шортандинская районная
поликлиника» при
управлении здравоохранения
Акмолинской области                        Д.Шаканов