Щучье аудандық мәслихатының "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-10/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Щучье аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 шілдедегі № С-16/2 шешімі. Ақмола облысы Щучье ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 тамызда № 1-19-163 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 ақпандағы № С-23/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2010.02.09 № С-23/2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттiк Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына сәйкес Щучье аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Щучье аудандық мәслихаттың «2009 жылға арналған аудан бюджетi туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-10/2 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-142 тіркелген, 2009 жылдың 8 қаңтарында аудандық «Бурабай» газетінің № 2, аудандық «Луч» газетінің № 2 сандарында жарияланған) шешіміне, Щучье аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 3 наурыздағы № С-12/1 «Щучье аудандық мәслихаттың «2009 жылға арналған аудан бюджетi туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-10/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-147 тіркелген, 2009 жылдың 19 наурызында аудандық «Бурабай» газетінің № 13, 2009 жылдың 23 наурызында аудандық «Луч» газетінің № 23 сандарында жарияланған), 2009 жылғы 9 сәуірдегі № С-13/2 «Щучье аудандық мәслихаттың «2009 жылға арналған аудан бюджетi туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-10/2 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-152 тіркелген, 2009 жылдың 23 сәуірінде аудандық «Бурабай» газетінің № 18, аудандық «Луч» газетінің № 32 сандарында жарияланған), 2009 жылғы 24 сәуірдегі № С-13/8 «Щучье аудандық мәслихаттың 2009 жылға арналған аудан бюджетi туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-10/2 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-19-154 тіркелген, 2009 жылдың 14 мамырында аудандық «Бурабай» газетінің № 21, аудандық «Луч» газетінің № 38 сандарында жарияланған) шешімдерімен енгізілген өзгерістерімен бірге келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
«4019353,3» сандары «402362,3» сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Щучинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № С-10/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Щучинского районного маслихата Акмолинской области от 21 июля 2009 года № С-16/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Щучинского района Акмолинской области 3 августа 2009 года № 1-19-163. Утратило силу - решением Бурабайского районнного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2010 года № С-23/2
Сноска. Утратило силу - решением Бурабайского районнного маслихата Акмолинской области от 09.02.2010 № С-23/2
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 Щучинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щучинского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № С-10/2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-142, опубликовано 8 января 2009 года в районной газете «Бурабай» № 2, районной газете «Луч» № 2), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Щучинского районного маслихата от 3 марта 2009 года № С-12/1 «О внесении изменений в решение Щучинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № С-10/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-147, опубликовано 19 марта 2009 года в районной газете «Бурабай» № 13, 23 марта 2009 года в районной газете «Луч» № 23), от 9 апреля 2009 года № С-13/2 «О внесении изменений в решение Щучинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № С-10/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-152, опубликовано 23 апреля 2009 года в районной газете «Бурабай» № 18, районной газете «Луч» № 32), от 24 апреля 2009 года № С-13/8 «О внесении изменений и дополнений в решение Щучинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № С-10/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-154, опубликовано 14 мая 2009 года в районой газете «Бурабай» № 21, районной газете «Луч» № 38) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4019353,3» заменить на цифры «402362,3»:

салықтық түсімдер «1498562» сандары «1493528» сандарына ауыстырылсын;
ресми трансферттерден түсетін түсім «2069512,6» сандары «2078815,6» сандаына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«3807812,4» сандары «3813459,3» сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо «78936,9» сандары «77559» сандарына ауыстырылсын:
қаржы активтерін сатып алу «79496,9» сандары «78119» сандарына ауыстырылсын.
2) 3-1 тармақта:
«823863,0» сандары «820570,9» сандарына ауыстырылсын:
республикалық бюджетттен - «769863» сандары «766570,9» сандарына ауыстырылсын.
3) 3 тармақтың 4 тармақшасында:
«79496,9» сандары «78119» сандарына ауыстырылсын.
2. Щучье аудандық мәслихаттың аталған шешiмiнің 1 қосымшасы осы шешiмнiң 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда беріліп және бекiтiлсiн.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Щучье аудандық әдiлет басқармасында мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшіне енедi және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XVI сессиясының
төрағасыт                                  Н.Абирова
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы                                   М. Көшенов
КЕЛІСІЛДІ:
Щучье ауданының әкімі                      В.Балахонцев
«Щучье ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г.Тінәлинова
Щучье аудандық мәслихатының

налоговые поступления цифры «1498562» заменить на цифры «1493528»;
поступление официальных трансфертов цифры «2069512,6» заменить на цифры «2078815,6»;
в подпункте 2):
цифры «3807812,4» заменить на цифры «3813459,3»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры «78936,9» заменить на цифры «77559»:
приобретение финансовых активов цифры «79496,9» заменить на цифры «78119».
2) в пункте 3-1:
цифры «823863,0» заменить на цифры «820570,9» в том числе:
из республиканского бюджета – цифры «769863» заменить на цифры «766570,9».
3) в подпункте 4) пункта 3:
цифры «79496,9» заменить на цифры «78119».
2. Приложение 1 к указанному решению Щучинского районного маслихата изложить и утвердить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Щучинского района Акмолинской области и вводится в действия с 1 января 2009 года.
Председатель XVI
сессии районного
маслихата                                  Н. Абирова
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата                                  М. Кошенов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Щучинского района                     В.Балахонцев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Щучинского района»                         Г.Тналинова
Приложение 1 к решению
Щучинского районного маслихата

737
1
05
4
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1831
1
05
4
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
13443
1
05
4
20
Жалпыға ортақ пайдаланылатын жергілікті автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерде жарнама объектілерін орналастырғаны үшін төлем
1931
1
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
9775
1
08
1
Мемлекеттік баж
9775
1
08
1
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда,мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан),сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
7010
1
08
1
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы куәліктерді және азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1200
1
08
1
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
500
1
08
1
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
1
08
1
08
Тұрғылықты жерін тіркеу үшін мемлекеттік баж
740
1
08
1
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
75
1
08
1
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының ( аңшылық суық қаруды, белгіетін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
100
1
08
1
12
Қаруды және оның оқтары сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
100
2
САЛЫҚТЫҚ ЕМЕС ТҮСІМДЕР

737
1
05
4
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
1831
1
05
4
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
13443
1
05
4
20
Плата за размещение наружно (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и населенных пунктов
1931
1
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и(или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
9775
1
08
1
Государственная пошлина
9775
1
08
1
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям.
7010
1
08
1
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1200
1
08
1
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
500
1
08
1
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
50
1
08
1
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
740
1
08
1
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
75
1
08
1
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц ( за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесстольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
100
1
08
1
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение; транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
100
2
НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ