Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 125 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 6 ақпандағы N 153 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 ақпанда N 3280 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 321 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010.07.14 № 321 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2009 жылғы 12 қаңтарда N 3279 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 6-7 жарияланған 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 125 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"62 991 710" деген цифрлар "63 017 481,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"39 347 440" деген цифрлар "39 373 211,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"61 749 500,6" деген цифрлар "62 706 616,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығы -169 344,9 мың теңге;
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру 169 344,9 мың теңге.
2) 33 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"128 000" деген цифрлар "140 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"1 430 178" деген цифрлар "1 541 391" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:
"34 414" деген цифрлар "109 417" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
"37 715" деген цифрлар "168 924" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
облыс мектептері үшін автобустар сатып алуға - 103 600 мың теңге;
қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға - 100 000 мың теңге;
сумен жабдықтау және су қашыртқы жүйесінің жұмыс жасауына - 100 000 мың теңге;
коммуналдық меншіктегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыруға - 70 000 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға - 14 300 мың теңге;

о внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года N 125 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Актюбинской области от 6 февраля 2009 года N 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 февраля 2009 года N 3280. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14 июля 2010 года № 321
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от  14.07.2010 № 321.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпункта 5 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95 областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года N 125 "Об областном бюджете на 2009 год", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 12 января 2009 года N 3279, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 15 января 2009 года N 6-7 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "62 991 710" заменить цифрами "63 017 481,2",
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "39 347 440" заменить цифрами "39 373 211,2";
в подпункте 2):
затраты
цифры "61 749 500,6" заменить цифрами "62 706 616,7";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
дефицит бюджета -169 344,9 тысяч тенге;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
финансирование дефицита бюджета 169 344,9 тысяч тенге.
2) в пункте 33:
в части абзаца 2:
цифры "128 000" заменить цифрами "140 000";
в части абзаца 3:
цифры "1 430 178" заменить цифрами "1 541 391";
в части абзаца 5:
цифры "34 414" заменить цифрами "109 417";
в части абзаца 6:
цифры "37 715" заменить цифрами "168 924";
и дополнить абзацами следующего содержания:
на приобретение автобусов для школ области - 103 600 тысяч тенге;
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов - 100 000 тысяч тенге;
на функционирование систем водоснабжения и водоотведения - 100 000 тысяч тенге;
на организацию эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности - 70 000 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов образования - 14 300 тысяч тенге;

облыстың жалпы білім беретін мектептерінің 1-4 сынып оқушылары үшін ыстық тамақтануды ұйымдастыруға - 56 620 мың теңге;
жолаушыларды автокөлікпен тұрақты тасымалдауға белгіленген тарифтер мен нақты шығындар арасындағы айырмашылыққа байланысты шығындарды жабуға - 50 000 мың теңге.
3) 34 тармақта:
"326 905,6" деген цифрлар "286 258,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімдегі 1, 2 қосымша осы шешімдегі 1 2 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

на организацию горячего питания для учащихся 1-4 классов в общеобразовательных школах области - 56 620 тысяч тенге;
на покрытие затрат, связанных с разницей между установленным тарифом и фактическими затратами на регулярные автомобильные перевозки пассажиров - 50 000 тысяч тенге.
3) в пункте 34:
цифры "326 905,6" заменить цифрами "286 258,6".
4) приложения 1, 2 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 , 2 к настоящему решению.