Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі № 206 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 7 тамызда № 3297 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 321 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010.07.14 № 321 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3279 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 6-7 жарияланған) облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3280 тіркелген, 2009 жылғы 7 наурызда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 31-32 жарияланған 2009 жылғы 6 ақпандағы № 153, Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3288 тіркелген, 2009 жылғы 5 мамырда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 55-56 жарияланған 2009 жылғы 18 сәуірдегі № 181 шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
78 899 236,2» деген цифрлар «80 387 307,2» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша
«26 841 584» деген цифрлар «28 329 655» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«78 165 371,7» деген цифрлар «80 145 465,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
«-69 790,6» деген цифрлар «-1 158 790,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
«1 188 000» деген цифрлар «1 088 000» деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу
«1 257 790,6» деген цифрлар «2 246 790,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
«973 000» деген цифрлар «1 569 446» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу
«973 000» деген цифрлар «1 569 446» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
«-169 344,9» деген цифрлар «-168 813,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«169 344,9» деген цифрлар «168 813,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 августа 2009 года № 3297. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14 июля 2010 года № 321
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от  14.07.2010 № 321.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 8, пунктом 4статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3279, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 15 января 2009 года № 6-7 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями областного маслихата от 6 февраля 2009 года № 153, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3280, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 7 марта 2009 года № 31-32, от 18 апреля 2009 года № 181, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3288, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 5 мая 2009 года № 55-56), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «78 899 236,2» заменить цифрами «80 387 307,2»,
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «26 841 584» заменить цифрами «28 329 655»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «78 165 371,7» заменить цифрами «80 145 465,4»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «-69 790,6» заменить цифрами « -1 158 790,6»,
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры «1 188 000» заменить цифрами «1 088 000»;
погашение бюджетных кредитов
цифры «1 257 790, 6» заменить цифрами «2 246 790,6»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры «973 000» заменить цифрами «1 569 446»;
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры «973 000» заменить цифрами «1 569 446».
в подпункте 5):
цифры «-169 344,9» заменить цифрами «-168 813,6»;
в подпункте 6):
цифры «169 344,9» заменить цифрами «168 813,6».

019
Жылу - энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
007
Жылу - энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
02
Су шаруашылығы
271
Облыстың құрылыс басқармасы
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
05
Қоршаған ортаны қорғау
271
Облыстың құрылыс басқармасы
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
01
Автомобиль көлiгi
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
09
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін өткізуге салу және құруға, қайта берілетін нысаналы даму трансферттер
13
Басқалар
03
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
13
03
265
013
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін "ҚазАгро" ҰБХ" Ақ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
ЗАҢДЫ ТҰЛҒАЛАРДЫҢ ЖАРҒЫЛЫҚ КАПИТАЛЫН ҚАЛЫПТАСТЫРУ ЖӘНЕ ҰЛҒАЙТУҒА ИНВЕСТИЦИЯЛАР
13
Басқалар
09
Басқалар
257
Облыстың қаржы басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие тепло-энергетической системы
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
007
Развитие тепло-энергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
02
Водное хозяйство
271
Управление строительства области
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
05
Охрана окружающей среды
271
Управление строительства области
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
09
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
13
Прочие
03
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
265
Управление предпринимательства и промышленности области
13
03
265
013
Кредитование дочерних организаций АО "НУХ "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
ИНВЕСТИЦИИ НА ФОРМИРОВАНИЕ И УВЕЛИЧЕНИЕ УСТАВНОГО КАПИТАЛА ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ
13
Прочие
09
Прочие
257
Управление финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц