Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 224 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 06 қарашада № 3300 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 321 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010.07.14 № 321 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3279 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 6-7 жарияланған (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3280 тіркелген, 2009 жылғы 7 наурызда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 31-32 жарияланған 2009 жылғы 6 ақпандағы № 153 «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3288 тіркелген, 2009 жылғы 5 мамырда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 55-56 жарияланған 2009 жылғы 18 сәуірдегі № 181 «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3297 тіркелген, 2009 жылғы 25 тамызда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 101-102 жарияланған 2009 жылғы 15 шілдедегі № 206 «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып), облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«80 387 307,2» деген цифрлар «79 603 187,2» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша
«28 329 655» деген цифрлар «28 351 912» деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 "Об областном бюждете на 2009 год"
Решение маслихата Актюбинской области от 16 октября 2009 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 ноября 2009 года N 3300. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14 июля 2010 года № 321
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от  14.07.2010 № 321.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 8, подпунктом 4 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 областной маслихат      РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3279, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 15 января 2009 года № 6-7 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями областного маслихата от 6 февраля 2009 года № 153 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3280, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 7 марта 2009 года № 31-32, от 18 апреля 2009 года № 181 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3288, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 5 мая 2009 года № 55-56, от 15 июля 2009 года № 206 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3297, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 25 августа 2009 года № 101-102) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «80 387 307,2» заменить цифрами «79 603 187,2»,
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «28 329 655» заменить цифрами «28 351 912»;
неналоговым поступлениям

жолдарды жөндеуге және ұстауға – 75 394 мың теңге;
жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 10 000 мың теңге».
5) 33-1 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
«2 043 585» деген цифрлар «2 038 536,3» деген цифрлармен ауыстырылсын.
6) 34 тармақта:
«566 258,6» деген цифрлар «315 472,3» деген цифрлармен ауыстырылсын.
7) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

на ремонт и содержание дорог - 75 394 тысяч тенге;
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов - 10 000 тысяч тенге».
5) в пункте 33-1:
в части абзаца 1:
цифры «2 043 585» заменить цифрами «2 038 536,3».
6) в пункте 34:
цифры «566 258,6» заменить цифрами «315 472,3».
7) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.