Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы № 230 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 10 желтоқсанда № 3302 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 321 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010.07.14 № 321 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 11 қарашадағы № 198 «2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы» Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3279 тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 6-7 жарияланған (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3280 тіркелген, 2009 жылғы 7 наурызда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 31-32 жарияланған 2009 жылғы 6 ақпандағы № 153 «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3288 тіркелген, 2009 жылғы 5 мамырда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 55-56 жарияланған 2009 жылғы 18 сәуірдегі № 181 «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3297 тіркелген, 2009 жылғы 25 тамызда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 101-102 жарияланған 2009 жылғы 15 шілдедегі № 206 «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3300 тіркелген, 2009 жылғы 12 қарашада «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 136-137, № 137-138 жарияланған 2009 жылғы 16 қазандағы № 224 «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып), облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Актюбинской области от 25 ноября 2009 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 декабря 2009 года № 3302. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14 июля 2010 года № 321
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от  14.07.2010 № 321.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 8, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и Закона Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 198 «О внесении изменений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы» областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3279, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 15 января 2009 года № 6-7 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями областного маслихата от 6 февраля 2009 года № 153 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3280, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 7 марта 2009 года № 31-32, от 18 апреля 2009 года № 181 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3288, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 5 мая 2009 года № 55-56, от 15 июля 2009 года № 206 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3297, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 25 августа 2009 года № 101-102, от 16 октября 2009 года № 224 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3300, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 12 ноября 2009 года № 136-137, № 137-138) следующие изменения: