"2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 109 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 26 қарашадағы N 206 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 9 желтоқсанда N 3-1-124 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 01-1/49 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010.01.29 № 01-1/49 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағына, 109 бабының 5 тармағына және 2009 жылғы 25 қарашадағы № 230 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 облыстық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 109 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-101 санымен тіркелген, 2009 жылғы 20 қаңтарда № 8, 27 қаңтардағы № 11, 11 - 12 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 23 ақпандағы № 3-1-105 санымен тіркелген, 2009 жылғы 3 наурыздағы № 28 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған 2009 жылғы 16 ақпандағы № 138 «Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 109 «2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 6 мамырдағы № 3-1-106 санымен тіркелген, 2009 жылғы 19 мамырдағы № 60, 61 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған 2009 жылғы 25 сәуірдегі № 145 «Ақтөбе қалалық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 109 «2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 30 шілдедегі № 3-1-114 санымен тіркелген, 2009 жылғы 4 тамыздағы № 92, 93 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған 2009 жылғы 22 шілдедегі № 175 «Ақтөбе қалалық мәслихатының өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 16 қарашадағы № 3-1-119 санымен тіркелген, 2009 жылғы 19 қарашадағы № 139-140, 140-141 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған 2009 жылғы 27 қазандағы № 189 «Ақтөбе қалалық мәслихатының өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының шешімдерімен оған енгізілген өзгерістер мен толықтырулар ескеріліп) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение № 109 от 22 декабря 2008 года "О бюджете города Актобе на 2009 год"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 26 ноября 2009 года N 206. Зарегистрировано управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 9 декабря 2009 года за N 3-1-124. Утратило силу в связи с истечением срока действия письмом маслихата города Актобе Актюбинской области от 29 января 2010 года № 01-1/49
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия письмом маслихата города Актобе Актюбинской области от 29.01.2010 № 01-1/49.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решением областного маслихата от 25 ноября 2009 года № 230 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение № 109 от 22 декабря 2008 года «О бюджете города Актобе на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 января 2009 года за № 3-1-101, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 20 января 2009 года № 8, от 27 января 2009 года № 11, 11-12 (с учетом внесенных в него изменений и дополнений решениями маслихата города Актобе от 16 февраля 2009 года № 138 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2008 года № 109 «О бюджете города Актобе на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 февраля 2009 года за № 3-1-105, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 3 марта 2009 года № 28, от 25 апреля 2009 года № 145 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2008 года № 109 «О бюджете города Актобе на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 мая 2009 года за № 3-1-106, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 19 мая 2009 года № 60, 61, от 22 июля 2009 года № 175 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2008 года № 109 «О бюджете города Актобе на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 июля 2009 года за № 3-1-114, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 4 августа 2009 года № 92, 93, от 27 октября 2009 года № 189 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2008 года № 109 «О бюджете города Актобе на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 ноября 2009 года за № 3-1-119, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 19 ноября 2009 года № 139-140, 140-141) следующие изменения и дополнения:

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
түсімдер - «31 165 117,3» сандары «31 153 571,1» сандарымен ауыстырылсын, соның ішінде:
трансферттер түсімі - «17 674 775,3» сандары «17 663 229,1» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар - «29 520 690,6» сандары «29 509 144,4» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - «23 000» сандары «6 893» сандарымен ауыстырылсын, соның ішінде:
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер - «0» саны «16 107 мың» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет профициті - «1 621 426,7» сандары «1 637 533,7» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет профицитін пайдалану - «-1 621 426,7» сандары «-1 637 533,7» сандарымен ауыстырылсын.
2) 7-2 тармақтағы:
1 азат жол бөлігінде:
«7 129 185» сандары «7 111 706» сандарымен ауыстырылсын;
2 азат жол бөлігінде:
«6 851 694» сандары «6 841 815» сандарымен ауыстырылсын.
3) 9 тармақтағы:
1 азат жол бөлігінде:
«128 583» сандары «126 915,8» сандарымен ауыстырылсын;
2 азат жол бөлігінде:
«24 582» сандары «24 300» сандарымен ауыстырылсын;
3 азат жол бөлігінде:
«27 705» сандары «26 319,8» сандарымен ауыстырылсын.
4) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының       Ақтөбе қалалық
сессия төрағасы          мәслихатының хатшысы
М. Сәрсембаев             С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «31 165 117,3» заменить цифрами «31 153 571,1», в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «17 674 775,3» заменить цифрами «17 663 229,1»;
в подпункте 2):
затраты цифры «29 520 690,6» заменить цифрами «29 509 144,4»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры «23 000» заменить цифрами «6 893», в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства цифру «0» заменить цифрами «16 107»;
в подпункте 5):
профицит бюджета цифры «1 621 426,7» заменить цифрами «1 637 533,7»;
в подпункте 6):
использование профицита бюджета цифры «-1 621 426,7» заменить цифрами «-1 637 533,7».
2) в пункте 7-2:
в части абзаца 1:
цифры «7 129 185» заменить цифрами «7 119 306»;
в части абзаца 2:
цифры «6 851 694» заменить цифрами «6 841 815».
3) в пункте 9:
в части абзаца 1:
цифры «128 583» заменить цифрами «126 915,8»;
в части абзаца 2:
цифры «24 582» заменить цифрами «24 300»;
в части абзаца 3:
цифры «27 705» заменить цифрами «26 319,8».
4) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии             Секретарь маслихата
маслихата города             Актобе города Актобе
М. Сарсембаев                  С. Шинтасова
Приложение 1
к решению маслихата
города Актобе