2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 58 "2009 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы N 75 шешімі. Ақтөбе облысының Байғанин аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 19 наурызда N 3-4-66 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 119 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009.12.25 № 119 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық маслихаттың Байғанин ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қаңтарда N 3-4-63 тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтардағы N 3 және 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 4 "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 58 "2009 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
"1 639 533" деген сандар "1 624 521" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
"1 337 133" деген сандар "1 322 121" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"1 639 533" деген сандар "1 642 895" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығы (профициті) -18374 мың теңге;
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру 18374 мың теңге;
2) 7 тармақтағы "38737" деген сандар "23737" деген сандармен ауыстырылсын, 2 абзацы "инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға 15000 мың теңге;" алынып тасталсын,
3) 8 тармақта:
1 абзацтағы "24200" деген сандар "24188" деген сандармен ауыстырылсын;
2 абзацтағы "12300" деген сандар "12290" деген сандармен ауыстырылсын;
3 абзацтағы "5540" деген сандар "5541" деген сандармен ауыстырылсын;
4 абзацтағы "6360" деген сандар "6357" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 58 "О бюджете Байганинского района на 2009 год"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20 февраля 2009 года N 75. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 19 марта 2009 года N 3-4-66. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25 декабря 2009 года № 119
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25.12.2009 № 119.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5 пункта 2 и  пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 58 «О бюджете Байганинского района на 2009 год», зарегистрированное в управлении юстиции Байганинского района 16 января 2009 года № 3-4-63, опубликованные в газете «Жем-Сагыз» от 21 января 2009 года № 3 и от 28 января 2009 года № 4 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «1 639 533» заменить цифрами «1 624 521»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «1 337 133» заменить цифрами «1 322 121»;
в подпункте 2):
затраты цифры «1 639 533» заменить цифрами «1 642 895»;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
дефицит бюджета -18 374 тысяч тенге;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
финансирование дефицита бюджета 18 374 тысяч тенге.
2) в пункте 7 цифры «38737» заменить цифрами «23737», исключить абзац 2 «на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 15 000 тысяч тенге;»
3) в пункте 8:
в части абзаца 1:
цифры «24200» заменить цифрами «24188»
в части абзаца 2:
цифры «12300» заменить цифрами «12290»
в части абзаца 3:
цифры «5540» заменить цифрами «5541»
в части абзаца 4:
цифры «6360» заменить цифрами «6357»

4) 2009 жылға арналған аудандық бюджетте облыс әкімдігінің 28 қаңтар 2009 жылғы N 20 қаулысымен жыл басындағы таза қалдық есебінен 4500 мың теңге облыстық бюджеттен бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға бөлінген нысаналы трансферттерді нысаналы бағытталуын сақтай отырып пайдалануға қалдырылғандығы ескерілсін.

4) Учесть, в районном бюджете на 2009 год согласно постановления областного акимата от 28 января 2009 года № 20 за счет свободного остатка бюджетных средств на начало года в сумме 4500 тысяч тенге оставлены целевые трансферты, на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования с соблюдением их целевого назначения.