2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 58 "2009 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 78 шешімі. Ақтөбе облысының Байғанин аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 5 мамырда N 3-4-67 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 119 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2009.12.25 № 119 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 150 «2009-2011 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Заңына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына, облыстық мәслихаттың 18 сәуір 2009 жылғы № 181 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың Байғанин ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қаңтарда № 3-4-63 тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтардағы №3 және 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 4 «Жем-Сағыз» газетінде жарияланған 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 58 «2009 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» шешіміне (аудандық әділет басқармасында 19 наурыз 2009 жылы № 3-4-66 болып тіркелген аудандық мәслихаттың 20 ақпан 2009 жылғы сессиясында қабылданған, 2009 жылғы 26 наурыздағы № 13, 2009 жылғы 2 сәуірдегі № 14 «Жем-Сағыз» газеттерінде жарияланған № 75 шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
«1 624 521» деген сандар «1 736 186» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
«294 000» деген сандар «394 000» деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері «1 322 121» деген сандар «1 333 786» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
«1 642 895» деген сандар «1 754 560» деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4 тармақта
«сәйкес» деген сөзден кейін «2009 жылғы 1 қаңтардан» деген сөздермен толықтырылсын;
және мынадай мазмұндағы екінші бөліммен толықтырылсын:
«2009 жылғы 1 шілдеден:
1) жалақының ең төменгі мөлшері - 13 717 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 1 296 теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 58 "О бюджете Байганинского района на 2009 год"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 24 апреля 2009 года N 78. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 5 мая 2009 года N 3-4-67. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25 декабря 2009 года № 119
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25.12.2009 № 119.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Закона Республики Казахстан от 9 апреля 2009 года № 150 «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы», подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решения областного маслихата от 18 апреля 2009 года № 181 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 58 «О бюджете Байганинского района на 2009 год», зарегистрированное в управлении юстиции Байганинского района 16 января 2009 года № 3-4-63, опубликованные в газете «Жем-Сагыз» от 21 января 2009 года № 3 и от 28 января 2009 года № 4 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решением районного маслихата от 20 февраля 2009 года № 75, зарегистрированное в управлении юстиции района 19 марта 2009 года № 3-4-66, опубликованные в газетах «Жем-Сагыз» от 26 марта 2009 года № 13 и от 2 апреля 2009 года № 14) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «1 624 521» заменить цифрами «1 736 186»,
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры «294 000» заменить цифрами «394 000»;
поступлениям трансфертов
цифры «1 322 121» заменить цифрами «1 333 786»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «1 642 895» заменить цифрами «1 754 560»;
2) в пункте 4:
после слов «установлено» дополнить словами «с 1 января 2009 года»;
и пункт 4 дополнить частью второй следующего содержания:
«с 1 июля 2009 года:
1) минимальный размер заработной платы - 13 717 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также, для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 1 296 тенге;

3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы - 13 717 теңге мөлшерінде белгіленсін».
3) 5 тармақта
«1 043 590» деген сандар «958 699» деген сандармен ауыстырылсын.
4) 6 тармақ мынадай мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды кайта даярлау стратегиясын іске асыруға сомасы 87 378 мың теңге нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамтуға – 73900 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге – 13 478 мың теңге;
Аталған трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады».
5) 7 тармақтың 1 абзацындағы «23737» деген сандар «48737» деген сандармен ауыстырылсын;
2 абзацтағы «салуға» деген сөзден кейін «және (немесе) сатып алуға» деген сөздермен толықтырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды салуға 25000 мың теңге;».
6) 9 тармақта
«1 069» деген сандар «2 762» деген сандармен ауыстырылсын.
7) 10 тармақта
«223 437» деген сандар «193 437» деген сандармен ауыстырылсын.
8) мынадай мазмұндағы 10-1 тармағымен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды кайта даярлау стратегиясын іске асыруға сомасы 12 485 мың теңге нысаналы трансферттер түскені ескерілсін, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамтуға – 12 485 мың теңге;
Аталған трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады».
9) мынадай мазмұндағы 10-2 тармағымен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған аудандық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды кайта даярлау стратегиясын іске асыруға 3615 мың теңге қарастырылсын, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамтуға – 3615 мың теңге;
Аталған трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады».
10) көрсетілген шешімдегі 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2, 4 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.

3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 13 717 тенге».
3) в пункте 5
цифры «1 043 590» заменить цифрами «958 699».
4) в пункте 6:
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 87 378 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения 73 900 тысяч тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики – 13 478 тысяч тенге;
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата района».
5) в пункте 7:
в части абзаца 1:
цифры «23737» заменить цифрами «48737»;
в части абзаца 2 после слов «на строительство» дополнить словами « и (или) приобретение»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 25 000 тысяч тенге».
6) в пункте 9:
цифры «1069» заменить цифрами «2762».
7) в пункте 10:
цифры «223 437» заменить цифрами «193 437».
8) дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 12 485 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения -12 485 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата района».
9) дополнить пунктом 10-2 следующего содержания:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2009 год средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 3 615 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения -3 615 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм осуществляется на основании постановления акимата района».
8) приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1, 2, 4 к настоящему решению.