Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 20 желтоқсандағы N 71 "2009 жылға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 97 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 5 мамырда N 3-8-84 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 ақпандағы № 155 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2010.02.05 № 155 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 150 «2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет турлы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың «2009 жылға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы» 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 71 шешіміне (№ 3-8-74 тіркелген, 2009 жылғы 21 қаңтарда «Мәртөк тынысы» газетінің № 4 жарияланған; аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 19 ақпандағы № 81 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 71 «2009 жылға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», № 3-8-78 тіркелген, 2009 жылғы 18 наурыздағы «Мәртөк тынысы» газетінің № 12 жарияланған шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 213 908» деген цифрлар «1 998 451» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1 938 408» деген цифрлар «1 722 951»деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар «2 238 861,6» деген цифрлар «2 024 088,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын
операциялар бойынша сальдо
«684» деген цифрлар «0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу
«684» деген цифрлар «0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«белгіленді» деген сөзден кейін «2009 жылғы 1 қаңтардан бастап» деген сөздермен толықтырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«2009 жылғы 1 шілдеден бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері - 13 717 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 1 296 теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2008 года N 71 "О бюджете Мартукского района на 2009 год"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 24 апреля 2009 года N 97. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 5 мая 2009 года N 3-8-84. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 5 февраля 2010 года № 155
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 05.02.2010 № 155.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и Законом Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы» от 9 апреля 2009 года № 150 районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Мартукского района на 2009 год» от 20 декабря 2008 года № 71 (зарегистрированное под № 3-8-74, опубликованное 21 января 2009 года в газете «Мәртөк тынысы» № 4, с учетом изменений и дополнений, внесенных решением районного маслихата от 19 февраля 2009 года № 81 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2008 года № 71 « О бюджете Мартукского района на 2009 год», зарегистрированное под № 3-8-78, опубликованное в газете «Мәртөк тынысы» от 18 марта 2009 года № 12) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 213 908» заменить цифрами «1 998 451»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 938 408» заменить цифрами «1 722 951»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 238 861,6» заменить цифрами «2 024 088,6»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифры «684» заменить цифрой «0»;
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры «684» заменить цифрой «0».
2) в пункте 4:
после слов «установлено» дополнить словами « с 1 января 2009 года»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«с 1 июля 2009 года:
1) минимальный размер заработной платы - 13 717 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также, для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 1 296 тенге;

3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы - 13 717 теңге мөлшерінде белгіленсін».
3) 5 тармақта:
«1 375 737» деген цифрлар «1 361 345» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) мынадай мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды кайта даярлау стратегиясын іске асыруға 128 479 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
тұрғындарды жұмыспен қамтамасыз етуге 113 200 мың теңге сомасында
әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге - 15279 мың теңге сомасында.
Аталған соманы бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады».
5) 8 тармақта:
«4 366» деген цифрлар «7 307» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) 9 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
«23 737» деген цифрлар «61 737» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацта «құрылысы» деген сөзден кейін «және (немесе) сатып алу деген сөздермен толықтырылысын.
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылым салуға – 38000 мың тенге».
7) 10 тармақ алынып тасталсын.
8) мынадай мазмұндағы 11-1 тармағымен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен түсетін нысаналы трансферттер өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды кайта даярлау стратегиясын іске асыруға 15 795 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
тұрғындарды жұмыспен қамтамасыз етуге 15 795 мың теңге сомасында
Аталған соманы бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады».
9) мынадай мазмұндағы 11-2 тармағымен толықтырылсын:

3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 13 717 тенге».
3) в пункте 5:
цифры «1 375 737» заменить цифрами «1 361 345»;
4) дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 128 479 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения в сумме 113 200 тысяч тенге
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики-15 279тыс.тенге.
Распределение указанных сумм осуществляется на основании постановления акимата района».
5) в пункте 8:
цифры «4366» заменить цифрами «7307»;
6) в пункте 9:
в части абзаца 1:
цифры «23737» заменить цифрами «61737»;
в абзаце 2 после слов «строительство» дополнить словами «и (или) приобретение»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры-38 000 тысяч тенге».
7) пункт 10 исключить.
8) дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
«Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 15 795 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения в сумме 15 795 тысяч тенге
Распределение указанных сумм осуществляется на основании постановления акимата района».
9) дополнить пунктом 11-2 следующего содержания:

«2009 жылға арналған аудандық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды кайта даярлау стратегиясын іске асыруға 8 805 мың теңге сомасында қаражат қарастырылсын, оның ішінде:
тұрғындарды жұмыспен қамтамасыз етуге 8 805 мың теңге сомасында
Аталған соманы бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады».
10) 12 тармақта:
«5 041» деген цифрлар «2 741» деген цифрлармен ауыстырылсын;
11) көрсетілген шешімдегі 1, 2, 4 қосымша осы шешімдегі 1, 2, 4 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

«Предусмотреть в районном бюджете на 2009 год средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 8 805 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения в сумме 8 805 тысяч тенге
Распределение указанных сумм осуществляется на основании постановления акимата района».
10) в пункте 12:
цифры «5 041» заменить цифрами «2 741»;
11) приложения 1,2,4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1,2,4 к настоящему решению.