1993 жылы туған азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 2 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қаңтарда N 3-12-108 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімінің 2010.04.23 № 8 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13-тармақшасына және «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдегі Заңының 17-бабына сәйкес, ШЕШЕМІН:
1. Аудан аумағында тұрақты және уақытша тұратын 1993 жылы туған еркек жынысты азаматтарды 2010 жылдың қаңтарынан 2010 жылдың наурызына дейінгі кезеңде «Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде тіркеу жүргізілсін.
2. «Хромтау орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының (келісім бойынша) бас дәрігеріне ұсынылсын:
1) Тіркеуді жүргізу жөніндегі аудандық комиссия билігіне білікті дәрігерлердің, орта деңгейлі медициналық мамандардың қажетті санын бөлуді;
2) тіркеуді жүргізу жөніндегі аудандық комиссияны дәрідәрмекпен, құралдармен, медициналық және шаруашылық мүлікпен қамтамасыз етуді;
3) тіркеу жүргізу үстінде анықталып, қосымша тексеруге жіберілген науқас әскерге шақыру жасына дейінгілерді емдеуді қамтамасыз етуді.
3. «Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, тіркеуді жүргізу жөніндегі аудандық комиссияның жұмысына қажетті мөлшерде техникалық жұмысшыларды бөлсін.
4. «Хромтау аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, іс шараларды өткізу үшін қарастырылған қаржыны мерзімінде бөлінсін.
5. Хромтау қаласы және селолық округ әкімдері белгіленген мерзімде хабарды жеткізуді ұйымдастырып, азаматтардың тіркеуге уақытында жеткізілуін қамтамасыз етсін.
6. «Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) бастығына ұсынылсын:
Тіркеу жүргізу кезінде әскери оқу орындарына оқуға түсу үшін әскерге шақыру жасына дейінгілер арасынан үміткерлерді іріктеу бойынша үгіт–тәрбие жұмыстарын жүргізуді.
7. «Ақтөбе облысының ішкі істер Департаменті Хромтау ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) бастығына ұсынылсын:
Тіркеу жүргізу кезінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті сақтауды ұйымдастыруды қамтамасыз етуді.

О приписке граждан 1993 года рождения к призывному участку
Решение Хромтауского районного акимата Актюбинской области от 25 декабря 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 13 января 2010 года за № 3-12-108. Утратило силу решением Хромтауского районного акимата Актюбинской области от 23 апреля 2010 года № 8
Сноска. Утратило силу решением Хромтауского районного акимата Актюбинской области от 23.04.2010 года № 8.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе» РЕШИЛ:
1. Провести приписку граждан мужского пола 1993 года рождения, постоянно или временно проживающих на территории района, к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Хромтауского района Актюбинской области» в период с января 2010 года по март 2010 года.
2. Рекомендовать главному врачу государственного коммунального казенного предприятия «Хромтауская центральная районная больница» (по согласованию):
1) выделить в распоряжение районной комиссии по приписке необходимое количество квалифицированных врачей, средних медицинских специалистов;
2) обеспечить районную комиссию по приписке медикаментами, инструментарием, медицинским и хозяйственным имуществом;
3) обеспечить лечение больных допризывников выявленных в течение приписки, направленных на дополнительное обследование
3. Начальнику государственного учреждения «Хромтауский районный отдел занятости и социальных программ» выделить необходимое количество технических работников на все время работы районной комиссии по приписке.
4. Начальнику государственного учреждения «Хромтауский районный отдел экономики и бюджетного планирования» выделить своевременно предусмотренные финансовые средства на проведение мероприятий.
5. Акимам города Хромтау и сельских округов организовать оповещение и обеспечить своевременную доставку граждан на приписку в намеченные сроки.
6. Рекомендовать начальнику государственного учреждения «Отдел по делам обороны Хромтауского района Актюбинской области» (по согласованию):
во время приписки провести агитационно-воспитательную работу по отбору кандидатов среди допризывников для поступления в военные учебные заведения.
7. Рекомендовать начальнику государственного учреждения «Отдел внутренних дел Хромтауского района Департамента внутренних дел Актюбинской области» (по согласованию):
в период проведения приписки организовать соблюдение общественного порядка на призывном участке.

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің осы мәселені жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
9. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                         Ж. Оралмагамбетов

8. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района курирующий данный вопрос.
9. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                   Ж.Оралмагамбетов