Алматы облысының 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы N 26-162 шешімі. Алматы облысының әділет департаментінде 2009 жылы 25 желтоқсанда N 2041 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 8-бабына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1–тармақшасына және Қазақстан Республикасының "2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет тиесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер – 167407452 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17960027 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 66194 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 3202 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 149378029 мың теңге, оның ішінде:
Облыстық бюджеттің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің басқа облыстық бюджеттермен, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерімен өзара қатынастары – 870000 мың теңге;
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп төндіретін табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындағанда, жалпы республикалық не халықаралық маңызы бар іс-шаралар өткізілген жағдайда берілетін трансферттер – 870000 мың теңге;
аудандық (қалалық) бюджеттерден бюджеттік алымдар – 14989520 мың теңге;
республикалық бюджеттен түсетін трансферттер – барлығы – 129862487 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы мақсатты трансферттер - 28405894 мың теңге, оның ішінде:
Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау - 973327 мың теңге;
білім беруге – 1689049 мың теңге;
денсаулық сақтауға – 6227936 мың теңге;
әлеуметтік көмекке – 1084202 мың теңге;
мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендиялардың мөлшерін ұлғайтуға – 164626 мың теңге;
елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 61405 мың теңге;
ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидиялар – 6974704 мың теңге;
миграциялық полицияның қосымша штаттық санын ұстауға және материалдық-техникалық қамтамасыздандыру, оралмандарды құжаттандыру, оралмандарды біріктіру, бейімдеу және уақытша орналастыру орталығына – 1775 мың теңге;
автокөлік жолдарын күрделі жөндеуден өткізуге – 1059509 мың теңге;
халыққа қызмет корсету орталықтарын ұстауға – 576470 мың теңге;
мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде қоршаған қорғау саласында берілетін функцияларды іске асыруға – 1815 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы құрылымдарын ұстауға – 268562 мың теңге;
эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге – 917688 мың теңге;
"Мак" операциясын өткізуге – 2397 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру аясында – барлығы – 7495672 мың теңге, оның ішінде:
білім беру объектілерін күрделі жөндеуге – 998600 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге – 426700 мың теңге;
әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күрделі жөндеуге – 66700 мың теңге;
мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге – 100000 мың теңге;
спорт объектілерін күрделі жөндеуге – 126692 мың теңге;
облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдары мен қала көшелерін жөндеу және күтіп ұстауға – 1617200 мың теңге;
кенттер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтарда басым әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға – 1382067 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді мекендерді аббаттандыруға – 2146213 мың теңге;
жастар тәжірибесі бағдарламаларын кеңейтуге – 216000 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құру – 168000 мың теңге;
кадрларды даярлау және қайта даярлауға – 247500 мың теңге;
дамытуға арналған мақсатты трансферттер – 27656596 мың теңге, оның ішінде:
білім беру объектілерін салу және жаңғыртуына – 4011904 мың теңге;
білім беру объектілерін сейсмикасын күшейтуге – 427447 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін салу және жаңғыртуына – 6645022 мың теңге;

Об областном бюджете Алматинской области на 2010-2012 годы
Решение маслихата Алматинской области от 9 декабря 2009 года за N 26-162. Заргистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 декабря 2009 года за N 2041
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы" Алматинской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) Доходы – 167407452 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17960027 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 66194 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3202 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 149378029 тысяч тенге, в том числе:
Взаимоотношения областного бюджета, бюджета городов Астаны и Алматы с другими областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы – 870000 тысяч тенге, из них:
трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения – 870000 тысяч тенге;
бюджетные изъятия из районных (городских) бюджетов – 14989520 тысяч тенге;
трансферты из республиканского бюджета – всего – 129862487 тысяч тенге, из них:
целевые текущие трансферты – 28405894 тысяч тенге, в том числе на:
поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" - 973327 тысяч тенге;
образование – 1689049 тысяч тенге;
здравоохранение – 6227936 тысячи тенге;
социальную помощь – 1084202 тысяч тенге;
выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, после среднего образования на основании государственного общеобразовательного заказа местных исполнительных органов – 164626 тысяч тенге;
реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 61405 тысяч тенге;
субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства – 6974704 тысяча тенге;
на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов, Центров временного размещения оралманов и адаптации и интеграции оралманов - 1775 тысяч тенге;
капитальный ремонт автомобильных дорог – 1059509 тысяч тенге;
организацию деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна" – 576470 тысяч тенге;
реализацию передаваемых функций в области охраны окружающей среды в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления – 1815 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии – 268562 тыс.тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 917688 тысяч тенге;
на проведение операции "Мак" - 2397 тысяч тенге;
мероприятия в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров всего – 7495672 тысячи тенге, из них на:
капитальный ремонт объектов образования – 998600 тысяч тенге;
капитальный ремонт объектов здравоохранения - 426700 тысяч тенге;
капитальный ремонт объектов социального обеспечения – 66700 тысяч тенге;
капитальный ремонт объектов культуры – 100000 тысяч тенге;
капитальный ремонт объектов спорта – 126692 тысяч тенге;
ремонт и содержание автомобильных дорог областного и районного значения и улиц городов - 1617200 тысяч тенге;
финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах – 1382067 тысяч тенге;
ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов – 2146213 тысячи тенге;
расширение программ молодежной практики – 216000 тысяч тенге;
создание социальных рабочих мест – 168000 тысяч тенге;
подготовку и переподготовку кадров – 247500 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 27656596 тысяч тенге, в том числе на:
строительство и реконструкцию объектов образования – 4011904 тысяч тенге;
сейсмоусиление объектов образования – 427447 тысяч тенге;
строительство и реконструкцию объектов здравоохранения – 6645022 тысяч тенге;

Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту - 508800 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін сейсмикасын күшейтуге – 384122 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлері құрылысы – 586000 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайғастыруға – 1755000 мың теңге;
индустриалдық аймақтың инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайғастыруға (серіктес қалаларды дамыту) – 3479576 мың теңге;
ауылдық (селолық) елді мекендерді ауыз сумен жабдықтау объектілерін салу және жаңғыртуға – 1715333 мың теңге;
спорт объектілерінің құрылысына – 1205189 мың теңге;
автокөлік жолдарын қайта жөндеуден өткізуге – 354000 мың теңге;
инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымын салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға – 4983616 мың теңге;
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру аясында – барлығы – 1600587 мың теңге, оның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 1537587 мың теңге;
білім беру объектілерін сейсмикасын күшейтуге – 63000 мың теңге;
субвенциялар – 73799997 мың теңге.
2) шығындар – 164929469 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендірулер – 5914211 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 6863583 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 949372 мың теңге.
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 5393963 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 5393963 мың теңге.
5) тапшылық – -8830191 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8830191 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.01.28 N 27-173 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.03.25 N 31-185 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.08.16 N 36-209 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. "Жеке табыс салығы", "Әлеуметтік салық", "Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдалануға төленетін ақы", "Орман пайдалануға төленетін ақы" және "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төленетін ақы" "Жергілікті бюджеттен берілген пайдаланбаған бюджеттік кредиттерді қайтару" кодтары бойынша түсімдер бірыңғай бюджеттік жіктеу кірістерінің жіктелуі облыстық бюджетке 100 % – мөлшерде түсетіні белгіленсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" - 508800 тысяч тенге;
сейсмоусиление объектов здравоохранения – 384122 тысячи тенге;
строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда – 586000 тысяч тенге;
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1755000 тысяч тенге;
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры индустриальных зон (развитие городов спутников) – 3479576 тысяч тенге;
строительство и реконструкцию объектов питьевого водоснабжения аульных (сельских) населенных пунктов – 1715333 тысячи тенге;
строительство объектов спорта – 1205189 тысяч тенге;
реконструкцию автомобильных дорог – 354000 тысяч тенге;
формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 4983616 тысяч тенге;
мероприятия в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров всего – 1600587 тысячи тенге, из них на:
развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов – 1537587 тысяч тенге;
сейсмоусиление объектов образования – 63000 тысяч тенге;
субвенции – 73799997 тысяч тенге.
2) затраты – 164929469 тысяча тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 5914211 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6863583 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 949372 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5393963 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5393963 тысяч тенге.
5) дефицит – -8830191 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита бюджета – 8830191 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями внесенными, решениями маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010); от 25.03.2010 N 31-185 (вводится в действие с 01.01.2010); от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.08.2010 N 36-209 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010); от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Установить, что поступления по кодам "Индивидуальный подоходный налог", "Социальный налог", "Плата за пользование водными ресурсами поверхностных источников", "Плата за лесные пользования" и "Плата за эмиссии в окружающую среду" Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета классификации доходов единой бюджетной классификации зачисляются в областной бюджет в размере 100%.
Сноска. Пункт 2 с изменениями внесенными, решением маслихата Алматинской области от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010).

3. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық бюджеттер мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттерінен 14989520 мың теңге сомасында бюджеттік алымдар көзделінсін, оның ішінде:
Іле ауданы бойынша – 14989520 мың теңге.
4. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне және облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне берілетін субвенциялар 32939291 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Ақсу ауданына
1734289 мың теңге
Алакөл ауданына
1602045 мың теңге
Балқаш ауданына
1423492 мың теңге
Еңбекшіқазақ ауданына
4333343 мың теңге
Ескелді ауданына
1723512 мың теңге
Жамбыл ауданына
2845529 мың теңге
Қаратал ауданына
1345792 мың теңге
Кербұлақ ауданына
1898823 мың теңге
Көксу ауданына
1350436 мың теңге
Панфилов ауданына
3007855 мың теңге
Райымбек ауданына
3003580 мың теңге
Сарқан ауданына
1441015 мың теңге
Талғар ауданына
1114887 мың теңге
Ұйғыр ауданына
2183768 мың теңге
Талдықорған қаласына
3276437 мың теңге
Текелі қаласына
654488 мың теңге
5. Қазақстан Республикасында 2005-2010 жылдарға арналған білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыру үшін, облыстық бюджетте 4-қосымшаға сәйкес, аудандар мен қалалар бюджеттеріне республикалық бюджет қаражаты есебінен 2575769 мың теңге және облыстық бюджет қаражаты есебінен 642962 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекемелерді күрделі жөндеуге - 417582 мың теңге;
қайтадан іске қосылған білім объектілерін ұстауға – 943505 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 906757 мың теңге;
мемлекеттік бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мекемелерінде лингофон және мультимедия кабинеттерін құруға – 271313 мың теңге;
мемлекеттік бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға – 286790 мың теңге;
мектеп жасына дейінгі мекемелерді оқу материалдарымен қамтамасыз етуге – 167404 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.08.16 N 36-209 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

3. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год объемы бюджетных изъятий из районных бюджетов и бюджетов городов областного значения в сумме 14989520 тысяч тенге, в том числе по:
Илийскому району – 14989520 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты и бюджеты городов областного значения в сумме 32939291 тысяч тенге, в том числе:
Аксускому району
1734289 тысяч тенге
Алакольскому району
1602045 тысяч тенге
Балхашскому району
1423492 тысячи тенге
Енбекшиказахскому району
4333343 тысячи тенге
Ескельдинскому району
1723512 тысячи тенге
Жамбылскому району
2845529 тысяч тенге
Каратальскому району
1345792 тысячи тенге
Кербулакскому району
1898823 тысячи тенге
Коксускому району
1350436 тысяч тенге
Панфиловскому району
3007855 тысяч тенге
Райымбекскому району
3003580 тысяч тенге
Саркандскому району
1441015 тысяч тенге
Талгарскому району
1114887 тысяч тенге
Уйгурскому району
2183768 тысяч тенге
городу Талдыкорган
3276437 тысяч тенге
городу Текели
654488 тысяч тенге
5. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы за счет средств из республиканского бюджета в сумме 2575769 тысяч тенге и за счет средств областного бюджета в сумме 642962 тысяч тенге, согласно приложению 4, на:
капитальный ремонт детских дошкольных учреждений – 417582 тысяч тенге;
содержание вновь вводимых объектов образования – 943505 тысячи тенге;
реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования – 906757 тысяч тенге;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 271313 тысяч тенге;
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 286790 тысяч тенге;
обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации – 167404 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.08.2010 N 36-209 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010); от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).

6. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен Қазақстан Республикасында техникалық және кәсіптік білім беруді дамытудың 2008-2012 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде кәсіптік лицейлер үшін шетелдік ағылшын тілі оқытушыларын тартуға 15600 мың теңге көзделсін.
7. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен жергілікті атқару органдарының мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендиялар төлеуге – 164626 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
білім беруге – 151607 мың теңге;
денсаулық сақтауға – 13019 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
8. Денсаулық сақтау бойынша 2010 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен 6227936 мың теңге сомасында қаражат көзделсін, оның ішінде:
туберкулезге қарсы препараттарды сатып алуға – 88098 мың теңге;
диабетке қарсы препараттарды сатып алуға – 254051 мың теңге;
ересек гетологиялық науқастарды химиопрепараттармен қамтамасыз етуге – 54954 мың теңге;
миокардтың инфарктымен науқастанушыларды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз етуге – 43195 мың теңге;
гемефилиямен науқастанушы ересектердің қанын тұқырту факторымен қамтамасыз етуге – 439509 мың теңге;
аурудың алдын алу, салауатты өмір салтын насихаттау және қалыптастыруға – 134357 мың теңге;
облыстардың тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруын орташа өңірлік деңгейге кезеңмен жеткізуге – 3807989 мың теңге;
еңбекке дифақы төлеуге (психоэмоционалды және физикалық жүктемелер үшін қосымша ақы алушылар тізімін кеңейту) – 205066 мың теңге;
дәрі-дәрмек құралдарын, вакциналар мен басқа да иммунобиологиялық препараттарды сатып алуға – 300774 мың теңге;
В және С гепатиті вирусымен науқасшыларға дәрі-дәрмек құралдарын сатып алуға – 26172 мың теңге;
жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жабдықтауға – 729058 мың теңге;
жергілікті деңгейде қан тапсыру орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 144114 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

6. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год за счет текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета затраты на привлечение зарубежных преподавателей английского языка для профессиональных лицеев в рамках реализации Государственной программы развития профессионального и технического образования в Республике Казахстан на 2008-2012 годы в сумме 15600 тысяч тенге.
7. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год за счет текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета затраты на выплату стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, после среднего образования на основании государственного общеобразовательного заказа местных исполнительных органов – 164626 тысячи тенге, в том числе по:
образованию – 151607 тысячи тенге;
здравоохранению – 13019 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Алматинской области от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010).
8. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета по здравоохранению затраты в сумме 6227936 тысяч тенге, в том числе на:
закуп противотуберкулезных препаратов – 88098 тысяч тенге;
закуп противодиабетических препаратов – 254051 тысячи тенге;
закуп лекарственных средств для больных вирусными гепатитами В и С – 26172 тысяч тенге;
обеспечение взрослых гематологических больных химиопрепаратами – 54954 тысячи тенге;
обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда – 43195 тысячи тенге;
обеспечение факторами свертывания крови взрослых больных гемофилией – 439509 тысяч тенге;
профилактику заболевания, пропаганду и формирование здорового образа жизни – 134357 тысяч тенге;
поэтапное доведение финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи областей до среднерегионального уровня – 3807989 тысяч тенге;
дифоплату труда (расширение перечня получающих доплаты за психоэмоциональные и физические нагрузки) – 205066 тысяч тенге;
закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов – 300774 тысячи тенге;
материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне – 729058 тысяч тенге;
материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне – 144114 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010).

9. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес, аудандар мен қалалар бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін:
табысы аз отбасыларына 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларға – 118569 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке – 78733 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге, сонымен қатар Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының елдері, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге – 595959 мың теңге;
тұрғын үй көмегіне – 453842 мың теңге;
облыс әкімінің грантына – 90122 мың теңге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.01.28 N 27-173 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.08.16 N 36-209 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
10. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте жастар тәжірибесі бағдарламаларын кеңейту және әлеуметтік жұмыс орындарын құру үшін республикалық бюджет қаражаты есебінен 6-қосымшаға сәйкес, аудандар мен қалалар бюджеттеріне 384000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
11. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджет қаражаты есебінен 7-қосымшаға сәйкес, аудандар мен қалалар бюджеттеріне 61405 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.

9. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов согласно приложению 5 на:
выплату пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме 118569 тысяч тенге;
выплату государственной адресной социальной помощи – 78733 тысячи тенге;
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 595959 тысячи тенге;
оказание жилищной помощи населению – 453842 тысяч тенге;
выплату грантов акима области – 90122 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010); от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.08.2010 N 36-209 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010); от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).
10. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет средств республиканского бюджета в сумме 384000 тысяч тенге, согласно приложению 6.
11. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет средств республиканского бюджета в сумме 61405 тысяч тенге, согласно приложению 7.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением маслихата Алматинской области от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010).

12. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен:
мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс стандарттарын енгізуге – 267676 мың теңге;
медициналық - әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға – 231170 мың теңге сомасында қаражат көзделсін.
13. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен 6974704 мың теңге сомасында субсидиялар көзделсін, оның ішінде:
тұқым шаруашылығын қолдауға – 254797 мың теңге;
асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға – 418160 мың теңге;
өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығын және сапасын арттыруды қолдауға – 237233 мың теңге;
көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың бағасын арзандатуға – 947917 мың теңге;
ауыл шаруашылық тауар өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға – 494446 мың теңге;
жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық екпелерін отырғызу мен өсіруді қамтамасыз етуге – 248099 мың теңге;
мал шаруашылығы өнімділігін және өнімдерінің сапасын арттыруды субсидиялауға – 4372660 мың теңге;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерiнен ауыз су беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға – 1392 мың теңге.
Ескерту. 13-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
14. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың ветеринария саласындағы құрылымдарын ұстау үшін республикалық бюджет қаражаты есебінен 8-қосымшаға сәйкес, аудандар мен қалалар бюджеттеріне 266377 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 14-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.01.28 N 27-173 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
15. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте эпизоотияға қарсы шараларды жүргізу үшін республикалық бюджет қаражаты есебінен 9-қосымшаға сәйкес, аудандар мен қалалар бюджеттеріне 902354 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.

12. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета затраты на:
введение стандартов государственных социальных услуг в сумме 267676 тысяч тенге;
увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях в сумме 231170 тысяч тенге.
13. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства в сумме 6974704 тысяч тенге, в том числе на:
поддержку семеноводства – 254797 тысяч тенге;
поддержку племенного животноводства – 418160 тысячи тенге;
повышение урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур – 237233 тысяч тенге;
удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ – 947917 тысяч тенге;
субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям – 494446 тысяч тенге;
на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда – 248099 тысяч тенге;
на повышение продуктивности и качества продукции животноводства – 4372660 тысячи тенге;
субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения – 1392 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010); от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).
14. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии за счет средств республиканского бюджета в сумме 266377 тысяч тенге, за счет средств областного бюджета – 43160 тысяч тенге согласно приложению 8.
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010); от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010).
15. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов на проведение противоэпизоотических мероприятий за счет средств республиканского бюджета в сумме 902354 тысячи тенге, согласно приложению 9.

15-1) 2010 жылға арналған облыстық бюджетте малды союға арналған арнайы орындар және алаңдардың құрылысына 26-қосымшаға сәйкес аудандар мен қалалар бюджеттеріне 100000 мың теңге сомасында нысаналы дамыту трансферттері ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15-1 тармақпен толықтырылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010.01.28 N 27-173 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
15-2) 2010 жылға арналған облыстық бюджетте алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге 27-қосымшаға сәйкес аудандар мен қалалар бюджеттеріне 39998 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. Шешім 15-2 тармақпен толықтырылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010.01.28 N 27-173 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Ескерту. 15-тармаққа өзгерту енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
16. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджет қаражаты есебінен 10-қосымшаға сәйкес, аудандар мен қалалар бюджеттеріне 312612 мың теңге сомасында кредит ескерілсін.
17. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасында 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға аудандар мен қалалар бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері көзделсін:
11-қосымшаға сәйкес, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайғастыруға 6024301 мың теңге сомасында;
12-қосымшаға сәйкес, мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қоры тұрғын үйлерінің құрылысына 1104835 мың теңге сомасында.
1) 2010 жылға арналған облыстық бюджетте үлескерлердің қатысуымен салынып жатқан тұрғын үй кешенінің құрылысына кредит беруге 5700000 мың теңге қаражат ескерілсін;
Ескерту. Шешім 17-1 тармақпен толықтырылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Ескерту. 17-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.01.28 N 27-173 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі): 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

15-1) Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов и городов на строительство убойных пунктов и площадок в сумме 100000 тысяч тенге, согласно приложению 26;
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1) в соответствии с решением маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010).
15-2) Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения в сумме 39998 тысяч тенге, согласно приложению 27;
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-2) в соответствии с решением маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010).
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решением маслихата Алматинской области от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010).
16. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены средства на кредитование районных и городских бюджетов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 312612 тысяч тенге, согласно приложению 10.
17. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год на реализацию Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы целевые трансферты на развитие бюджетам районов и городов на:
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 6024301 тысяч тенге согласно приложению 11.
строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 1104835 тысяч тенге согласно приложению 12.
1) Учесть в областном бюджете 2010 года средства на кредитование строительства жилого комплекса, строящегося с участием дольщиков в Алматинской области в сумме 5700000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1) в соответствии с решением маслихата Алматинской области от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).
Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010); от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010); от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).

18. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте білім беру объектілерінің құрылысына 13-қосымшаға сәйкес, аудандық және қалалық бюджеттеріне 6448404 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 18-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.01.28 N 27-173 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.08.16 N 36-209 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
19. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте елді мекендерді ауыз сумен жабдықтау объектілерін салу және жаңғыртуға 14-қосымшаға сәйкес, аудандық және қалалық бюджеттеріне 3807488 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 19-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.01.28 N 27-173 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.08.16 N 36-209 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
20. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға 15-қосымшаға сәйкес, аудандық және қалалық бюджеттеріне 223425 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 20-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.08.16 N 36-209 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
21. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте елді мекендер құрылысының бас жоспарын әзірлеуге 16-қосымшаға сәйкес, аудан және қала бюджеттеріне 219821 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 21-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
22. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасында 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде сыйақының (мүдденің) нөлдік ставкасы бойынша тұрғын үй салуға және сатып алуға 17-қосымшаға сәйкес, аудандық және қалалық бюджеттерді несиелендіруге 650971 мың теңге көзделсін.
Ескерту. 22-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

18. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов и городов на строительство объектов образования в сумме 6448404 тысяч тенге, согласно приложению 13.
Сноска. Пункт 18 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010); от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.08.2010 N 36-209 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010); от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).
19. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на строительство и реконструкцию объектов питьевого водоснабжения бюджетам районов и городов в сумме 3807488 тысячи тенге, согласно приложению 14.
Сноска. Пункт 19 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010); от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.08.2010 N 36-209 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010); от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).
20. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие объектов коммунального хозяйства бюджетам районов и городов в сумме 223425 тысяч тенге, согласно приложению 15.
Сноска. Пункт 20 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 16.08.2010 N 36-209 (вводится в действие с 01.01.2010); от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).
21. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов на разработку генеральных планов застройки населенных пунктов в сумме 219821 тысяч тенге, согласно приложению 16.
Сноска. Пункт 21 с изменениями, внесенными решением маслихата Алматинской области от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010).
22. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год на кредитование районных и городских бюджетов по нулевой ставке вознаграждения (интереса) на строительство и приобретение жилья в рамках реализации Государственной программы жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы в сумме 650971 тысяч тенге, согласно приложению 17.
Сноска. Пункт 22 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010); от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).

23. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты өтем ақы төлеміне 18-қосымшаға сәйкес, аудан және қала бюджеттеріне 4877774 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 23-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
24. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру аясында 19-қосымшаға сәйкес аудандар мен қалалар бюджеттеріне 7348561 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 24-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.01.28 N 27-173 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
25. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру аясында 20-қосымшаға сәйкес аудандар мен қалалар бюджеттеріне 2575435 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері көзделсін.
25-1. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте "Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 973327 мың теңге сомасында республикалық бюджет есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. Шешім 25-1 тармақпен толықтырылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
25-2. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте "Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға 508800 мың теңге сомасында республикалық бюджет есебінен нысаналы дамыту трансферттері ескерілсін.
Ескерту. Шешім 25-2 тармақпен толықтырылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Ескерту. 25-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.01.28 N 27-173 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
26. Бюджет саласында еңбек ақы қорының өзгеруіне байланысты аудан және қала бюджеттерінен облыстық бюджетке алымдар көлемі 21-қосымшаға сәйкес 3632798 сомасында бекітілсін.
Ескерту. 26-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.04.12 N 32-188; (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

23. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов на компенсацию потерь в связи с изменением законодательства в сумме 4877774 тысяч тенге, согласно приложению 18.
Сноска. Пункт 23 с изменениями, внесенными решением маслихата Алматинской области от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010).
24. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 7348561 тысячи тенге, согласно приложению 19.
Сноска. Пункт 24 с изменениями, внесенным решениями маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010); от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).
25. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов и городов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 2575435 тысяч тенге, согласно приложению 20.
25-1) Предусмотреть в областном на 2010 год за счет текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета затраты на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" 973327 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 25-1) в соответствии с решением маслихата Алматинской области от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010).
25-2) Предусмотреть в областном на 2010 год за счет целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета затраты развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" 508800 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 25-2) в соответствии с решением маслихата Алматинской области от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010).
Сноска. Пункт 25 с изменениями, внесенным решением маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010).
26. Утвердить объем трансфертов, подлежащих перечислению из бюджетов районов и городов в областной бюджет в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере в сумме 3632798 тысяч тенге, согласно приложению 21.
Сноска. Пункт 26 с изменениями, внесенными решением маслихата Алматинской области от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010).

27. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте жер орналастыруға 22-қосымшаға сәйкес, аудан және қала бюджеттеріне 128332 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 27-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
28. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте қоршаған ортаны қорғау және объектілерді дамыту жөніндегі шараларды өткізуге 448937 мың теңге қарастырылсын.
Ескерту. 28-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.08.16 N 36-209 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
29. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте автокөлік жолдарының қызмет атқаруын қамтамасыз етуге және көліктік инфрақұрылымды дамытуға 4591504 мың теңге қарастырылсын.
Ескерту. 29-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.01.28 N 27-173 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.06.16 N 34-201 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.08.16 N 36-209 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
30. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте облыс әкімдігі қаулысымен анықталатын, облыстық жергілікті атқарушы органының резервiне 110166 мың теңге сомасы белгіленсін.
Ескерту. 30-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облыстық мәслихатының 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
31. 2010 жылға арналған облыс бюджетін дамытудың жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізімі 23-қосымшаға сәйкес, бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) жүзеге асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе көбейтуге бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
32. 2010 жылға арналған облыстық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 24-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
33. 2010 жылға арналған аудандар мен қалалар бюджеттерін атқару процесінде 25-қосымшаға сәйкес жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайтын болып белгіленсін.
34. Аудан мен қала әкімдері, облыс бойынша салық департаменті облыс бюджетінің салықтар мен төлемдер бойынша болжамды көрсеткіштерінің толық және сапалы орындалуын, шаруашылық жүргізуші субъектілердің барлық деңгейдегі бюджетке берешегін азайтуды және қосымша кіріс көздерін табуды қамтамасыз етсін.

27. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов на землеустройство в сумме 128332 тысяч тенге, согласно приложению 22.
Сноска. Пункт 27 с изменениями, внесенными решением маслихата Алматинской области от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010).
28. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год на проведение мероприятий по охране окружающей среды и развития объектов затраты в сумме 448937 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 28 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.08.2010 N 36-209 (вводится в действие с 01.01.2010).
29. Предусмотреть в областном бюджете на 2010 год на обеспечение функционирования автомобильных дорог и развитие транспортной инфраструктуры затраты в сумме 4591504 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.06.2010 N 34-201 (вводится в действие с 01.01.2010); от 16.08.2010 N 36-209 (вводится в действие с 01.01.2010); от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010).
30. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2010 год в сумме 110166 тысяч тенге, определяемых постановлением акимата области.
Сноска. Пункт 30 с изменениями, внесенными решением маслихата Алматинской области от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010).
31. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития областного бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 23.
32. Утвердить перечень областных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2010 год согласно приложению 24.
33. Установить, что в процессе исполнения бюджетов районов и городов на 2010 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 25.
34. Акимам районов и городов, налоговому департаменту по области обеспечить полное и качественное исполнение прогнозных показателей бюджета области по налогам и платежам, снижение недоимки хозяйствующих субъектов перед бюджетами всех уровней и изыскание дополнительных доходных источников.

35. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Сейітов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    А. Сыдық
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Қыдыр Қасымбекұлы Тәжібаев
2009 жылғы 09 желтоқсан
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық

35. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       А. Сеитов
Секретарь областного
маслихата                                  А. Сыдык
Согласовано:
Начальник областного управления
экономики и бюджетного
планирования                               Тажибаев Кыдыр Касымбекович
9 декабря 2009 года
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года

121838
014
Мемлекеттік органдардың
материалдық-техникалық жарақтандыруы
980
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта
даярлау стратегиясының шеңберінде білім
беру объектілерін күрделі, ағымдағы
жөндеуге республикалық бюджеттен (облыстық
маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
753100
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта
даярлау стратегиясының шеңберінде білім
беру объектілерін күрделі, ағымдағы
жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың
(облыстық маңызы бар қалалардың)
бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
378084

121838
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
980
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
753100
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
378084
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для кабинетов "Самопознания"
0

022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта
білім беру, техникалық және кәсіптік білім
беру, орта білімнен кейінгі білім беру
ұйымдарын, біліктілікті арттыру
институттарын оқу материалдарымен
қамтамасыз етуге арналған республикалық
бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
167404
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
7767748
125
Облыстық, республикалық маңызы бар
қалалардың, астананың бюджеттерінен
берілетін нысаналы трансферттердің есебінен
табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайлардың салдарларын жою,
әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси,
экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына,
адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп
төндіретін жалпы республикалық немесе
халықаралық маңызы бар жағдайларды жою
бойынша ағымдағы шығыстарға арналған
аудандардың (облыстық маңызы бар
19905
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7034488
007
Білім беру объектілерін салуға және
реконструкциялауға аудандар республикалық
бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне берілетін нысаналы даму
трансферттер
4011904
008
Білім беру объектілерін салуға және
реконструкциялауға аудандар облыстық
бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне берілетін нысаналы даму
трансферттер

022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
167404
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7767748
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
0
125
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
19905
271
Управление строительства области
7034488
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4011904
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

1326799
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
149538
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және
жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
ағымдағы нысаналы трансферттер
384000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы
Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша жол жүруін,
сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында
мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған
шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге
берілетін республикалық бюджеттен берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
4000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы
Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан
бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған (отставка),
"1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында
Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін" медалімен
марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы
Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты
ай жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
үшін республикалық бюджеттен берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
384054
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан
соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы
Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан
бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған (отставка),
"1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында
Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін" медалімен
марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы
Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты
ай жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
үшін облыстық бюджеттен берілетін
трансферттер

1326799
003
Социальная поддержка инвалидов
149538
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
384000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4000
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
384054
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

7129136
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын
үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
республикалық бюджеттен берілетін нысаналы
даму трансферттері
586000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын
үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму
трансферттері

7129136
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

518835
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды
дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып
алуға республикалық бюджеттен берілетін
нысаналы даму трансферттері
5234576
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды
дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып
алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы
даму трансферттері

518835
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5234576
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

2416
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар
(облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне
берілетін нысаналы даму трансферттер
3807488
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен
қамту және кадрларды қайта даярлау
стратегиясын іске асыру шеңберінде
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды
жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға
республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
2146213

2416
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3807488
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2146213

018
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен
қамту және кадрларды қайта даярлау
стратегиясын іске асыру шеңберінде
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды
жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға
облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
817240
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен
қамту және кадрларды қайта даярлау
стратегиясын іске асыру шеңберінде
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды
дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға
республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
1537587
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен
қамту және кадрларды қайта даярлау
стратегиясын іске асыру шеңберінде
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды
дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға
облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер

018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
817240
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1537587
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

1037848
113
Жергілікті бюджеттен берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
2330471
114
Жергілікті бюджеттен берілетін нысаналы
даму трансферттер
592594
124
Облыстық, республикалық маңызы бар
қалалардың, астананың бюджеттерінен
берілетін нысаналы трансферттердің есебінен
табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайлардың салдарларын жою,
әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси,
экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына,
адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп
төндіретін жалпы республикалық маңызы бар
жағдайларды жою бойынша шығыстарына
арналған іс-шаралар жүргізу

1037848
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2330471
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
592594
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

354000
012
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық жарақтандыру
1856
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта
даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын,
қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу
және ұстау
1249834
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен
қамту және кадрларды қайта даярлау
стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық
маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен
елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және
ұстауға республикалық бюджеттен берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
798399

354000
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
1856
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1249834
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегий региональной занятости и переподготовки кадров
798399

016
Аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен
қамту және кадрларды қайта даярлау
стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық
маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен
елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және
ұстауға облыстық бюджеттен берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
382425
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қала,
астана бюджеттерінен берілген нысаналы
трансферттер есебінен жалпы республикалық
не халықаралық маңызы бар,
әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси,
экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына,
адамдардың өмірі мен денсаулығына қауіп
төндіретін табиғи және сипаттағы төтенше

016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегий региональной занятости и переподготовки кадров
382425
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп
басқармасы
1600000
010
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске
асыру үшін "Даму" кәсіпкерлікті дамыту
қоры" АҚ несиелеу
1000000
013
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру
және ауыл халқына шағын кредит беру
үшін "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ-ның еншілес
ұйымдарына кредит беру
600000
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕРДІ ӨТЕУ
0
Функционалдық топ
Сомасы
мың теңге
Кіші функция
Бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
IV. Қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
А Т А У Ы
МЕМЛЕКЕТТІК ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІН
САТУДАН ТҮСЕТІН ТҮСІМДЕР
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-867444
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)
867444
8
Бюджет қаражаты қалдықтарының
қозғалысы
867444
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
867444
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
867444
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
А Т А У Ы
ҚАРЫЗДАРДЫ ӨТЕУ
0
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
4-қосымша
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010
жылдарға мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға аудандық және
қалалық бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомасын
бөлу
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облыстық мәслихатының 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
(мың теңге)
N
Аудан
(облыс-
тық
мәні
бар
қала)
атауы
Барлы-
ғы
республикалық бюджеттен алынатын
трансферттер есебінен
облыстық
бюджет
есебінен
биоло-
гия
каби-
нетте-
рін
сатып
алуға
мектеп-
терге
линга-
фондық
және
мульти-
медия-
лық
каби-
неттер
жасау-
ға
"Өзін-өзі
тану" пәні
бойынша
мектепке
дейінгі
білім беру
ұйымдарын,
орта білім
беру,
техникалық
және
кәсіптік
білім беру,
орта
білімнен
кейінгі
білім беру
ұйымдарын,
біліктілікті
арттыру
институт-
тарын оқу
материалдары
мен
қамтамасыз
етуге
Мектеп-
ке
дейін-
гі
білім
беру
ұйымда-
рында
мемле-
кеттік
білім
беру
тапсы-
рыста-
рын
іске
асыру-
ға
Жаңа-
дан
іске
қосыла-
тын
білім
беру
объек-
тіле-
рін
ұстау-
ға
білім
беруді
ақпа-
раттан-
дыруға
Мектеп-
ке
дейін-
гі
білім
беру
мекеме-
лерін
күрде-
лі
жөндеу
бала-
бақша-
лар
мектеп-
тер
1
Ақсу

265
Управление предпринимательства и
промышленности области
1600000
010
Кредитование АО "Фонд развития
предпринимательства "Даму"" на
реализацию государственной
инвестиционной политики
1000000
013
Кредитование дочерних организаций АО
"НУХ "КазАгро"" для финансирования
малого и среднего бизнеса и
микрокредитования сельского населения
600000
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
ПОГАШЕНИЕ БЮДЖЕТНЫХ КРЕДИТОВ
0
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
IV. Сальдо по операциям
с финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
ПОСТУПЛЕНИЯ ОТ ПРОДАЖИ ФИНАНСОВЫХ
АКТИВОВ ГОСУДАРСТВА
0
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-867444
VI. Финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
867444
7
Поступления займов
867444
1
Внутренние государственные займы
867444
2
Договоры займа
867444
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ПОГАШЕНИЕ ЗАЙМОВ
0
Приложение 4
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и
городов на реализацию Государственной программы развития
образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы
Сноска. Приложение 4 в редакции решения маслихата Алматинской области от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).
(тыс.тенге)
N
Наиме-
нова-
ние
Всего
за счет трансфертов из
республиканского бюджета
за счет
средств
областного
бюджета
на
приоб-
рете-
ние
кабине-
тов
биоло-
гии
на
приоб-
рете-
ние
линга-
фонных
и
мульти-
медий-
ных
кабине-
тов
на
обеспечение
учебными
материалами
дошкольных
организаций
образования,
организаций
среднего,
технического
и
профессио-
нального,
после-
среднего
образования,
нститутов
повышения
квалификации
по предмету
"Само-
познание"
на
реали-
зацию
госу-
дарс-
твен-
ного
обще-
образо-
ватель-
ного
заказа
в
дошколь-
ных
органи-
зациях
образо-
вания
на
содер-
жание
вновь
вводи-
мых
объек-
тов
образо-
вания
на
инфор-
матиза-
цию
образо-
вания
на
капи-
таль-
ный
ремонт
ДДУ
дет-
сады
школы
1
Аксус-
кий

2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
15-қосымша
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға аудандық және
қалалық бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттерінің
сомасын бөлу
Ескерту. 15-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облыстық мәслихатының 2010.11.30 N 38-219 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
N рн
Аудан
(облыстық мәні бар қала) атауы
Сомасы
(мың теңге)
Барлығы

области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов на
развитие объектов коммунального хозяйства за счет средств
областного бюджета
Сноска. Приложение 15 в редакции решения маслихата Алматинской области от 30.11.2010 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2010).
N пп
Наименование района
(города областного значения)
Сумма
(тыс.тенге)
Всего

007
Жергілікті атқарушы органдарға ауылдық елді
мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау
шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік
кредиттер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
5
Қоршаған ортаны қорғау
271
Облыстың құрылыс басқармасы
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге
де қызметтер
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық
маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін
нысаналы даму трансферттері
13
Басқалар
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және
бәсекелестікті қорғау
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
010
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру
үшін "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ
несиелеу
013
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл
халқына шағын кредит беру үшін "ҚазАгро" ҰБХ"
АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
Инвестициялық бағдарламалар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа
органдар
120
Облыс әкімінің аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
04
Бiлiм беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
261
Облыстың білім беру басқармасы
002
Ақпараттық жүйелер құру
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған
бюджеттік бағдарламалар
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
271
Облыстың құрылыс басқармасы
043
Алматы облысының инженерлік-коммуникациялық
инфрақұрылымын салу үшін уәкілетті ұйымның
жарғылық капиталын қалыптастыру
13
Басқалар
9
Басқалар
257
Облыстың қаржы басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру
немесе ұлғайту
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыруға және ұлғайтуға инвестициялар
13
Басқалар
9
Басқалар
257
Облыстың қаржы басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру
немесе ұлғайту
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
24-қосымша
2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджеттің атқарылуы
барысында қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
А Т А У Ы
Бiлiм беру
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға
жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық
көмекті ескермегенде, халыққа амбулаториялық-емханалық көмекті
көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас
бөлiктерi мен препараттарын өндiру
Салауатты өмiр салтын насихаттау
Жедел медициналық көмекті көрсету және санитарлық авиация
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
Туберкулезбен, жұқпалы, және психикалық аурулардан және
психикасының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық
көмек көрсету
Қазақстан Республикасына ЖҚТБ індетінің алдын алу және оған
қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Шұғыл жағдайларда ауыр халдегі адамдарды дәрiгерлiк көмек
көрсететiн жақын жердегі денсаулық сақтау ұйымына жеткiзудi
ұйымдастыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы
препараттармен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
Бүйрек жеткіліксіздігі бар ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен,
диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі
алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз
ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік
заттармен және арнайы балалар тағамдары мен емдік тамақ
өнімдерімен қамтамасыз ету
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
25-қосымша
2010-2012 жылдарға арналған аудандық (қалалық) бюджеттің
атқарылуы барысында қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
А Т А У Ы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Ескерту. 26-қосымша алынып тасталды - Алматы облыстық мәслихатының 2010.04.12 N 32-188 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Алматы облыстық мәслихатының
2009 жылғы 9 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2010-2012
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 26-162
шешіміне бекітілген
27-қосымша
Облыс бюджеті есебінен алып қойылатын және жойылатын ауру
жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың
құнын иелеріне өтеуге аудандық және қалалық бюджеттерге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомасын бөлу
Ескерту. 27-қосымшамен толықтырылды - Алматы облыстық мәслихатының 2010.10.13 N 37-212 (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
N рн
Аудан
(облыстық мәні бар қала)
атауы
Сомасы
(мың теңге)
Барлығы

007
Бюджетные кредиты местным исполнительным
органам для реализации мер социальной поддержки
специалистов социальной сферы сельских
населенных пунктов
271
Управление строительства области
020
Развитие объектов сельского хозяйства
5
Охрана окружающей среды
271
Управление строительства области
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
9
Прочие услуги в сфере транспорта и
коммуникаций
268
Управление пассажирского транспорта и
автомобильных дорог области
002
Развитие транспортной инфраструктуры
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов
(городов областного значения) на развитие
транспортной инфраструктуры
13
Прочие
3
Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции
265
Управление предпринимательства и промышленности
области
010
Кредитование АО "Фонд развития
предпринимательства "Даму"" на реализацию
государственной инвестиционной политики
013
Кредитование дочерних организаций АО "НУХ
"КазАгро"" для финансирования малого и среднего
бизнеса и микрокредитования сельского населения
Инвестиционные программы
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления
120
Аппарат акима области
002
Создание информационных систем
04
Образование
9
Прочие услуги в области образования
261
Департамент (Управление) образования области
002
Создание информационных систем
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
271
Управление строительства области
043
Формирование уставного капитала уполномоченной
организации для строительства
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Алматинской области
13
Прочие
9
Прочие
257
Управление финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала
юридических лиц
Приложение 24
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Перечень бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе
исполнения областного бюджета на 2010-2012 годы
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным
программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в
специализированных организациях
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за
исключением медицинской помощи, оказываемой из средств
республиканского бюджета
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных
организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом,
инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
в Республике Казахстан
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей
до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную
помощь
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными
препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными
средствами, диализаторами, расходными материалами и больных
после трансплантации почек лекарственными средствами
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными
продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий
населения на амбулаторном уровне
Приложение 25
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Перечень местных бюджетных программ не подлежащих секвестру в
процессе исполнения районного (городского) бюджета на 2010-2012
годы
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Сноска. Приложение 26 исключено решением маслихата Алматинской области от 12.04.2010 N 32-188 (вводится в действие с 01.01.2010).
Приложение 27
к решению маслихата Алматинской
области от 9 декабря 2009 года
N 26-162 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2010-2012 годы"
Сноска. Решение дополнено приложением 27 в соответствии с решением маслихата Алматинской области от 28.01.2010 N 27-173 (вводится в действие с 01.01.2010); в редакции решения маслихата Алматинской области от 13.10.2010 N 37-212 (вводится в действие с 01.01.2010).
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и
городов на возмещение владельцам стоимости изымаемых и
уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного
происхождения за счет средств областного бюджета
N
пп
Наименование района
(города областного
значения)
Сумма
(тысяч тенге)
Всего