"Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2005 жылғы 31 наурыздағы № 94 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 қарашадағы N 390 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 29 желтоқсанда 1736 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 197 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 17.08.2015 № 197 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2005 жылғы 31 наурыздағы № 94 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1612 болып тіркелген, 2005 жылдың 28 мамырында "Ақ жол" және 2005 жылдың 24 мамырында "Знамя труда" облыстық газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген эротикалық мазмұндағы материалдарды жариялайтын мерзімді баспасөз басылымдары бөлшек саудасының Тұрпатты ережелерінің:
6), 7), 8) тармақшалары алынып тасталсын;
3 тараудың атауындағы "Осы тәртіптің сақталуына бақылау және жауапкершілік" деген сөздер "Осы тәртіптің сақталуына бақылау" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің орынбасары Құмар Іргебайұлы Ақсақаловқа жүктелсін.
Облыс әкімі Б. Жексембин

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2005 года № 94 "О продаже периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического содержания"
Постановление акимата Жамбылской области от 25 ноября 2009 года N 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2009 года за N 1736. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 17 августа 2015 года № 197
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 17.08.2015 № 197.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2005 года № 94 "О продаже периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического содержания" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1612, опубликовано в областных газетах 24 мая 2005 года "Знамя труда" и 28 мая 2005 года "Ақ жол") следующие изменения:
в Типовых правилах розничной продажи периодических печатных изданий, публикующих материалы эротического содержания, утвержденных указанным постановлением:
подпункты 6), 7), 8) исключить;
в наименовании Главы 3 слова "Контроль и ответственность за несоблюдение настоящих правил" заменить словами "Контроль за соблюдением настоящих правил".
2. Настоящее постановление вступает в юридическую силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жамбылской области Аксакалова Кумара Иргебаевича.
Аким области Б. Жексембин