Тараз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1116 "2009 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 329 Қаулысы. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 мамырда 89 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне" сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабын басшылыққа ала отырып, жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмысқа кеңінен тарту мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 1116 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-85 тіркелген, 2009 жылғы 4 ақпандағы № 9 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Ақтановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында тіркелген күннен бастап заңды күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі                      І. Тортаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Жамбыл облысының
Ішкі істер департаменті
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М. Жаманбаев
23 сәуір 2009 жыл
Тараз қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 23 сәуірдегі
№ 329 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Көлемі
мен нақты
жағдайлары
Қатысушылардың
еңбегiне
төленетiн
ақының
мөлшерi және
оларды
қаржыландыру
көздері
(теңге)
Сұра-
ныс
Ұсы-
ныс
1
Тараз қаласы
әкімдігінің
тұрғын жай-
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушы
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
"Жасыл-Тараз"
мамандандырыл
ған кәсіпорын"
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы»
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
Қаланы
тазалау,
көркейту
жәнекөгалдандыру
Бір
адамға
1125
метр,
демалыс
күндерін
ескере
отырып,
күніне 8
сағат, 12
ай

О внесении изменений в постановление акимата города Тараза № 1116 от 24 декабря 2008 года "Об организации общественных работ на 2009 год"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 23 апреля 2009 года N 329. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 15 мая 2009 года за № 89
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденный постановлением правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях широкого привлечения безработных граждан к общественным работам, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараза "Об организации общественных работ на 2009 год" от 24 декабря 2008 года № 1116 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-85, опубликованного 4 февраля 2009 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 9) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актанову М.
3. Настоящее постановление приобретает юридическую силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким города Тараза                   И. Тортаев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
Государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Жамбылской области
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан"
Жаманбаев М.
23 апреля 2009 года
Приложение к постановлению
акимата города Тараза
№ 329 от 23 апреля 2009 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Наименование
организации
Виды
Объемы и
конкретные
условия
общественных
работ
Размеры
оплаты
труда
участников
и источники
их финан-
сирования
(тенге)
Спрос
Предло-
жение
1
Государствен-
ное коммуналь-
ное предприя-
тие на праве
хозяйственного
ведения
"Специализиров
нное
предприятие
"Жасыл-Тараз"
отдела
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Тараза
Санитар-
ная
очистка,
благо-
устрой-
ство и
озеле-
нение
города
1125 метров
на одного
человека, 8
часов в день,
с учетом
выходных
дней, 12
месяцев

25000
жергілікті
бюджет
300
300
2
Тараз қаласы
әкімдігінің
тұрғын жай-
коммуналдық
шаруашылық
жолаушы
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
"Жасыл-Тараз"
мамандандырыл
ған кәсіпорын»
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
Бекітілгенучаскелеріне
қаланы
тазалау
бойынша
жұмыстарынұйымдастыру
Демалыс
күндерін
ескере
отырып,
күніне 8
сағат, 12
ай
13470
жергілікті
бюджет
25
25
3
"Қазақстан
Республикасының ішкі істер
министрлігі
Жамбыл
облысының
Ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі
Бөлімшелердің
аулаларын
санитарлық
тазалау
Бөлімшелердің
аулаларын
санитарлық
тазалау
Бір
адамға
1125
метр,
демалыс
күндерін
ескере
отырып,
күніне 8
сағат, 12
ай
20000
жергілікті
бюджет
10
5
4
"Жамбыл
облысының
әділет
департаменті
Тараз
қаласының
әділет
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды
рәсімдеуге
көмек
көрсету
Демалыс
күндерін
ескере
отырып,
күніне 8
сағат, 12
ай
20000
жергілікті
бюджет
9
3
5
"Жамбыл
облысы Тараз
қаласы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды
рәсімдеуге
көмек
көрсету
Демалыс
күндерін
ескере
отырып,
күніне 8
сағат, 12
ай
20000
жергілікті
бюджет
26
26
6
"Тараз қаласы
әкімдігінің
тұрғын
жай-коммуналдық
шаруашылық,
жолаушы
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
"Тұрғын үй"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорыны
Құжаттарды
рәсімдеуге
көмек
көрсету
Демалыс
күндерін
ескере
отырып,
күніне 8
сағат, 8
ай
мерзімге
20000
жергілікті
бюджет
11
11
7
"Тараз қаласы
әкімдігінің
дене
шынықтыру
және спорт
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Спорттықіс-шаралардыұйымдастыруға және
өткізуге
көмек
көрсету
Демалыс
күндерін
ескере
отырып,
күніне 8
сағат, 8
ай
мерзімге
20000
жергілікті
бюджет
10
10
8
Тараз қаласы
әкімдігінің
тұрғын
жай-коммуналдық шаруашылық жолушы
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
«Тараз су»
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
Есептеу
кұралдарын
орнатуға
көмек
көрсету
Демалыс
күндерін
ескере
отырып,
күніне 8
сағат, 8
ай
мерзімге
20000
жергілікті
бюджет
30
30
9
"Қазақстан
Республикасының Ішкі істер
министрлігі
Жамбыл
облысының
Ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі
Учаскелік
полицияинспекторларына
құқықтық
тәртіпті
сақтауға
көмек
көрсету
Демалыс
күндерін
ескере
отырып,
күніне 8
сағат, 8
ай
мерзімге
20000
жергілікті
бюджет
450
450
10
Тараз қаласы
әкімдігінің
тұрғын жай–
коммуналдық
шаруашылық
жолаушы
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімінің
"Жасыл-Тараз"мамандандырылған
кәсіпорын
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
Арық
жүйелерін
санитарлық
тазалау,
жасылөсімдіктерді
суару және
күту
демалыс
күндерін
ескере
отырып,
күніне 8
сағат, 8
ай
мерзімге
20000
жергілікті
бюджет
120
120
Барлығы:

25000
местный
бюджет
300
300
2
Государствен-
ное коммуналь-
ное предприя-
тие на праве
хозяйственного
ведения
"Специализиро-
ванное
предприятие
"Жасыл-Тараз"
отдела
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Тараза
Органи-
зация
работы
по
очистке
города
на
закре-
пленных
участках
8 часов в
день, с
учетом
выходных
дней, 12
месяцев
13470
местный
бюджет
25
25
3
Государствен-
ное учреждение
"Департамент
внутренних дел
Жамбылской
области"
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан
Сани-
тарная
очистка
терри-
торий
подраз-
делений
1125 метров
на одного
человека, 8
часов в день,
с учетом
выходных
дней, 12
месяцев
20000
местный
бюджет
10
5
4
Государствен-
ное учреждение
"Управление
юстиции города
Тараза
Департамента
юстиции
Жамбылской
области"
Помощь в
оформле-
ии доку-
ментов
8 часов в
день, с
учетом
выходных
дней, 12
месяцев
20000
местный
бюджет
9
3
5
Государствен-
ное учреждение
"Аппарат акима
города Тараз
Жамбылской
области"
Помощь в
оформле-
нии доку-
ментов
8 часов в
день, с
учетом
выходных
дней, 12
месяцев
20000
местный
бюджет
26
26
6
Государствен-
ное коммуналь-
ное казенное
предприятие
"Тұрғын үй"
государствен-
ного
учреждения
"Отдел
жилищно-ком-
мунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Тараза"
Помощь в
оформле-
нии доку-
ментов
8 часов в
день с учетом
выходных
дней, сроком
на 8 месяцев
20000
местный
бюджет
11
11
7
Государствен-
ное учреждение
"Отдел
физической
культуры и
спорта акимата
города Тараза"
Оказание
помощи в
органи-
зации и
прове-
дении
спортив-
ных меро-
приятий
8 часов в
день с
учетом
выходных
дней, сроком
на 8 месяцев
20000
местный
бюджет
10
10
8
Государствен-
ное комуналь-
ное предприя-
тие на праве
хозяйственного
ведения
"Тараз-Су"
отдела
жилищно-ком-
мунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Тараза"
Оказание
помощи в
уста-
новке
приборов
учета
8 часов в
день с
учетом
выходных
дней, сроком
на 8 месяцев
20000
местный
бюджет
30
30
9
Государствен-
ное учреждение
"Департамент
внутренних дел
Жамбылской
области
Министерство
внутренних дел
Республики
Казахстан"
Оказание
помощи в
охране
право-
порядка
участ-
ковым
инспек-
торам
полиции
8 часов в
день с
выходных
дней, сроком
на 8 месяцев
20000
местный
бюджет
450
450
10
Государствен-
ное
коммунальное
предприятие на
праве
хозяйственного
ведения
"Специализиро-
ванное
предприятие
"Жасыл-Тараз"
отдела
жилищно-ком-
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог акимата
города Тараза
Санитар-
ная
очистка
арычных
сетей,
полив и
уход за
зелен
ными
насаж-
дениями
8 часов в
день с
учетом
выходных
дней, сроком
на 8 месяцев
20000
местный
бюджет
120
120
Итого