"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 06 қарашадағы N 22-3 Шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 94 болып енгізілді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-84 болып тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарында «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасындағы «13453916» сандары «13426655» сандарымен ауыстырылсын;
«3114010» сандары «3093839» сандарымен ауыстырылсын;
«134400» сандары «154571» сандарымен ауыстырылсын;
«9282851» сандары «9255590» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы «13751678» сандары «13724417» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2008 года № 13-4 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 06 ноября 2009 года N 22-3. Зарегистрировано управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 17 ноября 2009 года за № 94. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата «О городском бюджете на 2009 год» от 26 декабря 2008 года № 13-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-84, опубликовано 16 января 2009 года в газете «Жамбыл Тараз») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «13453916» заменить цифрами «13426655»;
цифры «3114010» заменить цифрами «3093839»;
цифры «134400» заменить цифрами «154571»;
цифры «9282851» заменить цифрами «9255590»;
в подпункте 2) цифры «13751678» заменить цифрами «13724417»;