Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-4 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 19 ақпандағы N 14-2 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 наурызда 75 нөмірімен тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және Жамбыл облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 11 ақпандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 10-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 11-4  шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1721 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қордай аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 12-4 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 6-5-71 болып тіркелген, 2009 жылғы 17 қаңтарда № 7-8 аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
тармақшада:
"4098462" деген сан "3838462" деген санмен ауыстырылсын;
"3614021" деген сан "3354021" деген санмен ауыстырылсын;
тармақшада:
"4095462" деген сан "3882283" деген санмен ауыстырылсын;
тармақшада:
бірінші абзацтағы "0" деген сан "-4554" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "0" деген сан "4554" деген санмен ауыстырылсын;
тармақшада:
бірінші абзацтағы "3000" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "3000" деген сан "0" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"0" деген сан "-39267" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацтағы "0" деген сан "39267" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" деген сан "39267" деген санмен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года за № 12-4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Кордайского района Жамбылской области от 19 февраля 2009 года N 14-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 16 марта 2009 года № 75. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 11 февраля 2009 года № 11-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 10-4 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1721) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 12-4 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-71, опубликовано 17 января 2009 года за № 7-8 в районной газете "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
число "4098462" заменить числом "3838462";
число "3614021" заменить числом "3354021";
в подпункте 2):
число "4095462" заменить числом "3882283;
в подпункте 3):
в абзаце первом число "0" заменить числом "-4554";
в абзаце третьем  число "0" заменить числом "4554";
в подпункте 4):
в абзаце первом число "3000" заменить числом "0";
в абзаце втором число "3000" заменить числом "0";
в подпункте 5):
число "0" заменить числом "-39267";
в подпункте 6):
в абзаце первом число "0" заменить числом "39267";
в абзаце четвертом число "0" заменить числом "39267".

Аталған шешімнің № 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің № 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы               хатшысы
Ф. Байбекова                       Т. Сүгірбай
Қордай аудандық мәслихатының

Приложения № 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям № 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                 Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Ф. Байбекова                        Т. Сугирбай
Приложение1
к решению Кордайского
районного маслихата