"Облыс аумағында карантиндік аймақты белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 мамырдағы N 12/03 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2009 жылғы 21 шілдедегі N 20/02 қаулысы. Қарағанды облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 26 тамыздағы N 1870 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес карантиндік нысандардың таралу ошақтарын толықтай жою мақсатында Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыс аумағында карантиндік аймақты белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 мамырдағы N 12/03 қаулысына (Қарағанды облысының әділет департаментімен 2007 жылғы 18 маусымда N 1830 тіркелген, 2007 жылғы 28 маусымдағы N 98-100 "Орталық Қазақстан" мен 30 маусымдағы N 75 "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
2) қаулының 2 тармағы және Қарағанды облысы аумағында карантинді арамшөп-қызғылт укекіре ошақтарын шектеу, оқшаулау және жою жөніндегі іс-шаралар жоспары алынып тасталсын.
2. "Облыс аумағында карантиндік аймақты белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 мамырдағы N 12/03 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 маусымдағы N 17/07 қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Ж. Дүйсебаевқа жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 30 мая 2007 года N 12/03 "Об установлении карантинной зоны на территории области"
Постановление акимата Карагандинской области от 21 июля 2009 года N 20/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 августа 2009 года N 1870
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях локализации и полной ликвидации очагов распространения карантинных объектов акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 30 мая 2007 года N 12/03 "Об установлении карантинной зоны на территории области" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июня 2007 года за N 1830, опубликовано 2007 году в газетах "Орталық Казақстан" 28 июня за N 98-100 и "Индустриальная Караганда" 30 июня за N 75) следующие изменения:
1) приложение изложить в новой редакции согласно приложению;
2) пункт 2 постановления и План мероприятия по ограничению, локализации и ликвидации очагов карантинного сорняка горчака ползучего (розового) на территории Карагандинской области исключить.
2. Отменить постановление акимата Карагандинской области от 16 июня 2009 года N 17/07 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 30 мая 2007 года N 12/03 "Об установлении карантинной зоны на территории области".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Дуйсебаева А.Ж.