Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 175 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XХ сессиясының 2009 жылғы 19 қарашадағы N 250 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 30 қарашада N 1873 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 175 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1862 болып тіркелген, 2008 жылғы 27 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 199-200 (20583), 2008 жылғы 27 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 159-160 (20705-20706) сандарында жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 сәуірдегі ХVІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 175 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 210 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1865 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 61-62 (20645) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 45-46 (20752–20753) сандарында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 28 тамыздағы ХVІІІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 175 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 233 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне – N 1871 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2009 жылғы 5 қыркүйектегі N 135 (20719) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2009 жылғы 5 қыркүйектегі N 105 (20812) сандарында жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"108214312" сандары "106461582" сандарына ауыстырылсын;
"28251183" сандары "26977901" сандарына ауыстырылсын;
"1390905" сандары "1671644" сандарына ауыстырылсын;
"78572224" сандары "77812037" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"108526306" сандары "106286909" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:

О внесении изменений и дополнений в решение XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение XХ сессии Карагандинского областного маслихата от 19 ноября 2009 года N 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 ноября 2009 года N 1873
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1862, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 27 декабря 2008 года N 199-200 (20583), "Индустриальная Караганда" от 27 декабря 2008 года N 159-160 (20705–20706), в которое внесены изменения и дополнения решением XVI сессии Карагандинского областного маслихата от 20 апреля 2009 года N 210 "О внесении изменений и дополнений в решение XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1865, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 апреля 2009 года N 61-62 (20645), "Индустриальная Караганда" от 25 апреля 2009 года N 45-46 (20752–20753), решением XVIII сессии Карагандинского областного маслихата от 28 августа 2009 года N 233 "О внесении изменений в решение XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1871, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 5 сентября 2009 года N 135 (20719), "Индустриальная Караганда" от 5 сентября 2009 года N 105 (20812)), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "108214312" заменить цифрами "106461582";
цифры "28251183" заменить цифрами "26977901";
цифры "1390905" заменить цифрами "1671644";
цифры "78572224" заменить цифрами "77812037";
в подпункте 2):
цифры "108526306" заменить цифрами "106286909";
в подпункте 3):

454394
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149850
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
194766
04
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
4188167
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
244946
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
244946
261
Облыстың білім беру басқармасы
3943221
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3943221
05
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
407522
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
65594
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
65594
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
65601
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
52765
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
12836
261
Облыстың білім беру басқармасы
276327
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
105845
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
170482
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
4406976
261
Облыстың білім басқармасы
2841944
001
Білім беру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
77300
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
22799
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
30530
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
1561560
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1092840
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
21174
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткiншектердiң оңалту және әлеуметтік бейімдеу
35741
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1565032
004
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

454394
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
149850
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
194766
04
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
4188167
253
Управление здравоохранения области
244946
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
244946
261
Управление образования области
3943221
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3943221
05
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
407522
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
65594
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
65594
253
Управление здравоохранения области
65601
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
52765
060
Подготовка и переподготовка кадров
12836
261
Управление образования области
276327
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
105845
060
Подготовка и переподготовка кадров
170482
09
Прочие услуги в области образования
4406976
261
Управление образования области
2841944
001
Обеспечение деятельности Управления образования
77300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
22799
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
30530
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1561560
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1092840
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
21174
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
35741
271
Управление строительства области
1565032
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

257
Облыстың қаржы басқармасы
675000
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
675000
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
V. Бюджеттің дефициті (профициті)
-924762
VI. Бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру
924762
Қарағанды облыстық мәслихатының
2009 жылғы 19 қарашадағы
XX сессиясының N 250 шешіміне
2 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2008 жылғы 12 желтоқсандағы
XIII сессиясының N 175 шешіміне
2 қосымша
2009 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
33220087
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
19977246
Нысаналы даму трансферттері
12392841
Бюджеттік кредиттер
850000
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
19977246
оның ішінде:
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
507377
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға ағымдағы нысаналы трансферттері
445000
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62377
Облыстың білім беру басқармасы
4098930
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
194766
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
182250
Білім берудің мемлекеттік жүйесіне жаңа технологиялық оқытуды енгізу
479823
Жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға
306705
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысының негізінде техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарда оқитындарға шәкіртақы мөлшерін арттыруға
152024
Кәсіби лицейлер үшін шетелдік ағылшын тілінің оқытушыларын тартуға
12480
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
2600400
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
170482
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5686861
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз ету
911610
Дәрі - дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға
1181778
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1177496
Жаңадан іске қосылған денсаулық сақтау объектілерін ұстауға

257
Управление финансов области
675000
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
675000
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
V. Дефицит (профицит) бюджета
-924762
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
924762
Приложение 2
к решению XX сессии
Карагандинского областного маслихата
от 19 ноября 2009 года N 250
Приложение 2
к решению XIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2008 года N 175
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2009 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
33220087
в том числе:
Целевые текущие трансферты
19977246
Целевые трансферты на развитие
12392841
Бюджетные кредиты
850000
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
19977246
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
507377
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
445000
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
62377
Управление образования области
4098930
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
194766
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
182250
На внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования
479823
На содержание вновь вводимых объектов образования
306705
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
152024
На привлечение зарубежных преподавателей английского языка для профессиональных лицеев
12480
Капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2600400
На подготовку и переподготовку кадров
170482
Управление здравоохранения области
5686861
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи
911610
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1181778
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1177496
На содержание вновь вводимых объектов здравоохранения

94599
Жергілікті атқарушы органдар тапсырысының мемлекеттік білім беру негізінде орта білім алудан кейінгі оқытуға, кәсіби және техникалық ұйымдарда оқитындар шәкіртақы мөлшерін ұлғайтуға
17042
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
2291500
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
12836
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
2369659
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
163234
Медициналық әлеуметтік мекемелерде тамақ нормасын ұлғайтуға
518886
Әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге
138524
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
685315
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
863700
Облыстың мәдениет басқармасы
1828000
Аймақтық жұмыспен қамту және қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
1828000
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
380900
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде спорт объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
380900
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
562765
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Сарышаған сынақ полигонын жалға алу мен пайдалану жағдайы және Приозерск қаласының тіршілік қызметін қамтамасыз ету туралы Келісімге сәйкес Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
542944
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға
19821
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
2290117
Ауыл шаруашылығын дамытуға
2038430
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
251687
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
2206
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіліктің аражігін ажырату төңірегінде қоршаған ортаны қорғау саласындағы берілген қызметтерді іске асыруға
2206
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы

94599
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
17042
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2291500
На подготовку и переподготовку кадров
12836
Управление координации занятости и социальных программ области
2369659
На выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
163234
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
518886
На введение стандартов социальных услуг
138524
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
685315
На капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
863700
Управление культуры области
1828000
Капитальный и текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1828000
Управление туризма, физической культуры и спорта области
380900
Капитальный и текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
380900
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
562765
На поддержание инфраструктуры города Приозерска в соответствии с Соглашением между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности города Приозерска от 20 января 1995 года
542944
На ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
19821
Управление сельского хозяйства области
2290117
На развитие сельского хозяйства
2038430
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
251687
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2206
На реализацию передаваемых функций в области охраны окружающей среды в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления
2206
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

2250431
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге
1305231
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға ағымдағы нысаналы трансферттер
45200
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
900000
Нысаналы даму трансферттері:
12392841
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
10484666
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
460781
Денсаулық сақтау объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
1934450
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
1042985
Мәдениет объектілерін дамытуға
261543
Сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
2231382
Жылу энергетикалық жүйесін дамытуға
1307525
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2425000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
821000
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1157459
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
1157459
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
750716
Көлік инфрақұрлымдарын дамытуға
750716
Бюджеттік кредиттер
850000
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
850000
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша тұрғын үй салуға және алуға
850000

2250431
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения
1305231
На ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
45200
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
900000
Целевые трансферты на развитие:
12392841
в том числе:
Управление строительства области
10484666
На строительство и реконструкцию объектов образования
460781
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
1934450
На строительство реконструкцию объектов социального обеспечения
1042985
На развитие объектов культуры
261543
На развитие систем водоснабжения
2231382
На развитие теплоэнергетической системы
1307525
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2425000
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
821000
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1157459
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1157459
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
750716
На развитие транспортной инфраструктуры
750716
Бюджетные кредиты
850000
в том числе:
На строительство и приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
850000