Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XXVI сессиясының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 280 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 04 желтоқсанда N 8-1-102 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы XVI сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-86 болып тіркелген, 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 135 (464) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), "Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы XVI сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" IV шақырылған қалалық мәслихаттың ХVIII сессиясының 2009 жылғы 4 ақпандағы N 190 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-88 болып тіркелген, 2009 жылғы 23 ақпандағы N 017 (481) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), "Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы XVI сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" IV шақырылған қалалық мәслихаттың ХХI сессиясының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 204 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-91 болып тіркелген, 2009 жылғы 6 мамырдағы N 045 (509) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), "Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы XVI сессиясының "Қарағанды қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 171 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" IV шақырылған қалалық мәслихаттың ХХIV сессиясының 2009 жылғы 9 қыркүйектегі N 255 шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-99 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 қыркүйектегі N 099 (563) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год"
Решение XXVI сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2009 года N 280. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 04 декабря 2009 года N 8-1-102. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-86, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2008 года N 135 (464)), внесены изменения и дополнение решением XVIII сессии IV созыва городского маслихата от 4 февраля 2009 года N 190 "О внесении изменений и дополнения в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-88, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 23 февраля 2009 года N 017 (481)), решением XXI сессии IV созыва городского маслихата от 24 апреля 2009 года N 204 "О внесении изменений в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-91, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 6 мая 2009 года N 045 (509)), решением XXIV сессии IV созыва городского маслихата от 9 сентября 2009 года N 255 "О внесении изменений в решение XVI сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года N 171 "О бюджете города Караганды на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-99, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 21 сентября 2009 года N 099 (563)), следующие изменения и дополнение:

6690
Медициналық-әлеуметтік мекемелердің тамақтану нормасын ұлғайтуға
5930
Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығын дамыту және "Менің аулам" бағдарламаларын іске асыруға
3775970
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мектептер және басқа да әлеуметтік объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге
499938
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
333700
Нысаналы даму трансферттер
4916674
оның ішінде:
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
1231700

6690
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5930
На реализацию региональной программы развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, на реализацию программ развития жилищно-коммунального хозяйства и "Мой двор"
3775970
На капитальный, текущий ремонт школ и других социальных объектов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
499938
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
333700
Целевые трансферты на развитие
4916674
в том числе:
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1231700

Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
138747
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2163700

На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
138747
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
2163700

008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
124547
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7072
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
315707
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 30 қарашадағы
XXVI сессиясының N 280 шешіміне
4 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
XVI сессиясының N 171 шешіміне
5 қосымша
2009 жылға арналған қала бюджеті шығыны құрамында бекітілген облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер және бюджеттік несиелер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
10505531
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4738857
Нысаналы даму трансферттері
4916674
Бюджеттік кредиттер
850000
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4738857
оның ішінде:
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
32400
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
15790
Қайтадан енгізілген білім беру нысандарын ұстауға
44209
Білім беру саласының мемлекеттік жүйесінде жаңа технология енгізуге
24230
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге және күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
6690
оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
5790
аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
900
Медициналық-әлеуметтік мекемелердің тамақтану нормасын ұлғайтуға
5930
Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығын дамыту және "Менің аулам" бағдарламаларын іске асыруға
3775970
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мектептер және басқа да әлеуметтік объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге
499938
оның ішінде:
білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
220560
әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
60402
мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
218976
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
333700
оның ішінде:
әлеуметтік жұмыс орындары
200495
жастар саясаты
133205
Нысаналы даму трансферттер
4916674
оның ішінде:
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
1231700
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға

008
Освещение улиц населенных пунктов
124547
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7072
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
315707
Приложение 4
к решению XXVI сессии
Карагандинского городского маслихата
от 30 ноября 2009 года N 280
Приложение 5
к решению XVI сессии
Карагандинского городского маслихата
от 24 декабря 2008 года N 171
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, учтенные в составе расходов бюджета города на 2009 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
10505531
в том числе:
Целевые текущие трансферты
4738857
Целевые трансферты на развитие
4916674
Бюджетные кредиты
850000
Целевые текущие трансферты
4738857
в том числе:
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
32400
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждений начального, основного среднего и общего среднего образования
15790
На содержание вновь вводимых объектов образования
44209
На внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
24230
На выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
6690
в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи
5790
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
900
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5930
На реализацию региональной программы развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, на реализацию программ развития жилищно-коммунального хозяйства и "Мой двор"
3775970
На капитальный, текущий ремонт школ и других социальных объектов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
499938
в том числе:
капитальный и текущий ремонт объектов образования
220560
капитальный и текущий ремонт объектов социального обеспечения
60402
капитальный и текущий ремонт объектов культуры
218976
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
333700
в том числе:
социальные рабочие места
200495
молодежная практика
133205
Целевые трансферты на развитие
4916674
в том числе:
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1231700
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы

138747
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2163700
оның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайластыруға
1738700
инженерлік жүйесін жөндеуге және қайта жаңғыртуға
425000
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
59402
Жылу энергетикалық жүйесін даму
1307525
Қарағанды қаласында "Газалиева-Ключевая" көліктік шешу құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
15600
Бюджеттік кредиттер
850000
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нольдік ставка сыйақы (мүдде) бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
850000

138747
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
2163700
в том числе:
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1738700
на ремонт и реконструкцию инженерных сетей
425000
На развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы"
59402
На развитие теплоэнергетической системы
1307525
Разработка проектно-сметной документации на строительство транспортной развязки "Газалиева-Ключевая" города Караганды
15600
Бюджетные кредиты
850000
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
850000