Қарағанды қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XXVIII сессиясының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 302 шешімі. Қарағанды қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 желтоқсанда N 8-1-106 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджетінің жобасы тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 26 924 565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 266 358 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 97 864 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 595 902 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 11 964 441 мың теңге;
2) шығындар – 27 668 552 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 60 500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 60 500 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы – 804 487 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 804 487 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсуі – 849 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 440 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 395 487 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды қалалық мәслихатының 2010.03.25 N 324 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.04.14 N 340 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.14 N 398 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.10 N 417 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.12.10 N 434 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 52 бабының 1 тармағына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы ХХІ сессиясының "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 262 шешімімен Қарағанды қаласының бюджетіне аударымдардың нормативтері келесі мөлшерде бекітілген:
жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
3. 2010 жылға арналған қала бюджеті түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 578 964 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.
4. 2010 жылға арналған қала бюджеті шығыстарының құрамында бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 279 300 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

О бюджете города Караганды на 2010-2012 годы
Решение XXVIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 29 декабря 2009 года N 8-1-106. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 924 565 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 266 358 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 97 864 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 595 902 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 11 964 441 тысяч тенге;
2) затраты – 27 668 552 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 60 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 60 500 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета – 804 487 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита бюджета – 804 487 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 849 000 тысяч тенге;
погашение займов – 440 000 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 395 487 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского городского маслихата от 25.03.2010 N 324 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.04.2010 N 340 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.09.2010 N 398 (вводится в действие с 01.01.2010); от 10.11.2010 N 417 (вводится в действие с 01.01.2010); от 10.12.2010 N 434 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года решением XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2009 года N 262 "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" утверждены нормативы отчислений в бюджет города Караганды в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
по социальному налогу - 50 процентов.
3. Учесть, что в составе поступлений бюджета города на 2010 год, предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 578 964 тысячи тенге.
4. Учесть, что в составе расходов бюджета города на 2010 год, предусмотрены целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере в сумме 279 300 тысяч тенге.

Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды қалалық мәслихатының 2010.04.14 N 340 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. 2010 жылға арналған қала бюджетінің түсімдері мен шығындарының құрамында 4 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
6. 2010 жылға арналған Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы ауданының және Октябрь ауданының бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2010 жылға арналған Қарағанды қаласы әкімдігінің резерві 293 144 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды қалалық мәслихатының 2010.04.14 N 340 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.09.14 N 398 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
8. 2010 жылға арналған қала бюджетінің атқарылу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Карагандинского городского маслихата от 14.04.2010 N 340 (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Учесть, что в составе поступлений и расходов бюджета города на 2010 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 4.
6. Утвердить бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2010 год согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2010 год в сумме 293 144 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Карагандинского городского маслихата от 14.04.2010 N 340 (вводится в действие с 01.01.2010); от 14.09.2010 N 398 (вводится в действие с 01.01.2010).
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2010 год, согласно приложению 6.

61982
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
484
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
321009
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
671
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1900
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1900
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2240933
2
Әлеуметтiк көмек
2163316
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1667410
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
284112
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
68292
006
Тұрғын үй көмегі
27803
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
577213
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
3480
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4679
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
69108
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
112616
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22149
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
330000
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
3993
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
163965
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
495906
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

61982
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
484
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
321009
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
671
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1900
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2240933
2
Социальная помощь
2163316
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1667410
002
Программа занятости
284112
005
Государственная адресная социальная помощь
68292
006
Жилищная помощь
27803
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
577213
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
3480
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4679
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
69108
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
112616
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22149
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
330000
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
3993
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
163965
464
Отдел образования района (города областного значения)
495906
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

24570
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін
33222
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға берілетін
59350
"Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған
31534
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
183797
Ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін
4290
оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
3420
аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
870
Медициналық-әлеуметтік мекемелердің тамақтану нормасын ұлғайтуға
5448
Әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге
175200
оның ішінде:
әлеуметтік жұмыс орындары
79200
жастар саясаты
96000
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін берілетін
163965
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін
3993
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін
227811
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін
1824
оның ішінде:
ветеринар қызметтерін ұстау
1531
ветеринарлық қызметтерді материалдық-техникалық жарақтандыру
293
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін

24570
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждений начального, основного среднего и общего среднего образования
33222
На содержание вновь вводимых объектов образования
59350
На обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
31534
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
183797
На выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
4290
в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи
3420
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
870
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
5448
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
175200
в том числе:
социальные рабочие места
79200
молодежная практика
96000
Для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
163965
На обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
3993
На капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
227811
На содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
1824
в том числе:
содержание ветеринарных служб
1531
материально-техническое оснащение ветеринарных служб
293
На проведение противоэпизоотических мероприятий

1299
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін
639805
Қалаішілік (ауданішілік) қоғамдық тасымалдауды ұйымдастыруға, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға берілетін
2046871
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін
764096
Хайуанаттар паркінің жануарлар қорын толықтыруға
15000
Бұқаралық спортты дамытуға
39692
Нысаналы даму трансферттер
6963710
оның ішінде:
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін
4151646
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін
1730150
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін
855014
Көлік линиясының жол құрылысына арналған жобалау-сметалық құжаттамасын жасауға
18900
ВОС-тан Теміртау қаласының автомобиль жолының артындағы су құбыры құдығына дейін N 5 су тартқышының құрылысына
208000
Бюджеттік кредиттер
849000
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нольдік ставка сыйақы (мүдде) бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
849000
Қарағанды қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының
N 302 шешіміне
5 қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы және Октябрь аудандарының 2010 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 2010.12.10 N 434 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Қазыбек би атындағы ауданның бюджеттік бағдарламалары
1068757
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
62374
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
62374
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
62374
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

1299
На ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
639805
На реализацию региональной программы развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, на организацию внутригородских (внутрирайонных) общественных перевозок, на жилищно-коммунальное хозяйство
2046871
На ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
764096
На пополнение фонда животных зоологического парка
15000
На развитие массового спорта
39692
Целевые трансферты на развитие
6963710
в том числе:
На развитие теплоэнергетической системы
4151646
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
1730150
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
855014
На разработку проектно-сметной документации на строительство путепровода транспортной линии
18900
На строительство водовода N 5 от ВОС до водопроводного кольца за автодорогой на город Темиртау
208000
Бюджетные кредиты
849000
в том числе:
На строительство и (или) приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
849000
Приложение 5
к решению XXVIII сессии Карагандинского
городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 302
Бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2010 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 10.12.2010 N 434 (вводится в действие с 01.01.2010).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Бюджетные программы района имени Казыбек би
1068757
01
Государственные услуги общего характера
62374
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
62374
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
62374
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа