2009 жылға халықтың нысаналы топтардағы жұмыссыз азаматтарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 8 сәуірдегі N 10/02 қаулысы. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 мамырда N 8-2-85 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 09/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2011.04.11 N 09/04 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге жәрдемдесу шараларын кенейту мақсатында Жезқазған қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес халықтың нысаналы топтардағы жұмыссыз азаматтарын жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұсынатын ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру үшін, меншік түрлеріне қарамастан қала ұйымдарына "Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттік мекемесімен тиісті шартқа отыру ұсынылсын, сонымен қатар еңбек шарттарына сәйкес алты ай мерзімге дейін жұмыссыз азаматтарды жұмысқа қабылдау жүзеге асырылсын.
3. "Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттік мекемесі (Б.М. Мырзаханов) белгіленген тапсырма және осы мақсатқа бөлінген қаражат шегінде ұйымдар берген қажеттілікке сәйкес жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік жұмыс орындарына уақытша жұмысқа орналастыру үшін жолдасын. Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген ең төменгі жалақысы көлемінен аспайтын сомада әлеуметтік жұмыс орындарына қабылданған жұмысшылардың елу процент еңбек ақысын қабылдаған ұйымдарға өтесін. Қаражат ұйымдардың есеп-шотына жіберіледі.
4. "Жезқазған қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Байқасынов А.А.) 002 "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасының 102 "Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар" ішкі бағдарламасы бойынша қала бюджетінде осы мақсаттарға қарастырылған қаражаттар шегінде қаржыландыруды жүзеге асырсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы            С. Филипович

Об организации социальных рабочих мест для трудоустройства безработных граждан из целевых групп населения на 2009 год
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 8 апреля 2009 года N 10/02. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 20 мая 2009 года N 8-2-85. Утратило силу - постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 11 апреля 2011 года N 09/04
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 11.04.2011 N 09/04 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В целях расширения мер по содействию занятости населения, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения", с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предоставляющих социальные рабочие места для трудоустройства безработных граждан из целевых групп населения согласно приложению.
2. Рекомендовать городским организациям независимо от форм собственности заключить соответствующие договоры с государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган" на организацию социальных рабочих мест, а также осуществлять прием безработных граждан на работу, согласно трудовым договорам, сроком до шести месяцев.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган" (Мырзаханов Б.М.) направлять безработных граждан на социальные рабочие места для временного трудоустройства, согласно заявленной организациями потребности в пределах установленного задания и средств, выделенных на эти цели. Возмещать организациям пятьдесят процентов заработной платы принятых на социальные рабочие места работников, в сумме, не превышающей размера минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан. Средства направляются на расчетные счета организаций.
4. Государственному учреждению "Отдел финансов города Жезказган" (Байкасынов А.А.) осуществлять финансирование по подпрограмме 102 "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения" программы 002 "Программы занятости" в пределах средств, предусмотренных в бюджете города на эти цели.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города                               С. Филипович
Утверждено
постановлением
акимата города Жезказган