Жезқазған қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" XI сессиясының N 11/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 11 қыркүйектегі N 17/200 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қыркүйекте N 8-2-96 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 195/04 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды  (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011.05.11 N 195/04 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қарағанды облыстық Мәслихатының XVIII сессиясының 2009 жылғы 28 тамыздағы N 233 шешіміне сәйкес қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Жезқазған қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы XI сессиясының (2008 жылдың 29 желтоқсанында Қарағанды облысы Әділет департаменті Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 8-2-69 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 7, 9 қаңтарында "Сарыарқа" газетінің N 1 (7494), N 2 (7495) нөмірлерінде ресми жарияланды), Жезқазған қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі XIV сессиясының "Жезқазған қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" XI сессиясының N 11/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14/173 шешімімен өзгерістер енгізілді (2009 жылдың 15 мамырында Қарағанды облысы Әділет департаменті Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 8-2-81 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 22, 23, 27 мамырында "Сарыарқа" газетінің N 55 (7548), N 56 (7549) және N 57 (7550) нөмірлерінде ресми жарияланды), Жезқазған қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 31 шілдедегі XVI сессиясының "Жезқазған қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" XI сессиясының N 11/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16/186 шешімімен өзгерістер енгізілді (2009 жылдың 12 тамызында Қарағанды облысы Әділет департаменті Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 8-2-94 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 19, 21, 26, 28 тамызында "Сарыарқа" газетінің N 88 (7581), N 89 (7582), 90 (7583) және N 91 (7584) нөмірлерінде ресми жарияланды) N 11/116 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского Маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/116 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 сентября 2009 года N 17/200. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 28 сентября 2009 года N 8-2-96. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года № 195/04)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата от 11.05.2011 № 195/04).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением XVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 28 августа 2009 года N 233 городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/116 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Жезказган Департамента юстиции Карагандинской области N 8-2-69 от 29 декабря 2008 года и официально опубликовано в N 1 (75), N 2 (76) от 9, 16 января и N 3 (77) от 21 января 2009 года газеты "Жезказганская газета"), внесены изменения решением XIV сессии Жезказганского городского маслихата от 24 апреля 2009 года N 14/173 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/116 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Жезказган Департамента юстиции Карагандинской области N 8-2-81 от 15 мая 2009 года и официально опубликовано в N 35 (109) от 20 мая и N 37 (111) от 27 мая 2009 года газеты "Жезказганская газета"), внесены изменения решением XVI сессии Жезказганского городского маслихата от 31 июля 2009 года N 16/186 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского Маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/116 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Жезказган Департамента юстиции Карагандинской области N 8-2-94 от 12 августа 2009 года и официально опубликовано в N 60 (134) от 19 августа, N 62 (136) от 26 августа, N 65 (139) от 9 сентября и N 66 (140) от 11 сентября 2009 года газеты "Жезказганская правда"), следующие изменения:

29328
01
Жеке кәсiпкерлерді мемлекеттік тiркегені үшiн алынатын алым
3398
7
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
2491
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені ушін алым
1075
04
Аукциондардан алынатын алым
1944
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
700
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1955
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені ушін алынатын алым
12165
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
5600
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
22240
1
Мемлекеттік баж
22240
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтіріштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актлерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
19400
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1415
05
Шетелге баруға және Қазакстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
250
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
10
07
Қазакстан Республикасының азаматтығын алу, Казақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
40
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

29328
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
3398
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2491
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
1075
04
Сбор с аукционов
1944
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
700
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
1955
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
12165
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
5600
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
22240
1
Государственная пошлина
22240
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
19400
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1415
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительство и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
250
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
10
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
40
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства

630
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
15
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
126
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
354
2
Салықтық емес түсімдер
7013
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
3100
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3100
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
3100
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1238
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1238
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
1238
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
1
Мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар.
0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
2675
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
2675
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

630
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
15
10
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7.5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
126
12
Государственная пошлина, за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
354
2
Неналоговые поступления
7013
01
Доходы от государственной собственности
3100
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3100
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
3100
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1238
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1238
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1238
03
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
1
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
02
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтяного сектора
0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
06
Прочие неналоговые поступления
2675
1
Прочие неналоговые поступления
2675
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансирующихся из местного бюджета

65699
004
төңірегінде мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
65699
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
37954
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
37954
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
5724
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
5724
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1250
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
1250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30980
010
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
30980

65699
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
65699
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
37954
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
37954
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5724
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
5724
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1250
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30980
010
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
30980