Жезқазған қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" XI сессиясының N 11/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 қарашадағы N 18/206 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 02 желтоқсанда N 8-2-98 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 195/04 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды  (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихаты аппаратының 2011.05.11 N 195/04 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қарағанды облыстық Мәслихатының 2009 жылғы 19 қарашадағы XX сессиясының N 250 шешіміне сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Жезқазған қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы XI сессиясының (2008 жылдың 29 желтоқсанында Қарағанды облысы Әділет департаменті Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 8-2-69 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 7, 9 қаңтарында "Сарыарқа" газетінің N 1 (7494), N 2 (7495) нөмірлерінде ресми жарияланды), Жезқазған қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі XIV сессиясының "Жезқазған қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" XI сессиясының N 11/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14/173 шешімімен өзгерістер енгізілді (2009 жылдың 15 мамырында Қарағанды облысы Әділет департаменті Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 8-2-81 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 22, 23, 27 мамырында "Сарыарқа" газетінің N 55 (7548), N 56 (7549) және N 57 (7550) нөмірлерінде ресми жарияланды), Жезқазған қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 31 шілдедегі XVI сессиясының "Жезқазған қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" XI сессиясының N 11/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16/186 шешімімен өзгерістер енгізілді (2009 жылдың 12 тамызында Қарағанды облысы Әділет департаменті Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 8-2-94 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 19, 21, 26, 28 тамызында "Сарыарқа" газетінің N 88 (7581), N 89 (7582), 90 (7583) және N 91 (7584) нөмірлерінде ресми жарияланды); Жезқазған қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 11 қыркүйегіндегі XVII сессиясының "Жезқазған қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" XI сессиясының N 11/116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17/200 шешімімен өзгерістер енгізілді (2009 жылдың 28 қыркүйегінде Қарағанды облысы Әділет департаменті Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 8-2-96 нөмірімен тіркелген және 2009 жылдың 02, 07, 09 қыркүйегінде "Сарыарқа" газетінің N 100 (7593), N 101 (7594) және N 101 (7595) нөмірлерінде ресми жарияланды) N 11/116 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского Маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/116 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24 ноября 2009 года N 18/206. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 02 декабря 2009 года N 8-2-98. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года № 195/04)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Жезказганского городского маслихата от 11.05.2011 № 195/04).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением XX сессии Карагандинского областного Маслихата от 19 ноября 2009 года N 250 городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Жезказганского городского Маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/116 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Жезказган Департамента юстиции Карагандинской области N 8-2-69 от 29 декабря 2008 года и официально опубликовано в N 1 (75), N 2 (76) от 9, 16 января и N 3 (77) от 21 января 2009 года газеты "Жезказганская газета"), внесены изменения решением XIV сессии Жезказганского городского Маслихата от 24 апреля 2009 года N 14/173 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского Маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/116 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Жезказган Департамента юстиции Карагандинской области N 8-2-81 от 15 мая 2009 года и официально опубликовано в N 35 (109) от 20 мая и N 37 (111) от 27 мая 2009 года газеты "Жезказганская газета"), внесены изменения решением XVI сессии Жезказганского городского Маслихата от 31 июля 2009 года N 16/186 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского Маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/116 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Жезказган Департамента юстиции Карагандинской области N 8-2-94 от 12 августа 2009 года и официально опубликовано в N 60 (134) от 19 августа, N 62 (136) от 26 августа, N 65 (139) от 9 сентября и N 66 (140) от 11 сентября 2009 года газеты "Жезказганская правда"), внесены изменения решением XVII сессии Жезказганского городского Маслихата от 11 сентября 2009 года N 17/200 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского Маслихата от 23 декабря 2008 года N 11/116 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Жезказган Департамента юстиции Карагандинской области N 8-2-96 от 28 сентября 2009 года и официально опубликовано в N 73 (147) от 07 октября и N 75 (149) от 14 октября 2009 года газеты "Жезказганская правда"), следующие изменения:

3100
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
520
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетiн түсiмдер
48000
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
48000
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргізгені үшiн алынатын алымдар
17877
01
Жеке кәсiпкерлерді мемлекеттік тiркегені үшiн алынатын алым
1200
7
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
2491
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені ушін алым
756
04
Аукциондардан алынатын алым
1400
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
630
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1500
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені ушін алынатын алым
4300
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
5600
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
18850
1
Мемлекеттік баж
18850
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтіріштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актлерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
16098
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1415
05
Шетелге баруға және Қазакстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
250
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
2
07
Қазакстан Республикасының азаматтығын алу, Казақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
23
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

3100
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
520
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
48000
15
Плата за пользование земельными участками
48000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
17877
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
1200
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2491
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
756
04
Сбор с аукционов
1400
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
630
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
1500
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4300
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
5600
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
18850
1
Государственная пошлина
18850
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
16098
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, а также выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1415
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительство и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
250
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
2
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
23
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства

630
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
126
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
300
2
Салықтық емес түсімдер
5805
01
Мемлекетік меншіктен түсетін кірістер
3100
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3100
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
3100
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
30
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
30
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
30
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен ( шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
1
Мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар.
0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
2675
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
2675
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

630
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7.5 Дж и калибра до 4, 5 мм включительно)
126
12
Государственная пошлина, за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
300
2
Неналоговые поступления
5805
01
Доходы от государственной собственности
3100
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0
5
Доходы от аренды имущества находящегося в государственной собственности
3100
04
Доходы от аренды имущества находящегося в коммунальной собственности
3100
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
30
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
30
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
30
03
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
1
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0
02
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налогаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налогаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтяного сектора
0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налогаемые местными государственными органами
0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налогаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
06
Прочие неналоговые поступления
2675
1
Прочие неналоговые поступления
2675
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансирующихся из местного бюджета

23853
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
85569
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
269465
02
Әлеуметтік көмек
252274
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
236677
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
81053
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
22
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1680
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7916
006
Тұрғын үй көмегі
809
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38796
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1407
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
43838
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
33693
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2983
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
24480
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15597
012
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
15597
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17191
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17191
001
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
16676
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
515
012
Ақпараттық жүйелер құру
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
563903
01
Тұрғын үй шаруашылығы
224633
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10984
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскілерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру

23853
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
85569
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
269465
02
Социальная помощь
252274
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
236677
002
Программа занятости
81053
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халык каҺарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
22
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1680
005
Государственная адресная социальная помощь
7916
006
Жилищная помощь
809
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38796
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1407
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
43838
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33693
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2983
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24480
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15597
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
15597
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17191
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17191
001
Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ
16676
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
515
012
Создание информационных систем
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
563903
01
Жилищное хозяйство
224633
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10984
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

74288
09
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
106491
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
24084
018
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
36440
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
82407
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
82407
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
42211
02
Әлеуметтік көмек
42211
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42211
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
38430
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
3781
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
65699
09
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
65699
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
65699
004
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
65699
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
38227
01
Ауыл шаруашылығы
273
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
273
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
273
09
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
37954
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5724
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
5724
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1250
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
1250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30980
010
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

74288
09
Прочие услуги в области образования
106491
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24084
018
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24084
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
82407
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
82407
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
42211
02
Социальная помощь
42211
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42211
002
Программа занятости
38430
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
3781
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
65699
09
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
65699
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
65699
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
65699
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
38227
01
Сельское хозяйство
273
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
273
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
273
09
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
37954
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5724
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
5724
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1250
008
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30980
010
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров