2010 жылы шақыру учаскесінде есепке тіркеуді ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 1 шешімі. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қаңтарда N 8-3-91 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2011.04.13 N 4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабының 3 тармағына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы он жетіге толатын еркек жынысты азаматтарды есепке тіркеу кезеңінде "Теміртау қаласының қорғаныс істер жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінде шақыру учаскесі ұйымдастырылсын.
2. Ақтау кентінің әкімі, меншік түріне және бағыныштылығына байланыссыз Теміртау қаласының және Ақтау кентінің кәсіпорындары, мекемелері, ұйымдары және оқу орындарының басшылары "Теміртау қаласының қорғаныс істер жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесіне 1993 жылы туған, шақыру учаскесінде есепке тіркеуге жататын жасөспірімдердің тізімін белгіленген үлгіде ұсынсын.
3. Есепке тіркеу комиссиясы құрылсын.
4. Есепке тіркеу комиссиясының жеке құрамын және оның жұмыс тәртібін Теміртау қаласы әкімдігінің бекітуіне ұсынсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.
6. Осы шешім оны ресми жариялағаннан соң он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Теміртау қаласының әкімі                   О. Бітебаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Теміртау қаласының қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесі бастығы
лауазымын уақытша атқарушы
Т. Орманбетов

Об организации приписки к призывному участку в 2010 году
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 11 декабря 2009 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 20 января 2010 года N 8-3-91. Утратило силу - решением акима города Темиртау Карагандинской области от 13 апреля 2011 года N 4
Сноска. Утратило силу - решением акима города Темиртау Карагандинской области от 13.04.2011 N 4.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", РЕШИЛ:
1. Образовать на период проведения приписки граждан мужского пола, которым в 2010 году исполняется семнадцать лет, призывной участок в государственном учреждении "Управление по делам обороны города Темиртау".
2. Акиму поселка Актау, руководителям предприятий, учреждений, организаций и учебных заведений города Темиртау и поселка Актау, независимо от подчинения и форм собственности, представить в государственное учреждение "Управление по делам обороны города Темиртау" списки юношей 1993 года рождения, подлежащих приписке к призывному участку, по установленной форме.
3. Образовать комиссию по приписке.
4. Персональный состав комиссии по приписке и порядок ее работы внести на утверждение акимата города Темиртау.
5. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Куринную Татьяну Михайловну.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау                       О. Битебаев
"СОГЛАСОВАНО"
Временно исполняющий должность
начальника государственного учреждения
"Управление по делам обороны города
Темиртау"
Т. Орманбетов