"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2009 жылғы 09 қыркүйектегі N 23/177 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 қыркүйекте N 8-4-154 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 113/1-26 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011.04.19 N 113/1-26 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-126 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 4 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 4 санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 18 наурыздағы N 18/143 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-138 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 38-39 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 38-39 санында жарияланған), қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 20/154 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-140 болып тіркелген, "Балқаш өңірі" газетінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 53-54 санында, "Северное Прибалхашье" газетінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 53-54 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"2 658 228" сандары "2 670 985" сандарымен ауыстырылсын;
"1 611 295" сандары "1 609 263" сандарымен ауыстырылсын;
"6 074" сандары "6 606" сандарымен ауыстырылсын;
"43 303" сандары "44 803" сандарымен ауыстырылсын;
"997 556" сандары "1 010 313" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 09 сентября 2009 года N 23/177. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 18 сентября 2009 года N 8-4-154. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19 апреля 2011 года N 113/1-26)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 19.04.2011 № 113/1-26).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-126, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 14 января 2009 года N 4, "Северное Прибалхашье" от 14 января 2009 года N 4), внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 18 марта 2009 года N 18/143 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-138, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 3 апреля 2009 года N 38-39, "Северное Прибалхашье" от 3 апреля 2009 года N 38-39), внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 24 апреля 2009 года N 20/154 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-140, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 8 мая 2009 года N 53-54, "Северное Прибалхашье" от 8 мая 2009 года N 53-54) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "2 658 228" заменить цифрами "2 670 985";
цифры "1 611 295" заменить цифрами "1 609 263";
цифры "6 074" заменить цифрами "6 606";
цифры "43 303" заменить цифрами "44 803";
цифры "997 556" заменить цифрами "1 010 313";
в подпункте 2:

"2 628 047" сандары "2 652 131" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақшада:
бірінші абзацта "62 042" сандары "50 715" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацта "62 042" сандары "50 715" сандарымен ауыстырылсын;
2) 10 тармақта:
"салуға" деген сөз "салуға және (немесе) сатып алуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"79 000" сандары "84 572" сандарымен ауыстырылсын;
3) 11 тармақта:
"дамытуға және жайластыруға" деген сөздер "дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"55 600" сандары "57 535" сандарымен ауыстырылсын;
4) 11-4 тармақта:
"23 760" сандары "29 010" сандарымен ауыстырылсын;
5) 12 тармақта:
"42 670" сандары "5 435" сандарымен ауыстырылсын.
2. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 14/118 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Д. Байгуатов
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы                          Т. Шаталова
Қалалық мәслихаттың
2009 жылғы 9 қыркүйектегі
N 23/177 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
N 14/118 шешіміне
1 қосымша
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

цифры "2 628 047" заменить цифрами "2 652 131";
в подпункте 4:
в абзаце первом цифры "62 042" заменить цифрами "50 715";
в абзаце втором цифры "62 042" заменить цифрами "50 715";
2) в пункте 10:
слово "строительство" заменить словами "строительство и (или) приобретение";
цифры "79 000" заменить цифрами "84 572";
3) в пункте 11:
слова "развитие и обустройство" заменить словами "развитие, обустройство и (или) приобретение";
цифры "55 600" заменить цифрами "57 535";
4) в пункте 11-4:
цифры "23 760" заменить цифрами "29 010";
5) в пункте 12:
цифры "42 670" заменить цифрами "5 435".
2. Приложения 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к решению городского маслихата от 22 декабря 2008 года N 14/118 "О городском бюджете на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Д. Байгуатов
Исполняющая обязанности
секретаря городского маслихата             Т. Шаталова
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 9 сентября 2009 года N 23/177
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 22 декабря 2008 года N 14/118
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы