2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 мамырдағы N 124 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 маусымда N 8-5-71 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 23 қаңтардағы N 10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2010.01.23 N 10 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес Қаражал қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об организации общественных работ на 2009 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 15 мая 2009 года N 124. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 17 июня 2009 года N 8-5-71. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 23 января 2010 года N 10
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 23.01.2010 N 10.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын және 2009 жылға берiлген тапсырыстар бойынша 220 жұмыссыз кәсiпорындарға, мекемелерге және ұйымдарға жiберiлсiн.
2. Қоғамдық жұмыстардағы жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 40 сағат (күніне 8 сағат) деп белгіленсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбекақысы төменгі айлық еңбекақы көлемінде белгіленсін. Қоғамдық жұмыстар қала бюджет қаражатынан қаржыландырылсын.

1. Организовать общественные работы и направить 220 безработных на предприятия, организации и учреждения согласно поданным ими заявкам на 2009 год.
2. Установить продолжительность рабочего времени на общественных работах 40 часов в неделю (8 часов в день).
3. Установить оплату труда безработных, занятых на общественных работах, в размере одной минимальной заработной платы в месяц. Финансирование общественных работ производить за счет средств бюджета города.

4. Қосымшаға сәйкес 2009 жылда қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын кәсiпорындардың, ұйымдардың және мекемелердiң тiзiмi бекiтiлсiн.
5. Қаржы бөлiмiне (Әбдірахманова Н.Ж.) мiндеттемелер мен төлемдер бойынша бюджеттiк бағдарламаларды (кіші бағдарламалар) қаржыландыру жоспарына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ай сайын қаржыландырсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қаражал қаласы әкiмiнiң орынбасары З. Оспановаға жүктелсiн.

4. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы на 2009 год согласно приложению.
5. Отделу финансов (Абдрахманова Н.Ж.) производить ежемесячное финансирование общественных работ в соответствии с планом финансирования бюджетной программы (подпрограммы) по обязательствам и платежам.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Каражал З. Оспанову.