Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының XVIII сессиясының 2009 жылғы 03 шілдедегі N 165 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 шілдеде N 8-5-74 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 1-24/70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.22 N 1-24/70 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-60 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2008 жылы 30 желтоқсандағы N 53 санында жарияланған), Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы XIV сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 122 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-66 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2009 жылы 28 наурыздағы N 12 санында жарияланған),Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі XVI сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 140 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-68 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 17 санында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"1 121 718" сандары "1 166 518" сандарымен ауыстырылсын;
"362 797" сандары "407 273" сандарымен ауыстырылсын;
"1 823" сандары "2 532" сандарымен ауыстырылсын;
"780" сандары "395" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

О внесении изменений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год"
Решение XVIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 03 июля 2009 года N 165. Зарегистрировано управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 14 июля 2009 года N 8-5-74. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2011 года № 1-24/70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2011 № 1-24/70).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-60, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 30 декабря 2008 года N 53), в которое внесены изменения и дополнения решением XIV сессии Каражалского городского Маслихата от 27 февраля 2009 года N 122 "О внесении изменений и дополнений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-66, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 28 марта 2009 года N 12), решением XVI сессии Каражалского городского Маслихата от 24 апреля 2009 года N 140 "О внесении изменений и дополнений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-68, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 30 апреля 2009 года N 17), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 121 718" заменить цифрами "1 166 518";
цифры "362 797" заменить цифрами "407 273";
цифры "1 823" заменить цифрами "2 532";
цифры "780" заменить цифрами "395";
в подпункте 2):

"1 116 527" сандары "1 161 327" сандарымен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің N 1, 4, 5 қосымшаcы осы шешімнің N 1, 2, 3 қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
XVІІІ сессия төрағасы,
қалалық Мәслихаттың хатшысы                Ж. Жетімек
Қаражал қалалық Мәслихатының
2009 жылғы 03 шілдедегі
N 165 шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

цифры "1 116 527" заменить цифрами "1 161 327";
3) приложения N 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям N 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2009 года.
Председатель XVІII сессии,
секретарь городского Маслихата             Ж. Жетимек
Приложение N 1
к решению Каражалского
городского Маслихата
от 03 июля 2009 года N 165
Городской бюджет города Каражал на 2009 год
Категория
сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
27000
Қаражал қалалық Мәслихатының
2009 жылғы 03 шілдедегі
N 165 шешіміне
3-қосымша
Шалғы кенті әкім аппаратынан қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларының шығындары
Бағдарлама
сомасы (мың теңге)
Атауы
Кенттің барлық шығындары
2756
оның ішінде:
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету

020
Ремонт и содержание автомобильных дорого населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
27000
Приложение N 3
к решению Каражалского
городского Маслихата
от 03 июля 2009 года N 165
Расходы бюджетных программ, финансируемые через аппарат акима пос. Шалгинск
Программа
сумма (тыс. тенге)
Наименование
Всего расходов по поселку
2756
в том числе:
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа