Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының XXII сессиясының 2009 жылғы 26 қарашадағы N 198 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 08 желтоқсанда N 8-5-80 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 1-24/70 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихаты аппаратының 2011.04.22 N 1-24/70 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-60 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2008 жылы 30 желтоқсандағы N 53 санында жарияланған), Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы XIV сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 122 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-66 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2009 жылы 28 наурыздағы N 12 санында жарияланған),Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі XVI сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының N 99 "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 140 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-68 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 17 санында жарияланған), Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 03 шілдедегі XVIII сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 165 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-74 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2009 жылғы 18 шілдедегі N 29 санында жарияланған), Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 10 қыркүйектегі XХ сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 177 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-78 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2009 жылғы 03 қазандағы N 40 санында жарияланған) Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 13 қазандағы XХI сессиясының "Қаражал қалалық Мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған қала бюджетi туралы" N 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 182 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-5-79 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2009 жылғы 10 қарашадағы N 46 санында жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год"
Решение XХII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 26 ноября 2009 года N 198. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 08 декабря 2009 года N 8-5-80. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2011 года № 1-24/70)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22.04.2011 № 1-24/70).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-60, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 30 декабря 2008 года N 53), в которое внесены изменения и дополнения решением XIV сессии Каражалского городского Маслихата от 27 февраля 2009 года N 122 "О внесении изменений и дополнений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-66, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 28 марта 2009 года N 12), решением XVI сессии Каражалского городского Маслихата от 24 апреля 2009 года N 140 "О внесении изменений и дополнений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-68, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 30 апреля 2009 года N 17), решением XVIII сессии Каражалского городского Маслихата от 03 июля 2009 года N 165 "О внесении изменений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-74, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 18 июля 2009 года N 29), решением XХ сессии Каражалского городского Маслихата от 10 сентября 2009 года N 177 "О внесении изменений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-78, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 03 октября 2009 года N 40), решением XХI сессии Каражалского городского Маслихата от 13 октября 2009 года N 182 "О внесении изменений в решение XII сессии Каражалского городского Маслихата от 22 декабря 2008 года N 99 "О бюджете города на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-79, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 10 ноября 2009 года N 46), следующие изменения: