Саран қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" N 191 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 19 сессиясының 2009 жылғы 27 қазандағы N 331 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 қазанда N 8-7-91 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Cаран қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 мамырдағы N 2-27/63 хатымен)

О внесении изменений в решение 10 сессии Саранского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 191 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение 19 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 27 октября 2009 года N 331. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 29 октября 2009 года N 8-7-91. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата Карагандинской области от 11 мая 2011 года N 2-27/63)

Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2011.05.11 N 2-27/63 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 10 сессиясының "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" N 191 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-7-73, "Ваша газета" газетінде 2008 жылғы 27 желтоқсанда N 52 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі 15 сессиясының N 260 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-7-84, "Ваша газета" газетінде 2009 жылғы 1 мамырдағы N 18 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі 16 сессиясының N 283 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-7-88, "Ваша газета" газетінде 2009 жылғы 31 шілдедегі N 31 жарияланған), Саран қалалық мәслихатының 2009 жылғы 08 қыркүйектегі кезектен тыс 17 сессиясының N 304 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі – 8-7-90, "Ваша газета" газетінде 2009 жылғы 18 қыркүйекте N 38 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо Саранского городского маслихата от 11.05.2011 № 2-27/63).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Саранского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 191 "О городском бюджете на 2009 год" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8–7-73, опубликовано в газете "Ваша газета" N 52 от 27 декабря 2008 года), в которое внесены изменения решением 15 сессии Саранского городского маслихата от 23 апреля 2009 года N 260 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8–7-84, опубликовано в газете "Ваша газета" N 18 от 1 мая 2009 года), решением 16 сессии Саранского городского маслихата от 23 июля 2009 года N 283 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8–7-88, опубликовано в газете "Ваша газета" N 31 от 31 июля 2009 года), решением внеочередной 17 сессии Саранского городского маслихата от 8 сентября 2009 года N 304 (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов – 8–7–90, опубликовано в газете "Ваша газета" N 38 от 18 сентября 2009 года) следующие изменения:
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.